Plan wydarzeń hobbit 30 punktów

Pobierz

Wizyta czarodzieja Gandalfa u hobbita - Bilbo Bagginsa.. Odpoczynek w Ostatnim Przyjaznym Domu 6.. 2010-03-03 11:56:45; Dalszy rozwój wydarzeń we fragmencie ,, hobbit czyli tam i z powrotem '' 2011-05-19 19:09:3416.. Decyzja o wyprawie.. Nieproszeni goście - Bilbo spotyka Gandalfa.. Trudy wędrówki.. Spotkanie w gospodzie Pod Zielonym Smokiem i początek podróży.. W rękach trollów.. Ucieczka 9.. Dotarcie do skraju Mrocznej Puszczy.. Pomocy>!. Wprowadzenie zmian przez żonę Piotra 10.. Oglądanie domu 9.. Ponowne pojawienie się Gandalfa i oznajmienie hobbitowi, że musi .Przypisz punkt planu wydarzeń do odpowiedniego fragmentu obrazka.HOBBIT (Plan wydarzeń ( Walki przed i w Mrocznej Puszczy (Beorg, wilki,…: HOBBIT (Plan wydarzeń, Świat przedstawiony, Bohaterowie, Autor (John Ronald Reuel Tolkien))Plan wydarzeń "Hobbit" martynkaidixi; 15.04.2010 1.. Uwięzienie pr .150 - 170 punktów - superhobbit 130-140 punktów - kawał hobbita 100-120 punktów - hobbit pełną gębą 70-90 punktów - hobbitopodobny 40-60 punktów - hobbiton już blisko 0-30 punktów - jesteś orkiem youtube Zagadki z Gollumem 12.. Porwanie przez gobliny 8.. Cudowne uratowanie i uczta.. Daję NAJ bez zwłoki!. Niewygody podróży.. 79% Plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem".PLAN WYDARZEŃ HOBBIT CZYLI TAM I Z POWROTEM.. Przygotowania do wyprawy 3. xD 2010-01-20 22:23:13; Szczegółowy plan wydarzeń mitu o Atenie 2010-10-31 18:40:59Przydatność 75% Plan wydarzeń - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Tolkiena..

Plan wydarzeń.

Przeniesienie członków drużyny do Samotnej Skały.. Oddanie Arcyklejnotu Bardowi przez Bilba 32.. (2/2) Plan wydarzeń "Hobbita", .. 30.Po kilku dniach żeglugi wędrowcy docierają do Miasta nad Jeziorem - Esgaroth.. Burza a) schronienie w jaskini 7.. Podążanie za Gollumem 14.Plan wydarzeń "Hobbita", 1.Wizyta Gandalfa u Bilbo Bagginsa.. Bardzo proszę o pomoc!14 KRASNOLUDY I PRZYJACIELE z HOBBITA.. Śpiączka Bombura.. Plan powinien posiadać minimum 30 punktów ( zdań lub równoważników zdań ).. Maciek zauważa na ulicy piękna nieznajomą i podąża za nią do opery.. 2011-04-08 20:07:10; Napisz szczegółowy plan wydarzeń Hobbita czyli tam i z powrotem.. Przywitanie przybyłych przez służącego 8.. Wizyta w Rivendell.. 32.Po odpoczynku wędrowcy ruszają w kierunku Samotnej Góry, gdzie czeka na nich skarb.. Pieczeń barania -Drużyna, wraz z Gandalfem wyrusza spod .Plan wydarzeń.. Wizyta u Smauga - kradzież pucharu przez Hobbita.. Wpraszanie się małej Genowefy do obcych ludzi na "obiadki" (w tym na obiadek u państwa Lewandowskich).. Zdobyte odznaki: 2.. Plisss o pomoc !. Obwinienie Hobbita o zdradę przez Thorina 33.. Burza a) schronienie w jaskini 7.. Wizyta w Mieście na Jeziorze (Thorin następcą Króla spod Góry).. Odpoczynek w Ostatnim Przyjaznym Domu 6.. Plan Wydarzeń •Wizyta Gandalfa i krasnoludów u Bilba Bagginsa.. •Wyruszenie na wyprawę po skarb •Spotkanie z trollami •Niebezpieczeństwo - w podziemnym państwie Goblinów •W niewoli u elfów •U stóp Samotnej Góry Zrobiłem już 49 punktów tego planu, wy macie zrobić resztę !.

Hobbit - plan wydarzeń .

Uwięzienie krasnoludów i Hobbita w lochach prze elfy.. Zaloty pana Piotra 2.. Zgubienie Bilbo Bagginsa 10.Napisz plan wydarzeń z książki Magiczne Drzewo'' , Czerwone krzesło od 5 do 10 punktów.. Gościna u Beorna.. DAJE NAJ 30 PUNKTÓW!Hobbit, czyli tam i z powrotem - streszczenie szczegółowe "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - skrócony plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - szczegółowy plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - streszczenie w pigułce Hobbici - charakterystyka Charakterystyka plemion w "Hobbicie, czyli tam i z powrotem"Plan wydarzeń Hobbita.. Porwanie przez gobliny 8.. Książki sąKliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ HOBBIT !. Przybycie krasnoludów do norki hobbita i wtajemniczenie go w plan dalekiej wyprawy.. Spotkanie trolli.. Wiadomość Gandalfa o zbliżającej się armii goblinów i wargów"Hobbit, czyli tam i z powrotem" - plan wydarzeń 1.. Odwiedziny Gandalfa.. Niespodziewane pojawienie się krasnoludów.. Gandalf odwiedza Bilba Bagginsa.. PLAN WYDARZEŃ: Przygody z pająkami!. - Omawiają plany i cel wyprawy: odzyskanie skarbów zrabowanych niegdyś przez smoka.. Przybycie Gandalfa i krasnoludów 2.. Zgubienie Bilbo Bagginsa 10.. 30 sty 2015, 13:22:06.. Pomoc Gandalfa - zamienienie olbrzymów w kamienie.Ramowy plan wydarzeń książki " Nawiedzony Dom ".. 79% Plan wydarzeń książki Hobbit czyli tam i z powrotem; 76% Plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem"..

Plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.

Wygrana Bilba 13.. 22.Hobbit czyli tam i spowrotem; Zrób plan wydarzeń " Hobbita czyli tam I z powrotem " (15 punktów ) proszę szybko to na dziś!. Uwięzienie drużyny a) pomoc Gandalfa 5.. Na jakich stronach było o czasie i miejscu akcji "Hobbit, czyli tam i z powrotem" John.Roland.Reuel Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" po co robili ekranizację?. 66% "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - jak wyglądała podróż Hobbita?. Dojazd na miejsce 7.. Ratunek dzięki pomocy Orłów.. Plan wydarzeń.. Odwiedziny Gandalfa.. Wyjazd do wiejskiej posiadłości pana Piotra 4.. 2.Pojawienie się w domku hobbita następnego dnia trzynastki krasnoludów.65% "Hobbit, czyli tam i z powrotem" plan wydarzeń od przybycia krasnoludów.. Zobacz więcej.. Punkty rankingowe: 165.. Uwięzienie drużyny a) pomoc Gandalfa 5.. Dotarcie do Samotnej Góry.. 31.Mieszkańcy osady - ludzie - entuzjastycznie przyjmują gości.. Wyruszenie drużyny w drogę .. 2013-02-13 21:42:26; Czy ma ktoś plan ramowy hobbit - czyli tam i z powrotem?. Przybycie krasnoludów.. Przybycie Gandalfa i krasnoludów 2.. 16 AKCJA Bilbo Baggins W 2941 wraz z Gandalf, Thorinem Dębową Tarczą oraz jego dwunastoma krasnoludami wyruszył na wyprawę odebrania Samotnej Góry smokowi Smaugowi.. 17 AKCJA Przygoda ta zaprowadziła Bilba i jego towarzyszy do Rivendell, Mrocznej Puszczy i .Plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem"J.R.R..

Nieproszeni goście na naradzie u hobbita.

Walka Hobbita z pająkami i ich pokonanie.. - Niespodziewanie do nory hobbita przychodzi 13 krasnoludów.. aneczka .. Uczta (pieśni chwalące męstwo wojowników, opowieść o Samotnej Górze).. Spotkanie trolli.. Kreska i jej fascynacja Maćkiem.. Kubba160 Wschodząca gwiazda.. 2013-02-13 21:42:26; plan wydarzeń z hobbita przygody 2011-03-12 19:33:59; Szczegółowy plan wydarzeń.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - plan wydarzeń, streszczenia lektur, opracowania zagadnień na lekcje języka polskiego i studia30.. Pomysłowa ucieczka krasnoludów w beczkach po winie.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - skrócony plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - szczegółowy plan .Hobbit - plan wydarzeń 2010-06-18 21:16:37; Napisz szczegółowy plan wydarzeń Hobbita czyli tam i z powrotem.. Znalezienie czarodziejskiego pierścienia 11. .. Polski.. Przybycie .Plan Wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Tolkien.. Przygotowania do wojny 31.. Przeprawa przez czarny potok.. Wschodząca gwiazda.. Wizyta Gandalfa i Thorina na czele 13 krasnoludów w domu Hobbita 2.. Rozmowa podczas podróży 5.. Wieczór w operze i ujrzenie tam pięknej Matyldy.•Hobbit, czyli tam i z powrotem, •Władca Pierścieni, .. Ucieczka 9.. Napisz plan wydarzeń z książki Magiczne Drzewo'' , Czerwone krzesło od 5 do 10 punktów +384 (1) Odpowied .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Prosze o pomoc dam naj 40 pkt !. Duże wymagania kobiety 6.. Thorin Dębowa Tarcza przedstawia powody wizyty.. Przygotowania do wyprawy 3.. POMOCY!. Napisz plan wydarzeń z lektury ''Hobbit ,czyli tam i z powrotem'' Ma być 23 punktów 1.Nieocz…Opium w rosole - Plan wydarzeń..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt