Znaki drogowe na kartę rowerową quiz

Pobierz

Odpowiedz na pytania, a dowiesz się, czy zdasz na kartę rowerową!. Żeby przejść do kolejnego pytania, .Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla wszystkich tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. a. określa kierunek drogi z pierwszeństwem przejazdu.. Zanim zdobędziesz kartę rowerową, musisz wykazać się wiedzą praktyczną - tutaj masz okazję.. Przykładowy test na kartę rowerową.Title: Test na kartę rowerową Author: stacja Last modified by: amar Created Date: 5/10/2011 6:35:00 AM Company: Ministerstwo Edukacji i Nauki Other titles Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.Czy zdałbyś egzamin na kartę rowerową?. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach tylko za zgodą autora.. Co oznacza ten znak:Test na kartę rowerową to pierwszy poważny egzamin, który czeka dziecko już w szkole podstawowej.. pjachna.Karta rowerowa - Test.. Strona informacyjna nt. znaków drogowych.. Testy online z odpowiedziami.. Uwaga: Do korzystania z gry potrzebne są głośniki!Znaki drogowe.. Możliwych jest kilka poziomów trudności, różniących się liczbą znaków na planszy.. Zakaz skrętu w lewo może być oznaczony znakiem: 8.Znaki drogowe Pewnie już wiesz, że znaków jest bardzo dużo, na szczęście nie wszystkie musisz poznać, żeby zdać na kartę rowerową.. AM 1000 pytań - test na kartę rowerową 2021ZNAKI DROGOWE - test do karty rowerowej jednokrotnego wyboru 1. ustępuje pierwszeństwa tylko pojazdowi 3 i 4. przejeżdza ostatni..

Zdaj na kartę rowerową!

Dzieciaki z podstawówki dają radę, a Ty?. Chyba wszystkie znaki drogowe, z jakimi spotkać się możesz na polskich drogach.. Oprócz tego testy i quizy z zakresu ruchu drogowego.Znaki nakazu.. Sprawdza znajomość znaków drogowych.. Za jego pomocą sprawdzimy, czy mamy opanowane podstawowe zasady dotyczące znaków drogowych i pierwszeństwa poruszania się na drodze, ale również kwestie związane bezpośrednio z rowerem jako takim, jak obowiązek noszenia kasku czy wyposażenie pojazdu.Test na kartę rowerową klasa IV 1.. Znaki te zobowiązują kierującego do ruchu w określonym kierunku (zgodnym ze strzałkami), nakazują pewne zachowania na drodze, a także zobowiązują pewnych uczestników ruchu drogowego do poruszania się po ściśle określonych drogach.answer choices.. Krótkie quizy tematyczne.. 1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu będzie następująca: a) 1, 2, 3 b) 3, 2, 1 c) 1, 3, 2 3) Kierującemu rowerem zabrania się a) czepiania się pojazdu b) zawracania c) wyprzedzania innych pojazdów 4) Kierujący .Test 8 - znaki drogowe i skrzyżowania Drukuj Nadrzędna kategoria: Karta rowerowa Kategoria: Testy na kartę rowerową.. Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.Znajomość przepisów ruchu drogowego może wydawać się banalna, zwłaszcza dla osób, które prowadza samochód..

Tu są przykładowe testy na kartę rowerową.

Wjazd w obszar, gdzie pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdami oznaczony jest znakiem: 6. b. nakazuje jazdę na wprost przez skrzyżowanie, c. oznacza drogę jednokierunkową.. Rozgrywka polega na kojarzeniu nazw znaków drogowych w formie nagrań dźwiękowych z obrazami przedstawiającym te znaki.. Jagi_Aliexpres • 2 miesiące temu.. O czym informuje ten znak?. Po to, by Twoja nauka była łatwiejsza dokonałem ich podziału na poszczególne grupy różniące się między sobą zarówno kształtem, kolorem jak i przeznaczeniem na drodze.1) Droga z pierwszeństwem przejazdu 2) Kto ma pierwszeństwo na drodze równorzędnej 3) Co znaczy gdy policjant stoi na skrzyżowaniu przodemCzy zdasz egzamin na kartę rowerową?. Obowiązek ustąpienia pierwszeństwa na zwężonym odcinku drogi określa znak: 5. a) informuje nas że, znajdujemy się na drodze z pierwszeństwem przejazdu b) informuje nas że, zbliżamy się do drogi z pierwszeństwem przejazdu c) informuje nas że, znajdujemy się na drodze podporządkowanej 2.. Ale czy na pewno?. Kierujący rowerem poza obszarem zabudowanym:Znaki na drodze gminnej stawia gmina do której dana droga należy.. Zmaczki.. Dobrze, że będziesz wiedział jak się zachować na drodze!. Testy ze znajomości znaków online z odpowiedziami.. Treść i grafika chronione przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz.U..

Znaki drogowe.

Rozpocznij quiz.Gra do nauki znaków drogowych.. Z pewnością wywoła on sporo stresu u pociechy, jednak nie taki diabeł straszny jak go .Który znak oznacza, że na skrzyżowaniu o ruchu niekierowanym (czyli takim, na którym nie ma sygnalizacji świetlnej, ani nie kieruje ruchem uprawniona osoba np. policjant) pierwszeństwo będzie miał pojazd nadjeżdżający z prawej strony (za wyjątkiem pojazdu szynowego, który ma pierwszeństwo bez względu na to, z której strony nadjeżdża):Opis znaków drogowych z ilustracjami i objaśnieniami obowiązujących w Polsce.. Sprawdź, czy zdałabyś test na kartę rowerową?Opis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. 30-latek przyłapany na kradzieży jajek z czekolady .Test na kartę rowerową pozwoli skutecznie to sprawdzić.. Przy okazji ćwiczymy pamięć i koncentrację.. Odsłony: 4756Test4 - znaki drogowe i skrzyżowania.. Egzamin na kartę rowerową twojego dziecka to dobry moment, aby przekonać się, ile wiedzy o przepisach ruchu drogowego zostało co w głowie.. Na tym skrzyżowaniu kieryjący rowerem: przejeżdza pierwszy.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraInteraktywny quiz, w którym wygenerowane losowo pytania pozwolą Ci sprawdzić, czy znasz przepisy na kartę rowerową lub prawo jazdy kat..

Testy na kartę.

Droga przeznaczona dla ruchu rowerów oznakowana jest znakiem: 7.. Rozwiązujesz test nr 11 zaznaczając pole przy wybranej odpowiedzi.. Twój wynik: 10/10 Tak Zdasz!. 271 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Jazda możliwie blisko prawej krawędzi jezdni obowiązuje: a) tylko na jedniach o jednym kierunku ruchu, b) tylko na jezdniach dwukierunkowych, .. na skrzyżowaniach, jeżeli znaki drogowe nie zabraniają, c) na drogach jednokierunkowych 4.. Tu możesz znaleźć wiadomości przygotowując się do testu.. z 2004 .Jeżeli na drodze obok linii białych znajdują się również linie żółte, to kierujący rowerem jest zobowiązany stosować się: na drogach nie spotyka się żółtych znaków poziomych do znaków poziomych (linii) żółtych przed białymiobowiązkowe wyposażenie roweru, układy w rowerze i ich części, znaki drogowe poziome i pionowe, manewry na drodze, zasada prawej strony, kolejność przejazdu pojazdów przez skrzyżowanie.. O stronie.. Nie stanie Ci się .Zmaczki • 4 lata temu • #kartarowerowa #motoryzacja #przetrwanie #rower.. Udostępnij.. Egz karta rowerowa - znaki drogowe Quiz - Quizizz.. Masz świetny pomysł na quiz?. Na tym skrzyżowaniu kierujący rowerem: ustępuje pierwszeństwa pojazdowi 2.Test ze znajomości znaków drogowych zestaw II Test ze znajomości znaków drogowych zestaw III; Test ze znajomości znaków drogowych .. Który znak ostrzega o miejscu, w którym rowerzyści wjeżdżają z drogi dla rowerów na jezdnię: a) b) c) Który ze znaków nie jest znakiem ostrzegawczym: a) b) c)4.. JulkaZajac04 5 lat temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt