Streszczenie lektury w 80 dni dookoła świata szczegółowe

Pobierz

2 października 1972 r. o 8:45 Fogg i Passepartout ruszyli z Londynu do Paryża.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, wiadomości ogólne, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, przykładowe nawiązania oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Posted in Streszczenia Tagged 80 dni dookoła świata, 80 dni dookoła świata bohaterowie, 80 dni dookoła świata streszczenie, 80 dni dookoła świata streszczenie szczegółowe, bohaterowie 80 dni dookoła świata, bohaterowie w 80 dni dookoła świata, jules verne, lektura 80 dni dookoła świata, streszczenie 80 dni dookoła świata .W 80 dni dookoła świata Juliusza Verne a. Streszczenie, analiza, interpretacja - Szczegółowe i przystępnie napisane streszczenie wraz z omówieniem problematyki zgodnie z aktualnym programem nauczania.. Skomentuj.. Był to niezwykle elegancki i oryginalny dżentelmen, który wszystko robił o ściśle oznaczonych porach i nigdy się nie.Szczegółowe streszczenie lektury Akademi Pana Kleksa.. Po obiedzie czytał "Morning Chronice", a następnie zjawiali się jego partnerzy w grze w wista - przedstawiciele .streszczenie szczegółowe i krótkie lektury GIAUR 'W 80 dni dookoła świata' - streszczenie szczegółowe Rozprawka z Zemsty A.Fredro ,,Najbardziej interesują.streszczenie szczegółowe i krótkie lektury GIAUR 'W 80 dni dookoła świata' - streszczenie szczegółowe Śmierć pułkownika - streszczenie, plan wydarzeń, cz.Rozdział dwudziesty siódmy w którym Obieżyświat przebiega z szybkością dwudziestu mil na godzinę kurs historii mormońskiej 6 grudnia pociąg zbliżał się do Jeziora Słonego..

...E-book W 80 dni dookoła świata Juliusza Verne'a.

2010-02-07 19:49:36KSIAŻA W 80 dni dookoła świata Autor: Juliusz Verne W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIAT lektura z opracowaniem i streszczeniem Wysyłka sklep z książkami i bajkami dla dzieci.. Obieżyświat spotkał na platformie dziwnego ubranego na czarno człowieka jadącego do stacji Elko.Autor - Juliusz Verne Tytuł - "W 80 dni dookoła świata "Czas i miejsce akcji - 2 X - 21 XII 1872 r., Londyn, szlak podróży dookoła świata Bohaterowie - główny - pan Fogg, drugoplanowi: Jan Passepartout (Obieżyświat), detektyw Fix, pani Auda KRÓTKIE STRESZCZENIE Główny bohater utworu, Fileas Fogg, to najbardziej tajemniczy z członków londyńskiego klubu "Reforma".. Następnie do Turynu i Brindisi na południu Włoch, gdzie wsiedli na parostatek o nazwie "Mongolia" płynący do Indii przez Kanał Sueski.W 80 dni dookoła świata - streszczenie utworu Juliusza Verne - strona 2.. KawaiiNightmare 4 lata temu.. Zabiera ze sobą w tę podróż swojego francuskiego lokaja, Jana Passepartont.. Streszczenie krótkie..

2009-12-26 16:07:47; gdzie mogę znaleźć szczegółowe streszczenie lektury,, w 80 dni dookoła świata,,?

Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, wiadomości ogólne, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, przykładowe nawiązania oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Szczegółowe streszczenie lektury "W 80 dni dookoła świata".. 197 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 'W 80 dni dookoła świata' - streszczenie szczegółowe Śmierć pułkownika - streszczenie, plan wydarzeń, cz. Streszczenie głównych wątków eposu "Pan Tadeusz"W 80 dni dookoła świata - streszczenie utworu Juliusza Verne.. Rozdział 1 Passepartout zostaje służącym Fogga Był rok 1872.. Opracowanie zawiera również m.in.: plan wydarzeń,.. - ISBN: 978-83-8114-867-2Mapa podróży Phileasa Fogga z powieści "W 80 dni dookoła świata".. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających i prac klasowych.Test z lektury "W 80 dni dookoła świata"!. W domu przy ulicy Saville Row w Londynie zamieszkiwał Filip Fogg.. W domu przy ulicy Saville Row w Londynie zamieszkiwał Filip Fogg.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Książka zawiera pełen tekst lektury.W 80 dni dookoła świata - streszczenie utworu Juliusza Verne - strona 17..

... punktualnym i zdyscyplinowanym z łatwością można odbyć taką podróż dookoła świata w 80 dni.

Był to niezwykle elegancki i oryginalny dżentelmen, który wszystko robił o ściśle oznaczonych porach i nigdy się nie.W 80 dni dookoła świata - streszczenie utworu Juliusza Verne - strona 13.. (3/7) W 80 dni dookoła świata - streszczenie szczegółowe, Rozdział trzynasty w którym Obieżyświat dowodzi raz jeszcze że szczęście sprzyja zuchwałym(6/7) W 80 dni dookoła świata - streszczenie szczegółowe,(5/7) W 80 dni dookoła świata - streszczenie szczegółowe, Rozdział dwudziesty piąty w którym rzucamy okiem na San Francisco w dniu mityngu(7/7) W 80 dni dookoła świata - streszczenie szczegółowe, Rozdział trzydziesty szósty w którym akcje "Fogg" znowu idą w góręW 80 dni dookoła świata - streszczenie utworu Juliusza Verne - strona 11.. Rozdział 1 Passepartout zostaje służącym Fogga Był rok 1872.. W ślad za nimi udaje się także przebiegły detektyw Fix, który podejrzewa Fogga o dokonanie kradzieży w Banku Angielskim.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, wiadomości ogólne, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, przykładowe nawiązania oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Szczegółowe streszczenie lektury "W 80 dni dookoła świata"..

Podróżnicy mają w czasie wyprawy wiele przygód.Szczegółowe streszczenie lektury "W 80 dni dookoła świata".

W tej sytuacji stanął zakład - jeśli Fogg objedzie świat w 80 dni otrzyma cztery tysiące funtów, jeśli natomiast zamiar ten się nie powiedzie - zapłaci dwadzieścia .W 80 dni dookoła świata - streszczenie szczegółowe, .. Fileas Fogg zgodnie ze swoim zwyczajem przyszedł do siedziby klubu "Reforma" i po śniadaniu zabrał się za lekturę prasy ("Times", "Standard").. SKLEP W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA LEKTURA KSIAŻKAZobacz 3 odpowiedzi na pytanie: gdzie mogę znaleźć szczegółowe streszczenie lektury ,, w 80 dni dookoła świata,,?Rzetelne i przystępnie napisane opracowanie lektury, m.in. szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, przykładowe wypracowania, testy sprawdzające z kluczem.. Napisz do nas.. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, wiadomości ogólne, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, przykładowe nawiązania oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. 2011-01-01 16:29:43; Czy wiecie na jakiej stronce można znaleźć szczegółowe streszczenie,, W 80 dni dookoła świata" ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt