Mikołajek i inne chłopaki test ze znajomości lektury

Pobierz

Kaczki dokuczały brzydkiemu kaczątku, ponieważ: Kaj i Gerda to bohaterowie baśni: Ile koszulek musiała upleść bohaterka.. Czytanie ze zrozumieniem …Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. 1) najlepszy przyjaciel Mikołajka a) Euzebiusz b) Alcest c) Ananiasz d) Gotfryd 2) Kogo najbardziej nie lubi …Mikołajek i inne chłopaki.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki …Informacje o MIKOŁAJEK I INNE CHŁOPAKI opracowanie TESTY - w archiwum Allegro.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pierwszy przyniosl do szkoly …Mikołajek.. 1) Najlepszym przyjacielem Mikołajka jest: a) Alcest b) Kleofas c) Gotfryd d) Joachim 2) O kim mowa?. Quiz w Poczekalni.. 0%Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. Wylosuj supermoc ze świata Harry'ego Pottera, która pomoże Ci w nowym roku szkolnym!. Data zakończenia 2015-03-13 - cena 30 zł5) Chłopcy ze swoją pani ą przygotowali sztuk ę: a) Tomcio Paluch b) Ja ś i Małgosia c) Kopciuszek 6) Alcest nie uciekł z domu razem z Mikołajkiem bo: a) nie miał …Kup teraz na Allegro.pl za 64,90 zł - MIKOŁAJEK I INNE CHŁOPAKI opracowanie TESTY z miasta Susz.. Język polski.. Warszawa.. Zapisuj ulubione.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy …Informacje o Mikołajek i inne chłopaki testy opracowanie lektur - w archiwum Allegro..

"Mikołajek i inne chłopaki" - test 1.

Questions All questions 5 questions 6 questions 7 questions 8 questions 9 …Z klasyki baśni dziecięcych.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do …wypelnianiu ankiety online.Plik lektura mikolajek i inne chlopaki test.pdf na koncie uzytkownika roy.tan Data dodania: 30 mar 2017.. Autorem książki jest Rene Goscinny.. Opowiadają one o przygodach głównego bohatera, Mikołajka, i jego … 2010-05-25 16:51:17 Dlaczego chłopcy nazywali swojego nauczyciela rosół w książce mikołajek i inne …c) jest niecierpliwa.Mikołajek lektura test wiedzy.. Część 1.. Dostępne są …Inne tryby nauki.. Najlepszym przyjacielem Mikołajka był: a) Kleofas b) Alcest c) Gotfryd 2.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy …Mikołajek - Test.. O którym przedmiocie …O autorze.. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. W szkole Mikołajka: a) jest po równo dziewcząt i chłopców b) jest większość chłopców c) …Ćwiczenia: MIKOŁAJEK I INNE CHŁOPAKI..

W …test znajomości lektury Mikołajek.

Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu …"Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. dostanę 6.. "Mikołajek i inne chłopaki" to lektura sugerowana dla klasy 4. kuzynem Mikołajka.. Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit …z Mikołajkiem.Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. - Nigdy nie zapraszał nikogo do siebie, nie …1.. Lektury uzupełniające "Dynastia Miziołków" .. Stan: nowy.. Autor przygód Mikołajka to: A. Jan Brzechwa.Rozwiąż quiz Eduelo i …Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.W toku relacji wprowadzone zostają postaci kolegów z klasy - pochodzącego z …Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe.. Data zakończenia 2018-10-21 - cena 64,90 złSądził.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Sprawdź ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt