Streszczenie szczegółowe felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi bryk

Pobierz

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .POWIEŚĆ PRZYGODOWA: Bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia, pokonują przeciwności losu., W książce występują liczne zwroty akcji i przygody., POWIEŚĆ SEINCE FICTION: Książka ukazuje możliwe zagrożenia związane z rozwojem technologii., Nauka i technika są rozwinięte bardziej niż w rzeczywistości., POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA: Utwór porusza problemy wieku dorastania .Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianWitaj na stronie Quizz.pl.. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.Streszczenie lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Postacie tytułowe Felix Polon.. .Zaprzęg wyraźnie zwalniał, aż wreszcie sanie pięknym poślizgiem zawinęły nad ulicą i z hukiem oraz tupotem kopyt opadły na dach.. Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient..

2009-05-31 13:23:27Plan wydarzeń książki Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi.

Chłopak o niskim ilorazie inteligencji, za to arogancki i silny.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Wieczorem, ojciec Felixa opowiada chłopcu o istnieniu Gangu Niewidzialnych Ludzi i ich szefie, niebezpiecznym Mortenie.. Razem z Rubenem, który przestał być jego kolegą w trzeciej części, był postrachem szkoły.. Ludzie w dole, na chodniku, zdawali się nic nie zauważać.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Obejrzyj szczegółowe streszczenie lektury i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!Plan szczegółowy powieści felix net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan Plan wydarzeń "Przygody OdyseuszaSzef Gangu Niewidzialnych Ludzi, który okazuje się zaawansowanych programem komputerowym - zmodyfikowaną wersją służącego obróbce zdjęć programu Vidoktor; właściciel kilkuset firm, posiadacz wielu kont bankowych; marzy o przejęciu kontroli nad światem oraz stworzeniu szybkiego pojazdu, dzięki któremu błyskawicznie mógłby przemieszczać się po globie; do gruntu zły .Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?.

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Skomentuj.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Pojawił się w pierwszej części (Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi), gdzie za jego pomocą przyjaciele odkryli kryjówkę Marcela i Rubena.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (plik pdf) Kajko i Kokosz.. Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Porusza się za pomocą zdalnego sterowania.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Quiz w Poczekalni.. Rozdział 2.. W książce Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ukradli Felixowi dziesięć złotych na początku roku szkolnego.. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. Ciągle nie może przejść do następnej klasy.Streszczenia i opracowania lektur szkolnych.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Szkoła latania (plik pdf) Stowarzyszenie umarłych poetów (plik pdf) Sztuka czytania - materiały dla nauczycieli (plik pdf) ^ Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze..

Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Marcel - uczeń kl. trzeciej "b".. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe, klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ☰ Jesteś w: Felix, Net i NikaFelix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziRafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Potrafi wspiąć się na kilkucentymetrowe przeszkody.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Zawiera 9 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Pełzacz - mały robot stworzony przez Felixa, przypominający łańcuch rowerowy..

Lekturek to strona, na której znajdziesz prawie każde streszczenie lektury które Cię interesuje.RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.

"Megakorek" Podczas pobytu w szkole Net informuje swoich przyjaciół o własnym programie komputerowym "Manfred", który będzie wsparciem w realizacji zadań operacyjnych ich paczki, choć nie tylko .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. 2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Rozwiąż test!Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Test składa się z 12 pytań.. Udostępnij.. Jest wyposażony w mikrokamerę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt