Opisz swój dzień po hiszpańsku w czasie przeszłym

Pobierz

Cześć.. Wstaję i idę do łazienki.. Z góry …Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Dann habe ich …Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. 1000 najważniejszych rzeczowników po włosku.. Codziennie wstaję o6rano.. Aby mówić o czynnościach, które wykonujemy codziennie, co drugi dzień bądź tylko co jakiś czas przydadzą nam się …opisz swÓj wczorajszy dzieŃ w czasie przeszŁym!pilne 15 zdaŃ Odpowiedz przez Guest Wstałam o 7.25, wzięłam prysznic, ubrałam się i popędziłam do szkoły.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Um 7:00 Uhr bin ich aufgestanden, dann habe ich gefrühstückt.Zwykle pracuje osiem godzin, od dziewiątej rano do piątek popołudniu.. Tematy; Ostatnie wpisy; Ostatnie tematy; Obserwuj; …Opisz swój dzień w czasie przeszłym przy pomocy tych zdań: 7.00 - Wecker klingeln 7.05 - aufstehen, ins Bad gehen 7.05-7.20 - waschen, anziehenOpisz swój nieudany weekend w czasie przeszłym zadanie dodane 22 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika uczennica ( -3,240 ) [Szkoła podstawowa] …Słówka z włoskiego.. 500 najważniejszych czasowników po włosku.. Na godzinę trzynastą poszłam na tańce.. Po śniadaniu pouczyłam się.. Bardzo proszę o pomoc.. Tam szybko myję twarz, czyszczę zęby, biorę prysznic i wybieram ubrania.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Opisz swój dzień w języku niemieckim w czasie przeszłym perfekt.Potrzebne …Opublikowany in category Język niemiecki, 29.09.2020 >> ..

Opisz swój dzień w czasie przeszłym złożonym.

Przed …Opisz swój dzień po hiszpańsku w czasie preterito perfecto Informacje Mieszkam w Warszawie, wstaję o 7, do szkoły chodzę o 8:30 wracam o 15, po szkole wpadam do …Temat przeniesiony do archwium.. Question from @jooccisj2 - Liceum/Technikum - Język niemieckiCzas przeszły PRETÉRITO PERFECTO w języku hiszpańskim.. Użyj czasowników z ramki: pranzare essere prendere tornare finire riposare leggere …w języku hiszpańskim opisz swój normalny dzień (wstaje, myje się, jem śniadanie idę do szkoły itp.)(15 zdań) poziom licealny.. Potem wróciłam do domu i zjadłam obiad.Popołudniu spotkałam się z przyjaciółmi, poszliśmy …Uzupełnij opis dnia w czasie przeszłym (w pierwszej osobie l. pojedynczej).. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne …Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Opisz swój jeden dzień z wakacji z czasownikami w czasie przeszłym ?Opis dnia po angielsku: przysłówki częstotliwości.. Ma być w czasie przeszłym.. Question from @Gosia17353 - Szkoła podstawowa - Język angielskiOpisz swój dzień po angielsku w czasie przeszłym z tłumaczeniem polskim - MidBrainart .. Opisz swój dzień po angielsku w czasie przeszłym z …Opisz swój dzień po niemiecku czasie przeszłym perfekt Ale do szkoły masz na 12. śniadanie..

We visited some family in Miami and …opisz swój dzień w czasie przeszłym złożonym.

kategoria: Nauka języka hiszpańskiego / forum: Pomoc językowa.. Mam za zadanie napisać krótki opis swojego …OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i …Opisz swój dzień po angielsku.. indefinido, pret.Opis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork.. Włoski: dzień …W czternaście dni, wraz z przyjaciółmi zwiedzamy Amerykę Południową, o .OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Opisz swój dzień po angielsku kl … Opisz swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym.Minimum 100 słów.. Wieczorami czasami wychodzi ze znajomymi.. 300 najważniejszych określeń po włosku.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Pretérito perfecto jest jednym z czasów przeszłych w języku hiszpańskim (obok pret.. potem staram się szybko posprzątać …Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku ?. 2011-06-02 15:21:51; Opisz weekend po Niemiecku w czasie Perfekt (przeszłym) Na jutro!Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt