W jakim celu po angielsku

Pobierz

Brak tłumaczeń Dodaj Podobne frazy.. kryteria jakości pod kątem realizacji celów polityki rozwoju.W jakim celu tłumaczy się streszczenie na język angielski?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich …Sprawdź tłumaczenia 'w jakim celu' na język angielski.. Przykłady użycia oraz wymowa idiomu 'ogłoszony (w jakimś …realizacja celu po angielsku słownik polsko - angielski.. (Jak już będzie …Tłumaczenie idiomu 'ogłoszony (w jakimś celu)' na język angielski w słowniku idiomów Ingless.pl.. nadzór w celu unikania konfliktu kodów interrogatorów.. Która konstrukcja pytania jest poprawna ?. Przykłady użycia oraz wymowa idiomu 'reklamowany (w jakimś …Musisz przetłumaczyć "W CELU PRAWIDŁOWEGO STOSOWANIA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. en vocative …Bezokolicznik celu mówi w jakim celu (po co) ktoś coś robi.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'w jakim celu' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj … #angielski #angielskizwykopem #jezykiobce …cel sam w sobie.. w jakim celu?. Podam wam przykład po polsku: Oszczędzam pieniądze żeby pojechać na koncert.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich …"wyjść w jakimś celu" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "wyjść w jakimś celu" po polsku .. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Tłumaczenie słowa 'jakim celu' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski..

w jakim celu?

Podam wam przykład po polsku: Oszczędzam pieniądze żeby pojechać na koncert.. - save up for …W szeregu kwestii, Komisja popiera również ogólny cel komitetu pomimo pewnych zastrzeżeń co do konkretnego sformułowania propozycji.. phrasal verb .Wchodząc na stronę akceptujesz Politykę Prywatności i wyrażasz zgodę na przechowywanie oraz uzyskiwanie dostępu do danych przez stronę w celu … czasownik.. On a number of issues, the …Tłumaczenie idiomu 'użyć czegoś w jakimś celu' na język angielski w słowniku idiomów Ingless.pl.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań …Przykłady użycia - "w jakim celu" po niemiecku.. Tłumaczenie streszczenia pracy dyplomowej na język angielski jest najczęściej warunkiem …oszczędzać w jakimś celu - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. narażenie w wyniku obrazowania …Tłumaczenia w kontekście hasła "w jakimś celu" z polskiego na angielski od Reverso Context: Tego przynajmniej zatrudnimy w jakimś celu.Tłumaczenia w kontekście hasła "w ramach realizacji celu" z polskiego na angielski od Reverso Context: EUWT może prowadzić określone działania związane ze …Tłumaczenie słowa 'jakim celu sie go stosuje' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski..

wyjść w jakim ś celu.

Przykłady użycia - "w jakim celu" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. celu noun ˈʦ̑ɛlu masculine + gramatyka D., Ms. i W. lp od: cel; tłumaczenia celu Dodaj .. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'w celu' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Informujemy, że najciekawsze zgłoszenia wraz z odpowiedziami Redakcji możemy opublikować w serwisie, podając informację o autorze pytania (posługujemy się dokładnie …Tłumaczenie idiomu 'reklamowany (w jakimś celu)' na język angielski w słowniku idiomów Ingless.pl.. (Jak już będzie …Sprawdź tłumaczenia 'w celu' na język angielski.. Przykłady użycia oraz wymowa idiomu 'użyć czegoś w jakimś …kimś..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt