Test ze znajomości zemsty

Pobierz

Z którego wieku pochodziły akta procesów sądowych, które odnalazł Fredro na zamku w Odrzykoniu?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. jakie pytania?Klasa 7 Klasa 8.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. 18 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę przeanalizować poprawne odpowiedzi, każdy z Was otrzymał ode mnie informację z punktami i oceną.. Strona zawiera informacje o życiu szkoły w Dorohusku, aktualności, wydarzenia, plan lekcji infotmacje dla rodziców i uczniów.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Czyje to powiedzenie: Mocium panie?. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. "Pinokio" - bohaterowie Sortowanie według grup.. test ze znajomosci lektury zemsta .. 30 jakich kolwiek pytan do zemsty i odpowiedzi na nie :) To pytanie ma juz najlepsza odpowiedz, jesli znasz lepsza mozesz ja.. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Oto przykładowy zestaw pytań dotyczący "Zemsty".. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Cześnik.. Tylko spojrzę, każda moja - kto to powiedział?Zmiana prezentacji..

Test ze znajomości "Zemsty" Aleksandra Fredry.

Pytania do lektury.. Cytaty z "Zemsty".. Test składa się z 12 pytań.. Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. SPRAWDZIAN ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY "ZEMSTA" A. FREDRY.. 4.Jak doszło do ślubu Klary?Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry - klasa I .. (imię i nazwisko ucznia, nr z dziennika) (Wersja A) .. że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi .Test znajomości ZemstyNa widok kogo Cześnik się bardzo zdenerwował?. Gatunek: komedia.. znajomosci lektury skladajacy sie z pytan otwartych (wsrod nich zadania zwiazane z cytatami).. Trudny test z Zemsty.. Ramowe i szczegółowe plany wydarzeń do lektury Zemsty.. Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.zemsta testy z odpowiedziami.docx.. (132 KB) Pobierz.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?.

Test ze znajomości treści lektury "Zemsta" DRAFT.

Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Kto bierze udział w sporze o mur graniczny?Lektura - Sprawdź swoją wiedzę *Uwaga W odpowiedziach występują .. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Kto spiewa przy akompaniamencie angielskiej gitary piosenke o .Sprawdzian ze.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Test ze znajomości treści lektury "Zemsta" DRAFT.. wg Anicach.. Zemsta - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Zemsta.. Zawiera 32 pytań.. 1.Dopisz poniżej imię i nazwisko.. Czyją własnością jest Artemiza?. Rozpocznij test.. Kobieta, z ktora chce sie .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Miał już ktoś test ze znajomości lektury "Zemsta"?. Zapraszam do rozwiazywania testu.. d.trudno będzie.Test ze znajomości lektury Zemsta Zapraszam do rozwiązywania !. Bohaterowie lektur, klasa 5 Sortowanie według grup.Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań.. Kto jest autorem książki?1.. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wiecej informacji i instrukcje znajdziesz tutaj .Zemsta - Aleksander .sprawdzian ze znajomości lektury zemsty.pdf (22 KB) Pobierz.. Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta"..

1.Test ze znajomości ,,Zemsty'' Aleksandra Fredry 1.

Ulubionym powiedzeniem Cześnika było: a. niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba b. kaduka c. mocium panie d. trudno będzie 2. .. a Postolina wdowa doswiadczona, zna proporcja(.). i nie kaze fircykowac.Ktora z bohaterek Zemsty polubiles bardziej, ktora Ci sie spodobala?. Rysunek z opisami.. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. Klasa 4 Polski.. anulak019_96247.Sprawdzian ze znajomości lektury A. Fredry "Zemsta".. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Temat: Analiza i poprawa test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Kto jako pierwszy wypowiada się w tym utworze?. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Można je oczywiście wykorzystać także podczas konkursów literackich czy spotkań z uczniami.. Plany wydarzeń.. sprawdzian ze znajomosci lektury zemsty .. Ma ktos sprawdzian z lektury Zemsta.. Przewiń.. Rozwiąż test!Powiązane z testem z Zemsty.. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wiecej informacji i instrukcje znajdziesz tutaj .Plik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie.Plik sprawdzian ze znajomości lektury zemsty.pdf na koncie użytkownika carolrush49 • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.test ze znajomości treści lektury zemsta.pdf (21 KB) Pobierz..

Sprawdzian znajomości treści lektury "ZEMSTA" A. FREDRY.

W 1 części znajdują się testy wiedzy, które z pewnością okażą się przydatne w utrwalaniu wiedzy o bohaterach i fabule przeczytanych pozycji, a także doskonaleniu umiejętności uważnego czytania i wykorzystywania tekstu jako źródła informacji.Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku.. a.śmierci b. wypędzenia z zamku c.braku odwzajemnionego uczucia ze strony Klary O co Klara prosiła stryja?. dodacTest Dzieje Tristana i Izoldy - Jozef Bedier 4 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 1 Test Ania z Zielonego Wzgorza Lucy .test ze znajomości treści zemsty.pdf (21 KB) Pobierz.. Lista pytań do lektury Zemsta Aleksandra Fredry.Zemsta - test znajomości lektury Test znajomości lektury Zemsty.. wg Weronika800w.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. a. Klary b. Dyndalskiego c. Murarzy Czego obawiał się Papkin po wizycie u Rejenta?. test ze znajomosci tresci zemsty .. Test ze znajomosci ksiazki Dwanascie prac HerkulesaDaj gwintowke, niechaj.. Tagi dla tego testu: LekturaLiczba wyników dla zapytania 'test z zemsty': 10000+.. Brakuje odpowiedzi.. Ulubione powiedzeniem Cześnika było: a.niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.. Klasa 7 Polski.. a.o błogosławieństwo b.o zakończenie waśni c.o pieniądzetest ze znajomości lektury zemsta.pdf (22 KB) Pobierz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt