Ułóż i napisz pytania i krótkie odpowiedzi

Pobierz

Odpowiedzi przeczące: No, there isn't.. Krótkie streszczenie Król Marek wysłał swojego siostrzeńca Tristana do Irlandii aby przywiózł mu piękną Izoldę, którą chciał poślubić.. Ułóż pytania z podanych wyrazów , a następnie ułóż krótkie .. napisz na które zajęcia zamierzasz się zapisać i wyjaśnij dlaczego napisz kiedy zajęcia się odbywają i z kim będziesz na niej chodzić zachęć kolegę .Ułóż pytania z podanych wyrazów 2010-01-18 19:09:18 Ułóż pytania z podanych wyrazów .. Użyj prawidłowej formy have got.. Jak nie rozumiecie to na górze to zadanie I proszę na jutro i z klasy 4F szkoła podstawowa i oczywiście Anglik czyli angielski PowodzeniaUłóż i napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. 6 klasaW załączniku zadanie Daje naj, serce, dzk i 5 Mam do 17.00Jak najwięcej punktów … daje Jak ktoś napisze kropki to go zgłoszę lub nie odpowiedź to zgłoszę go.Odpowiedź zapisz w zeszycie _____ Postanowiłeś/ postanowiłeś zapisać się … do klubu szkolnego na dodatkowe zajęcia zostaw koledze /koleżance z Anglii wiadomość .. Jeżeli ktoś jeszcze nie zdążył przysłać zadań do sprawdzenia, może to zrobić.. 3 str.6 2013-09-12 20:02:19 Miał już ktoś sprawdzian z Języka Angielskiego dla klasy 1 gimnazjum unit4 oxford english plus 2013-12-09 19:47:20Kliknij tutaj, aby .Ułóż pytania w czasie przeszłym i napisz krótkie odpowiedzi.1 you / go on holiday last summer?.

6. ułuż i napisz pytania i krótkie odpowiedzi.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Ułóż pytania i napisz do nich krótkie odpowiedzi.. 2.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz pytania do podanych odpowiedzi.. Napisz odpowiedź.Ułóż i zapisz krótką modlitwę do Pana Boga.. Klasa 3 Niemieckim.. Ułóż i napisz (.). - Zadanie 2: Team Up Plus V. Class Book - strona 17Pytania i odpowiedzi Koło fortuny.. 2011-01-16 13:52:08 ułóż pytania z podanych wyrazów.uzupełnij krótkie odpowiedzi 2017-10-28 12:57:02 Załóż nowy klubZ podanych wyrazów ułóż pytania i napisz krótkie odpowiedzi 1.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Pytania .. KOMÓRKA/TELEFON - Ben / new/< odpowiedż tak > 3. plakaty.płyty-Rita and Jamie/ clasical music/odpowiedż tak 4.gry- you and your friends/good/odpowiedz tak 5.auto/saochud- your parents/old/ odpowiedz nie prosze o pomoc za szustkiiiiiii !. 2011-04-12 13:15:21; Przetłumacz na język angielski i napisz pytania i przeczenia.. Klasa 5 Angielski.. Pobierz jpg.. 2011-12-19 17:36:10 Ułóż pytania i odpowiedzi z podanych wyrazów .Potem napisz krótkie odpowiedzi: Great..

Ułóż pytania i krótkie odpowiedzi.

Ułóż pytania z will i napisz odpowiedzi (.). - Zadanie 5: Evolution plus 6 - strona 63Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Szkoła - zapytaj eksperta (940) Szkoła - zapytaj eksperta (940) Wszystkie (940) Język angielski (690) Język polski (0) Matematyka (0) .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. wg Sylwia112.. (X)Proszę o odpowiedzi typu: "No, she didn't".. !Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: ułóż pytania z podanych wyrazów.uzupełnij krótkie odpowiedziZobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Ułóż pytanie i krótką odpowiedz: they/ eat/ in a hotel ?. od Nikol3212 05.12.2016Ułóż i napisz pytania i krótkie odpowiedzi Użyj form was were wasnt i werent pls na jutro to potrzebuje 2 Zobacz odpowiedzi .. You need t …Napisz 6 zdań używając wyrażeń z ćw.. Question from @Agula1985 - Szkoła podstawowa - Język angielskiNiemniej jednak z punktu widzenia gramytyki takia pytania są również możliwe, dlatego umieściliśmy je w tabelce powyżej.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Tworząc twierdzące krótkie odpowiedzi powinniśmy używać pełnych form czasowników was i were, natomiast tworząc przeczące odpowiedzi powinniśmy użyć skróconych form wasn't i were't.Ułóż zdania i zapisz krótkie wypowiedzi..

Dopisz krótkie odpowiedzi.

Ułóż pytania i krótkie odpowiedzi.. Podręcznik str. 97, zad.. Question from @Andrew115 - Gimnazjum - Język angielskiDo podanych zdań ułóż pytania, krótkie odpowiedzi i przeczenia.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Ułóż zgodne z prawdą zdania: Ułóż zgodne z prawdą zdania: 1: I' m young / old.. Odp..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt