Sprawdzian historia klasa 8 świat po 2 wojnie światowej

Pobierz

Obejmuje dział: IX.. Mam wielka prośbę, potrzebuję sprawdzianów do klasy 1 liceum z historii Poznać przeszłość wiek XX, do działu polska i świat po II wojnie światowej , Błagam o pomoc :) 2014-05-17 12:52:52Plik II wojna światowa klucz sprawdzian.doc na koncie użytkownika SkrytySzpieg • folder Sprawdziany Historia • Data dodania: 3 maj 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Polacy podczas II wojny światowej DRAFT.. Świat po II Wojnie sprawdzian PDF.IV.. Konflikty na Bliskim Wschodzie.3.. DZIAŁ I. b. w czasie wojny wzrosło znaczenie komunistów, którym przewodził Mao Zedong.. b. rejony objęte działaniami wojennymi uległy zniszczeniom.. Zestaw: "Sprawdzian III - 18.. Sprawdzian z historii dla klasy 8 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Świat po II wojnie światowej".Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian HISTORIA klasa 8 rozdział 3 Nowa Era "świat po 2. wojnie światowej"Dokładny i szczegółowy test, dzięki któremu sprawdzisz swoją wiedzę z tego okresu.. Polacy podczas II wojny światowej DRAFT.. d. wojna pozostawiła po sobie setki tysięcy inwalidów, sierot i bezdomnych.. 2.Sprawdzian III - 18.. Rozpad systemu kolonialnego.. I dział - wymagania zgodne z Nową Podstawą Programową (NPP) ..

Dział: Dział 3 Polska i świat po II wojnie światowej.

Dział: 4.. Tylko prawdziwy kinomaniak osiągnie tutaj wynik.. Scooby-Doo: Czy wiesz kto okazał się być tym po.. Wielki test wiedzy o królikach!. Temat 2.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 8.. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozdział 1.. Konflikty postzimnowojenne Byłoby wielkim złudzeniem oczekiwać, iż po zakończeniu najstraszliwszej z wojen świat cieszył się wreszcie upragnionym pokojem we wszystkich zakątkach kuli ziemskiej.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, jak dobrze znasz historię .Sprawdź co będzie nas Świat po II Wojnie Światowej Sprawdzian, który napiszesz w historia Klasa 8.. Wybuch II wojny światowej.. Świat po II wojnie światowej.. c. koszty prowadzenia działań bojowych pochłonęły ogromne sumy pieniędzy.. Świat po II wojnie światowejSprawdzian dla jednej grupy.. Powstanie Chińskiej Republiki Ludowej (ChRL).. c. w 1946 r. wybuchła wojna domowa, która zakończyła się zwycięstwem komunistówPodczas wojny, aby sprostać ro­sną­ce­mu za­po­trze­bo­wa­niu, Boss ko­rzy­stał w swoich za­kła­dach z pracy jeńców wo­jen­nych i pra­cow­ni­ków przy­mu­so­wych.Schemat Sytuacja gospodarcza Europy po zakończeniu I wojny światowej - plik pdf .. Klasa 8.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Seria: Wczoraj i dziś - sprawdzian..

Świat po II wojnie światowej.

wkrótce po II wojnie światowej na procesie norymberskim.. Obejmuje dział: IX.. Rozwiąż test.Plik TEST A polacy podczas II wojny światowej.doc na koncie użytkownika Anngellaa • folder rozdział IV • Data dodania: 14 cze 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Rozdział I Świat po I wojnie światowej str. 15 - 64 Świat po I wojnie światowej Rozdział II II Rzeczpospolita str. 65 - 122 II Rzeczpospolita Rozdział III II wojna światowa str. 123 - 178 II wojna światowaHistoria - Nowa podstawa programowa.. w trakcie działań wojennych przez III Rzeszę .. Konkurs: zamów reklamę zobacz szczegóły Aktualna kategoria: Nauka » Historia » Gimnazjum - testy do lekcji.. Statystyki zestawu: Ocena: 10 Zagłosowało: 1 Moje statystyki: nie jesteś .Klasa 8 Historia.. Temat 3.. Udostępnij.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.Polska po 2 Wojnie Światowej Sprawdzian Klasa 8 PDF 2 maja, 2019 Sprawdzian z Historii Brak komentarzy Polska po II wojnie światowej sprawdzian z historii to dla wielu uczniów problem i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.Test B Polska i świat po II wojnie światowej Test podsumowujący rozdział V 1. myszka2d_03679..

Daleki Wschod po II wojnie światowej.

"Polska po II wojnie światowej" Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Polska po II wojnie światowej" grupa testu A i B dla klasy 8, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.historia, klucz odpowiedzi, książka nauczyciela, książka nauczycilea poznać preszłośc wiek 20, liceum, poznać przeszłość, poznać przeszłość wiek 20 testy, rozwiązania, sprawdzian, testŚwiat po II wojnie światowej (Historia) Zimna wojna i konflikty lokalne.. W zadaniach od 1. do 4. znajdują się cztery .III.. a. w czasie II wojny światowej w Chinach dyktatorską władzę sprawował przywódca Kuomintangu (Partii Narodowej) Czang Kaj-szek.. Świat po II wojnie światowej.. Rozdział 12.. Czytaj uważnie tekst i zadania.. Czy dasz radę przetrwać .Test Polska i świat po II wojnie światowej, Rozdział V podręcznika Poznać przeszłość.. Świat po II wojnie światowej , Klasa 8 , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.pl3.. Świat po II wojnie światowej.. Skutki II wojny światowej.. Wiek XX dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test z Historii Świat po I wojnie światowej .. Instrukcje dla grup - plik pdf Mapa mentalna ONZ - plik pdfCzy ma ktoś sprawdzian i odpowiedzi z historii klasa 3 gimnazjum z działu świat po wojnie?. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era..

Daleki Wschód po II wojnie światowej.

Co prawda udało się uniknąć globalnego starcia, które mogłoby .Co wiesz o II wojnie światowej?. Temat 4. .. Sprawdzian historia klasa 8 - test z całego podręcznika; Sprawdzian historia klasa 8 dział 1 - II wojna światowa; Sprawdzian historia klasa 8 dział 2 - Polacy podczas II wojny światowej; Sprawdzian historia klasa 8 dział 3 - Świat po II wojnie .Seria: Historia Wsip.. Dewastor96 5 lat temu.. Opis: Pobierz sprawdzian z działu 3 "Polska i świat po II wojnie światowej" grupa 1 i 2 dla klasy 8, .PDF, Materiały dostępne w formacie PDF, gotowe do wydrukowania.Rocznica wybuchu II wojny światowej to świetna okazja, żeby sprawdzić swoją wiedzę o największym globalnym konflikcie w historii.. I LO Poziom Podstawowy - Nowa Era.. Polska po II wojnie światowej , Klasa 8 , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plSprawdzian dla jednej grupy.. ŚWIAT PO I WOJNIE .. Rozkład materiału - rozdział I..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt