Mały książe sprawdzian z lektury pdf

Pobierz

Książka "Mały Książę" A. de Saint …Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Lektura z opracowaniem autorstwa de Saint-Exupery Antoine , dostepna w Sklepie EMPIK.COM w …Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy …Mały Książę nigdy nie rezygnował z raz zadanego pytania.. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. Wystarczy, że jeszcze trochę powtórzysz, a na …Mały Książę - Test.. test znajomosci lektury maly ksiaze ( test_znajomosci_lektury_maly_ksiaze.pdf ) .Trudny test z lektury Mały Książę, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Nie popełnisz tutaj błędu …Test wiedzy z lektury - "Mały Książę" xX_Zaczytana_Xx 11 miesięcy temu.. Chciał-Śmiech bym, żeby mo e nieszczęścia traktowano poważnie.. Test zawiera 3 grupy po 10 pytań.. Pobierz (docx, 12,3 KB) Podgląd treści.Twój wynik: 11/15 Całkiem dobrze!. 13 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi …Rozwiąż test ze znajomości lektury i prześlij na adres; do 8.04.2020 r. 2.. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Plik Mały Książę pytania.pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Mały książę • Data dodania: 30 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne …OPOP- Strona 7 z 27 5.2..

Temat: Analiza i poprawa test ze znajomości lektury "Mały Książę".

Jak dobrze pamiętasz przygody tajemniczego chłopca z obcej planety?. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Byłem zirytowany śrubą i odpowiedziałem byle co: 121 — Kolce do niczego nie służą, to czysta złośliwość ze …Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'egoTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a …Miałem pewne podstawy, aby sądzić, Ŝe planeta, z której przybył Mały KsiąŜę, jest gwiazdą B-612.. Narratorem w utworze jest pilot, któremu zepsuł się samolot.. Pomyliłeś chyba treść i zadania deb1lu Najnowsze …Mały książę - powtórka, streszczenie z Lektury.. 1) Kim był narrator a) Pilotem b) Lekarzem c) Astrologiem 2) Do czego były podobne baobaby a) Do zboża b) Do małp c) Do chwastów 3) Ile razy w …test ze znajomości treści lektury mały książe.pdf (22 KB) Pobierz.. Spośród lektur obowiązkowych (wymienionych na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego), innych niż Mały Książę, wybierz tę, której …Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. sie on z 5 czesci - sprawdza znajomosc …I Mały Książę wybuchnął uroczym śmiechem, który mocno mnie zirytował.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Plik sprawdzian z lektury mały książe 1 gimnazjum.pdf na koncie użytkownika nyctluna • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne …Proponuję niedługi sprawdzian znajomości lektury Mały Książę..

2test znajomości lektury mały książe.pdf (22 KB) Pobierz.

18 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę przeanalizować poprawne …Temat: Test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Prawdopodobnie przeczytałeś lekturę i znałeś odpowiedzi na większość pytań!. -maly-ksiaze-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.pdf (application/pdf) NOWE …Mały Książę - test z wiadomości o lekturze.. Rozwiąż test z …Test Z Lektury Mały Książe Bez 8 zadania 1 Zobacz odpowiedź kapselekhd kapselekhd 1 C .. Ta gwiazda była widziana raz tylko, w 1909 roku, przez tureckiego …4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.Mały Książę - quiz wiedzy o niezwykłej książce Antoine de Saint-Exupéry.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Mały Książę, poziom trudnysprawdzian z książki mały książe.pdf (22 KB) Pobierz.. Ile trwa dzień na planecie …Test: Mały Książe - test Opis testu: Na tym teście możesz sprawdzić wiadomości z lektury dla klasy 7 z ,,Małego Księcia".. Można go też wykorzystać do pracy na lekcji, np. w grupach.. Czwórka!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt