Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski magda and kasia

Pobierz

zadanie dodane 5 października 2010 w Język angielski przez użytkownika kasia2008107 (-970) .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.4 Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. Magda and Kasia (potrafią mówić po angielsku).. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Zadanie 4 ( _____ / 5) Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 6, p.24 - nalezy przetłumaczyć fragmenty zdań z nawiasów na język angielski.Przetłumacz podane zdania.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Przetłumacz fragment zdań na język angielski Ćwiczenie 13.Zadanie 2 (5 punktów / _____ ) Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. 2011-12-06 17:52:45 Przetłumacz tekst z języku polskiego na język angielski .. Znajdź o popraw błędy gramatyczne w podanych zdaniach.. 2 (Nie musisz kupować) _____ water at the supermarket.Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. 2 (Nie musisz kupować) _____ water at the supermarket.Tłumaczenia częściowe ćwiczenie na poziomie rozszerzonym..

2.Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.

Magda and Kasia (potrafią mówić po angielsku).. W każdym zdaniu jest tylko jeden błąd.. 5 In the bowl (jest dużo pomarańczy) .Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. 2012-10-26 00:48:55 przetłumacz zdań 2009-10-23 19:04:39 przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 6.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Show all questions <= => (Mojej mamie nie podobają się) .. my clothes.. 4 (Musimy wybrać)Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Odpowiedź: 1.we rent city bikes.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 3 (Nie mamy żadnych) grapes.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. 5.Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. 5.my spotkaliśmy waszego brata,kiedy on czekał na autobus do szkoły wczoraj.Praca w tym tygodniu - uzupełniamy cały unit 5 w ćwiczeniówce - proszę codziennie uzupełnić jedną/ dwie strony.. Uwaga!. 2012-03-13 16:30:51 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?.

5.Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.

1.Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. 3.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 0 głosów.. Poniższe zadania zrobimy na Teams.. 2012-04-02 10:35:15Proszę o pomoc w następujących zadaniach: 1.. Do końca tygodnia powinniście zakończyć ten rozdział.. Uwaga: w każdą lukę można wpisać maksymalnie 6 wyrazów.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. 2011-06-12 17:07:32Tłumaczenie fragmentów zdań.. Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język niemiecki.. (nie musisz kupować) water at the supermarket.. 3.Co kupiła niska babcia przyjaciela w ostatni piątek?. Wyjaśnienie:.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i .Answers: 3 on a question: Zadanie 3 ( / 5) Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. (Na stałe ) 2.Gdzie była przyjaciółka twojej siostry 2 dni temu?. (czy będziecie mogli pójść) to the park tomorrow?. .Przetłumacz zdania na j.angielski i napisz jaki to czas.. 1 Magda and Kasia (potrafią mówić po angielsku) _____ .. Zaloguj się, by dodać komentarz.Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań..

Zadanie 4 Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.

1.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 3.. (Nie wolno niszczyć) the environment.. Zobacz odpowiedź.. Przetłumacz na języka angielski podane w nawiasach fragmenty zdań, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania.. 1 Magda and Kasia (potrafią mówić po angielsku) _____.. 2011-12-06 17:52:45Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. (dlatego mogę cię odwiedzić) Ich lerne nicht viel, _____.. (Czy będziecie mogli pójść) _____ to the park tomorrow?Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o proszę na teraz Zadanie 4 Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. (czy będziecie mogli pójść) to the park tomorrow?. 4,444 wizyt.. 1.Gdzie mieszka wysoki przyjaciel wuja?. 2011-12-06 17:52:45 Przetłumacz 6 zdań na język angielski .. (Nie wolno niszczyć) the environment.. 4 Dex bought (kilka pomidorów) .. Magda and Kasia (potrafią mówid po a…Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Magda and Kasia (potrafią mówid po angielsku) _____..

Magda and KasiaPrzetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski zad 6. search.

Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt