Mikołajek streszczenie rozdziału reks

Pobierz

Dzienniczki …Mikołajek rozdział "Reks" Rene Goscinny, Jena Jacques Sempeczyta MOLA KSIĄŻKOWAStreszczenie rozdziału mikołajek 6 maja 2021 05:28 Szkolne Dlatego zachęcam Was do lektury, a wydawnictwu Nasza Księgarnia składam serdeczne podziękowania za …mobrox54321.. 1.Najmilsza pamiątka.. Kiedy Mikołajek dotarł do domu, z pięknej wiązanki został tylko jeden nadłamany kwiat.. W szkole Mikołajka: a) jest po równo dziewcząt i chłopców b) jest większość chłopców c) …Rekreacje Mikołajka (fr.. Dla dzieci nadszedł ważny …Ananiasz.. Nazwał go Reksem.. Rozmawia z mamą i próbuje ją nakłonić do pozostawienia psa w domu.. 2 Kleofas ma okulary!. Tata zapowiedział, że przyniesie to nieszczęście, na co oburzyła się mama.. Mikołajek i inne chłopaki to zbiór krótkich historyjek, z których każda zajmuje jeden rozdział.. Mikołajkowy humor III: Mocne blastery.. Chłopcy z klasy uczyli go nie do końca grzecznych zwrotów po francusku, po czym między Dżodżem a …Plan wydarzeń opowiadania "Reks".. Ćwiczenia w mówieniu: - przedstawienie wydarzeń - omówienie reakcji rodziców - omówienie zachowania Mikołaja 3.mikoŁajek przeło Ŝyły: tola markuszewicz i el Ŝbieta staniszkis spis tre Ści najmilsza pami Ątka 3 zabawa w kowbojÓw 6 rosÓŁ 10 futbol 14 wizytacja 17 reks 21 dśod …Mikołajek i inne chłopaki - streszczenie szczegółowe.. MIKOŁAJEK I JEGO KOLEDZY Mikołajek opowiada, że po przyjściu do szkoły on i wszyscy …Streszczenie krótkie..

Przypomnienie treści rozdziału pt. "Reks".

Kredki.. Wersja książkowa …1.. Zabiera najpotrzebniejsze …1.. Opowiadają one o przygodach głównego bohatera …About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .1.Mikołaj wylewa atrament na dywan 2.Postanowił uciec z domu 3.Zabiera ze sobą najważniejsze rzeczy 4.Przechodzi obok domu alcesta 5.Postanowił porzyczyc rower 6.. 1 Streszczenie MIKOŁAJEK I JEGO KOLEDZY 8.. Postanawia uciec z domu.. Mikołajkowy humor IV: …Mikołajek otrzymał rano prezent od babci Buni.. Mikołajkowy humor.. Les Récrés du Petit Nicolas) - zbiór opowiadań dla dzieci, druga część przygód Mikołajka autorstwa René Goscinnego i rysownika Jeana …Najmilsza pamiątka., Zabawa w kowbojów., Rosół., Futbol., Wizytacja., Reks., Dżodżo., Fajny bukiet., Dzienniczki., Ludeczka., Witamy pana ministra.Wakacje Mikołajka - streszczenie.. Wszystkie opowiadania ukazują życie Mikołajka, małego Francuza, i jego szkolnych kolegów.. I …Rosół to nasz opiekun.. Ma buty na gumowej podeszwie i cały czas nas szpieguje.. "Wakacje Mikołajka" to czwarta, przedostatnia część serii o przygodach Mikołajka - sympatycznego małego urwisa z francuskiego … Piszemy streszczenie (każdy indywidualnie w zeszycie).Dalsze rozdziały relacjonują wspólną grę w piłkę (w finale okazuje się, że chłopcy zapomnieli piłki), wizytację …Wtedy zjawia się tata i jemu Reks od razu przypada do gustu..

Najmilsza …Mikołajek - streszczenie.

Najlepszym przyjacielem Mikołajka był: a) Kleofas b) Alcest c) Gotfryd 2.. Streszczenie Mikołajek w …Z góry dziękuję?Mikołajek rozdział "Reks" Rene Goscinny, Jena Jacques Sempe czyta MOLA KSIĄŻKOWA.Mikołajek - streszczenie utworu René Goscinny - strona 4.Mikołajek wystraszył się ,ponieważ myślał ,że z powodu wylanego atramentu na dywan rodzice na niego nakrzyczą.. koniec, pogratulował pani i uścisnął jej dłoń.. Mikołajkowy humor.. Ta jednak nie chce o tym słyszeć …Po drodze kwiaty uległy zniszczeniu.. Mama była jednak zachwycona.. Czuje się niekochany i nierozumiany przez rodziców.. Z nim lepiej nie zadzierać.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis.. - Ustawianie w kolejności.. Postaraj się, by punktów nie było więcej niż 6.. Po złośliwym …Ucieczka - Mikołajek przeżywa swój pierwszy poważny bunt i postanawia uciec z domu.. Popatrzył na nas uważnie, poruszył brwiami i poszedł …Streszczenie "Wakacje Mikołajka" są czwartą częścią kultowej serii przygód małego chłopca pochodzącego z Francji autorstwa Rene Goscinnego.. Reks W drodze ze szkoły Mikołajek zauważył małego pieska..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt