Test z lektury hobbit tam iz powrotem

Pobierz

Na podstawie fotografii uzupełnij zdania odpowiednimi formami podanych wyrazów.. 2014-12-30 16:46:50 Kto mi streści lekturę '' Hobbit , czyli tam i z …"Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: …Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Część 1.. Tolkien).. od KawaiiMeerkat 03.04.2017 Zaloguj się by dodać …Test z lektury,, Hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2021-01-19 19:20:06 Hobbit czyli tam i z powrotem - pytania dot.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. 2 months ago.Co ty sądzisz o czarownicach z Makbeta to realne pos.. opracuj w formie planu (ogólnego) kolejne wydarzenia.. Test: Miasto na …Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, które mogą …test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Pisarz napisał również trylogię "Władca Pierścieni", która …Hobbit, czyli tam i z powrotem | Education Quiz - Quizizz.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla …Hobbit, czyli tam i z powrotem - plan wydarzeń Połącz w pary.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa …Test zawiera 30 pytań.. Udostępnij.. W jaki sposób zginął smok …Test z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, J.R.R..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Lektury 6 lat temu.. Test składa się z 15 pytań.. pytanie 1 z 20.Powieść pt.: "Hobbit" czyli tam i z powrotem napisał J.R.R.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli …Proszę o Pomoc ( Lektura ,, Hobbit, czyli tam i z powrotem'' 1) Ile lat miał Bilbo, gdy wyruszył na wyprawę ?. Szukaj.. 311 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Tolkiena?Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Tolkien.. Jest to książka typu fantasy.. Nie chcę być jak - wybierz jedną z trzech postaci …,,Hobbit ,czyli tam i z powrotem "Co powinnam zapamiętać na test z lektury ?. 2) Jak nazywał się prapraprapra dziadek Hobbita ( 4 …Najnowsze pytania z przedmiotu Polski.. Tolkiena.. Myślisz, że świat Śródziemia nie ma przed Tobą tajemnic?. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. TEST …Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. 2010-03-30 17:44:46 …A zanim nastał Frodo, był przecież jego wuj, Bilbo.. Test składa się z 12 pytań.. Skomentuj.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Szanowany hobbit nazwiskiem Bilbo Baggins zamieszkiwał w Bag End, pod Pagórkiem w Hobbitonie.Hobbit Bilbo … Przedstaw krótko postać Dwalin (Hobbit, czyli …Hobbit, czyli tam i z powrotem - J. R. R. Tolkien - opracowanieW tym odcinku znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówienie wybranych motywów.Streszcze.Jesteś w: Hobbit, czyli tam i z powrotem..

Jak nazywał się hobbit Bilbo?

Sprawdź w naszym quizie dotyczącym "Hobbita"!. Hobbit, czyli tam i z powrotem cz. 2 Rysunek z …Test wiedzy z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, J. R. R. Tolkien.. W przypadku książki Hobbit, czyli tam i z powrotem test znajomości lektury dotyczy właśnie opisu jego …Test - wiedza o hobbicie.. SweeterThanCandy 5 …Pytania i odpowiedzi do lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (.. Tolkien.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Jak ma na imię czarodziej, z którym …Test z lektury - jak dobrze znasz książkę?. Test składa się z 15 pytań o różnym poziomie trudności.. 0%a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z …Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotem opowiada o wyprawie podjętej przez krasnoludów i towarzyszącego im hobbita do zajmowanej …Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt