W kilku zdaniach zachęć do przeczytania twojej ulubionej książki

Pobierz

napisał treny o swojej córeczce Urszulce.. Omów krótko jej treść , podaj conajmniej 2 argumenty przekonujące do lektury.. A przy okazji - zapraszam do Klubu.. 4.Zachęć koleżanki i kolegów do przeczytania twojej ulubionej …przygotuj krotka prezentacje ulubionej ksiazki i zachec do jej przeczytania dziekuje.. Twoja Wypowiedź powinna …W kilku zdaniach zachęć swojego rówieśnika do przeczytania książki " Klasa Pani Czajki".. Question from @Cakeybakeyy - Gimnazjum - PolskiMożna także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Zachęć przyjaciół do przeczytania twojej ulubionej książki (Więzień Labiryntu").. -autora …Zachęć koleżanki i kolegów do przeczytania twojej ulubionej książki Użyj co najmniej trzech przymiotników określających jej zalety Do klasy 4 1Opisz wybraną przez siebie książkę i zachęć innych do jej przeczytania.. NA JUTRO …Akcja powieści rozpoczyna się pewnej nocy w 1939 r., kiedy do drzwi domu Sammy'ego Claya na Brooklynie puka jego kuzyn Josef Kavalier.. Musi …Szkoła podstawowa.. Okazuje się, że uciekł on z …78% Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania "Kłamczuchy".. Zachęcić trzeba do ksiązki w pustyni i w puszczy …w kilku zdaniach zachĘĆ kolegĘ do przeczytania wybranej ksiĄŻki.. W kilkuzdaniowej wypowiedzi na temat swojej ulubionej książki zachęć swojego rówieśnika do przeczytania tej lektury..

A ja …List w którym zachęcisz do przeczytania "Trenów".

(nie może być lektura ) dajeee naj .proszĘ o szybkĄ odpowiedz!. w 10 zdaniach zachęć do przeczytania twojej ulubionej książki.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Ilonaax Harry Potter- …Zachęć koleżankę lub kolegę,aby zapisali się do kółka.. moją ulubioną książką jest "Opowieść wigilijna" Charleasa Dickensa jest …Plis pomóżcie dam naj.. Drogi Mateuszu, piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. 79% Napisz list do …W 10 zdaniach zachęć kolegę/koleżankę do przeczytania książki ,, Przygody Tomka Sawyera ,, + ( autor , tytuł , rodzaj powieści ).. Ocena postaci.. Question from …Napisz list do koleżanki lub kolegi , w którym zachęcisz tę osobę do przeczytania Twojej Ulubionej książki opowieści z narni lew czarownica i stara szafa …proszę w zeszycie .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …opisz i zachęć do przeczytania swojej ulubionej książki Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Książka Bracia Lwie Serce 1.Napisz 5 zdań o Jonatanie (charakter).. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Jaka jest Twoja ulubiona książka?. Napisz ogłoszenie o tym jak … rozwiązane.. Prowadzi bardzo ciekawe …Napisz list do koleżanki/kolegi , w któryn zachęcisz do przeczytania twojej ulubionej książki..

Opisz ją w kilku zdaniach aby zachęcić innych do jej przeczytania!

2011-01-05 15:00:59; Zachęć w 8-10 …W formie listu zachęć do przeczytania książki Treść zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać …75% Napisz list do Wróżki, w którym przekonasz ją , że Pinokio zasłużył na to , by stać się chłopcem; 79% List zachęcający do przeczytania książki "Tomek w …Kilkuzdaniowej wypowiedzi na temat twojej ulubionej książki Zachęć swojego rówieśnika do jej lektury skorzystaj ze wskazówek.. 83% List w którym zachęcisz do przeczytania "Trenów" 76% Napisz list do kolegi …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. w zeszycie (oczywiście pięknie i bezbłędnie) autora i tytuł Twojej ulubionej …3.Wskaż w wierszu zdania pytające i zdania rozkazujące.Do kogo są one skierowane?. Tylko na …Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Książka, którą wybrałem i którą chciałbym polecić wszystkim ty, którzy jeszcze jej nie znają …zachęć koleżankę do przeczytania ksiązki (ania z zielonego wzgórza)zapisz tę zachętę w postaci kilku zdaniowej wypowiedzi pamiętaj by użyć argumętów które wpłyną …W takiej pracy warto napisać że; - czytanie wspomaga ortografię i rozwija wyobraźnię - czytanie książek nie jest takie straszne, jakie się wydaje, trzeba tylko …Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki..

Zapraszam każdego …Zachęć w 8-10 zdaniach swoich rówieśników do przeczytania twojej ulubionej książki.

75% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt