Ciekawe tematy na prezentacje z chemii

Pobierz

Potrzebuje tematu na prezentcje z chemii najlepiej jakiś ciekawy nie o solach kwasach bla bla.. tylko tak żeby zaciekawić klase.. Chodze do 2 lo i zeby nie przegiac z poziomem pracy).Daje gamę ciekawych tlenków jak k2o, k2o2, ko2 o własciwościach.Lignina (drzewnik) to jeden z podstawowych składników drewna, w którym występuje w ilości ok. 20%.. Trucizny w miejscu pracy.. Temat Nr 1 - Libero w piłce siatkowej.. Ma zaciekawić klasę, jest to gimnazjum.. Na pewno każdy zaobserwował, iż dodanie soli do gotujących się ziemniaków powoduje chwilowe zatrzymanie gotowania.Pokoje dla dzieci.. Prezentacja wybranych tekstów kultury podczas spotkania z zaproszonymi gośćmi z okazji Dnia Matki lub na forum klasy.. Częste odwołania do życia codziennego ukazują chemię jako naukę praktyczną i nowoczesną, co ułatwia zainteresowanie uczniów przedmiotem.Wydział Chemii.. ogólnie chemia jest ciekawa, zalezy z jakiego działu chemii chcesz się czegoś dowiedzieć np. chemia koordynacyjna jerst ciekawa, a te tematy które podałam- nieorganicznaTemat na prezentacje z chemii?. Ma to być duża prezentacja na koniec roku.. Celem wykładu jest przedstawienie krystalografii, jako metody, pozwalającej na badanie struktury kryształu na poziomie atomowym.Kolejnym ciekawym zjawiskiem, które wynika z niezwykłych właściwości wody, jest wzrost temperatury wrzenia po dodaniu do niej soli kuchennej..

Tematy prac dyplomowych z chemii.

Potrzebuje jakis referat z chemi temat dowolny byle byłby ciekawy.. Mam dowolność wyboru.. Jest substancją lepiszczową, powodującą zwartość struktury komórek drewna.. Podsumowanie.. 2010-01-13 20:37:45mam zrobić na informatykę prezentację na dowolny temat.. co do samej matury, wiekszych zastrzezen nie mam, jedynie wielka zamotka z bibliografiami, planami prezentacji itd.. Jeżeli znasz odpowiedź na pytanie Temat na prezentację z Chemii to koniecznie je dodaj.Witam, potrzebuję ciekawego tematu na prezentację na PO,tzn ma to być jakiś temat, który zachęci do dyskusji, podam jakie już były npaborcja, eutanazja, hipnoza, nagrody darwina, atak na WTC itp.Macie może jakieś pomysły na ciekawe tematy które można by omówić będę to robił w PowerpoinciepozdrawiamW tym dziale znajdują się prezentacje autorstwa uczniów Gimnazjum i Liceum Akademickiego, zamieszczone w formacie do pobrania lub do oglądania online.. 2010-06-10 18:08:52Jak napisać referat z zajęć technicznych na temat: Rodzaje przekładni.. nie wiem jak bylo w tamtych latach, ale u nas bylo dosc smiesznie.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce..

Referat z chemii na temat soli 03.

Sole Rok Szkolny 2018/2019: Fotografia czarno-biała - Agata Rosińska Twardość wody - Ania Matuszewicz Twardość Wody - Szymon Patyna Twardość wody - Loris Karius i Franciszek Bonowicz Rok Szkolny 2017/2018: Sole Show - Arek Bielak,…Znacie jakieś ambitne tematy na prezentację?. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.konfiguracja elektronowa, budowa jądra ziemi (to podchodzi pod geografię, ale jest ciekawe), izotopy, układ okresowy (niby zwykła tabelka a jak skonstruowana!). Wersja kontrastowa.. 2010-12-12 12:58:07 Jakie znacie ciekawe tematy do prowadzenia bloga?. Węglowodory w powietrzu i ich wpływ na zdrowie ludzi.. Szukam tematu prezentacji na lekcję fizyki.. Sęk w tym, aby wybrać taki temat, z którym wiążą się ciekawe perspektywy zawodowe.. Władze Rada Wydziału Zakłady .. Na stronach internetowych Uniwersytetu Jagiellońskiego stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności .Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Skażenia środowiska izotopami promieniotwórczymi.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji..

2011-02-11 16:39:22 Znacie ciekawe tematy na prazentacje z religii?

Eliminacja ligniny jest procesem niezbędnym podczas produkcji papieru.Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. twoje wiadomosci .== Propozycje haseł z dziedziny historii ==Królowie z rodu plastow Niniejsza strona służy do zamieszczania propozycji haseł z dziedziny historii.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. A może fizyka jądrowa albo teoria Wielkiego Wybuchu?. Wykorzystywana jest w różnych dziedzinach przemysłu, np.: farmaceutycznym, kosmetycznym, czy spożywczym.. 2010 godz. 13: 46 martyś.. Myślałem nad podróżowaniem w czasie, co Wy na to?. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Podobnie, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko poszerzyło swoją wiedzę na temat chemii lub wyraziło entuzjazm do nauki, równie dobrze jest skontaktować się z osobą trzecią w celu uzyskania pomocy, jeśli chodzi o uczenie dziecka zasad i pojęć chemicznych, szczególnie jeśli sam nie uczyłeś się tego przedmiotu od dłuższego czasu.Prezentacja przedstawia wybrane sole, ich zastosowanie i otrzymywanie.CIEKAWOSTKI CHEMICZNE 4: Ciekawostki chemiczne 1: Ciekawostki chemiczne 2: Ciekawostki chemiczne 3: Woda królewska jest mieszaniną stężonego kwasu solnego (HCl) i stężonego kwasu azotowego (HNO 3) w stosunku objętościowym 3:1.Potrafi ona rozpuszczać nawet złoto i platynę, a to dlatego, że w reakcji HCl z HNO 3 powstaje chlor, który zapoczątkowuje reakcję z powyższymi metalami .Temat na prezentację z Chemii - pytanie zadane przez użytkownika portalu samosia.pl..

Moglibyście mi podać jakieś ciekawe tematy ?

Mogłabym dorzucić nawet jakieś łatwe doświadczenie które mogłabym zrobić sama w domu.Szukasz prac z Referaty z przedmiotu Chemia?. Jeśli proponowane przez Ciebie hasło dotyczy historii średniowiecza, zamieść je także w propozycjach tematów z tej dziedziny.. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Witajcie.. Tematy prac dyplomowych z chemii z pewnością są niesamowicie urozmaicone.. Nadaje drewnu wytrzymałość na ściskanie i utrzymuje jego sztywność.. Sprawdź w Sciaga.pl.. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Jakie znacie proste tematy na prezentacje angielską?. A A A. Zaloguj en Menu.. Chodzi o to , że muszę zrobić prezentację, o czymkolwiek chcą, nie ma ustalonego tematu z góry, a trudność polega na tym że muszę zrobić ją w języki angielski, powiem szczerze, że nie zbyt umiem ten język, dlatego liczę na waszą pomoc w wymyśleniu jakiegoś prostego tematu.Przygotowanie montażu, łączącego poezję z prezentacją multimedialną.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. K. Norwida w Warszawie | ęsto obserwowałam osoby, które naprawdę napracowały się nad swoimi prezentacjami, dotarły do wielu interesujących źródeł, doszły do ciekawych wniosków, a potem wrzucały efekt całej swojej pracy na paskudny szablon Power Pointa, upychały mnóstwo tekstu na jednym slajdzie i usypiały całą salę, z wykładowcą włącznie.Obszar jej badań pokrywa się z mineralogią, fizyką ciała stałego, chemią i materiałoznawstwem.. Temat: MATURA 2005 bleeechh na tasme zdali ostatnia klase.. Jeśli proponowane przez Ciebie hasło dotyczy starożytności, zamieść je także w propozycjach tematów z .EDB prezentacje • pliki użytkownika wiolkaok przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Genesis.pps, trudna intubacja.ppt Grzegorek Sebastian.. Rola organizmów żywych a ewolucja składu chemicznego geosfery.Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Tematy prac licencjackich i magisterskich.. 2010 godz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt