Przeczytaj fragment pamiętnika sary i wybierz właściwe odpowiedzi

Pobierz

1 8 Egzamin maturalny z historii Poziom rozszerzony Zadanie 9.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.Zakończył się już pisemny egzamin z historii.. Przeczytaj tekst z ćw.1 str.68 w podręczniku i uporządkuj wydarzenia w odpowiedniej kolejności.. Przeczytaj fragment nr 3 "Pieśni o Rolandzie" i odpowiedz na związane z nim pytania: "(arcybiskup Turpin) Woła Francuzów i upomina ich: Panowie barony, KarolPrzeczytaj tekst jeszcze raz i ustal czy zdania w zadaniu nr 3 są prawdziwe czy fałszywe.3.. Zakreśl literę A, B lub C. imię i nazwiskoR F. Tom jest psem-ratownikiem i odnajduje turystów w lawinach.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Uzupełnij list, wstawiając w każdą lukę jeden wyraz.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).Arkusz - poziom podstawowy.. Do kogo autor pamiętnika kieruje wypowiedź?Przeczytaj uważnie fragment z pamiętnika Iwony i odpowiedz na poniższe pytania: Niedziela 22.12.2002 .. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a wraz z nimi miła perspektywa odpoczynku w gronie najbliższych i prezentów pod choinkę.. Zawsze można to opisać w pamiętniku..

Przeczytaj teskty i wybierz właściwą odpowiedź.

U nas sprawdzisz arkusze, pytania i odpowiedzi - poziom podstawowy i rozszerzony egzaminu maturalnego z historii 2009.Przeczytaj tekst i wybierz poprawne odpowiedzi zad w zlacznkiku plis!. Zakreśl A, B, C albo D.. Skąd się bierze?. Zadanie 8.. Na rysunkach przedstawione są wykresy funkcji y = f (x) i y = g .. Następna strona Zadania generatorowe.7.1.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).Przeczytaj fragment pamiętnika dziewczyny, która doświadczyła tego i wiele więcej.… przeczytaj cały pamiętnik 22 Nikola Laskowska (ZSO nr 1 w Gdyni) Pewnego dnia młoda kobieta dostaje wezwanie na policję, następnie zostaje oskarżona o morderstwo i trafia do więzienia.Przeczytaj fragment lektury "O psie, który jeździł koleją" na str.84-85.Ponumeruj obrazki zgodnie z kolejnością wydarzeń opisanych w tekście i nadaj im tytuły.. Zadanie Przeczytaj fragment Pamiętnika Rok Pański 1658- podręcznik 232. i odpowiedz na pytania: jak i gdzie sypiają Dunki?. Pomyśl jaki był Lampo i wybierz odpowiednie cechy wymienione w 2. ćwiczeniu, napisz dlaczego można go nazwać mądrym psem.Uzyskana liczba pkt 7.A..

Przeczytaj zacytowany fragment tekstu, a następnie, wybierz właściwe dokończenie zdań.

2011-02-06 15:11:20 Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiedź a lub b 2017-03-29 20:40:06 Angielski wybierz właściwe słowo 2014-04-09 19:18:58Trwa matura 2015.. Na ulicach zamieszanie, dużo czołgów, choć nie ma jeszcze godziny "W".. (0-1 pkt.). (reach x2, make…Przeczytaj tekst informacyjny "O pamiętniku" i zaznacz w nim te fragmenty, które odpowiadają na pytania: Jakim językiem pisany jest pamiętnik?. Sprawdź, czy arkusz egzaminacyjny zawiera 28 stron (zadania 1 - 40).. "Pierwszych legend nikt nie zapisywał.. Język ANGIELSKI poziom podstawowy - to z nim maturzyści musieli się zmierzyć trzeciego dnia egzaminu dojrzałości.. Przeczytaj uważnie poniższy artykuł.. Narrator idzie po chleb na Staszica do kuzynki Teika.. ARKUSZ ZAWIERA INFORMACJE PRAWNIE CHRONIONE DO MOMENTU ROZPOCZĘCIA EGZAMINU!. Uzupełnij tekst czasownikami z ramki, zmieniając ich formę.. Co zrobić, kiedy nikomu nie można się zwierzyć?. Taras Szewczenko (), poeta ukraiński.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj poniższe zdania złożone, anastępnie dopisz właściwe odpowiedziOsadź.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk (12.1.-12.3.).. Jakie mają ogrzewanie domu?. Zadanie 12.. Nowa Era.. The news item is aboutZ podanych odpowiedzi wybierz poprawną odpowiedź tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.Read and Complete (fragment, w którym brakuje części słów) Read and Select (przeczytaj każde słowo z listy i wybierz właściwe słowa w języku angielskim) Write About the Photo (napisz opis grafiki, którą widzisz na ekranie) Read, Then Write (przeczytaj pytanie, a następnie odpowiedz na nie pisemnie, używając co najmniej 50 słów)Przeczytaj dialogi i wybierz poprawne odpowiedzi..

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

Na piątą jest umówiony ze Staszkiem i Ireną P., na siódmą z Haliną.Wybierz i zaznacz po dwie właściwe odpowiedzi.. A czy ty piszesz pamiętnik?. A może znasz kogoś, kto prowadzi takie zapiski?Ile kosztuje?. Jest deszczowo i chłodno.. (1 pkt) Przeczytaj fragment wiersza ukraińskiego poety Tarasa Szewczenki Na mogiłę Chmielnickiego i wykonaj polecenie.. Zadanie dla osób z orzeczeniemZadanie 7.. Wtem do Polski posłan goniec, Iż król wygrał, a mistrz stracił I gardłem tego przypłacił.. 15.05.2020-przetłumacz na j. polski-zapisz w zeszycie słowa, których nie rozumiesz i przetłumacz na j. polski-wykonaj zadanie 6 ze strony 92 pisemnie w zeszycie zapisując cały tekst .3.. Co jedzą Duńczycy?. Dlaczego?. O 19.05 zaczął się mój ulubiony serial i do salonu weszła moja siostra.. Przeczytaj uważnie i wybierz właściwą odpowiedź zakreślając kółkiem Author: user Last modified by: ja Created Date: 4/7/2005 12:05:00 AM Company: sd Other titles: Przeczytaj uważnie i wybierz właściwą odpowiedź zakreślając kółkiem .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Oglądała ze mną telewizję przez 15 minut.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj fragment pamiętnika..

Fragment pamiętnika rok 1658 str. 232 opisuje swój pobyt w Danii, obyczaje i zwyczaje.

Były przekazywane u͟s͟ ͟t͟n͟i͟e͟ A) Podkreślony wyraz jest - Przymiotnikiem - Rzeczownikiem - Przysłówkiem - Czasownikiem B) Wyróżnione słowo informuje o - Sposobie przekazywania legendPamiętnik rozpoczyna się wydarzeniami z pierwszego dnia powstania: 1 sierpnia 1944 roku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt