Test z lektury zemsta trudny

Pobierz

takbonieichuj 21 października 2020 śmeszny jeste# dwulicowy w ciul nara.. - Test z lektury dziewczynka z parku - Kl. 3 Dziewczynka z parku - test znajomości lektury.Über 80% neue Produkte zum Festpreis; Das ist das neue eBay.. Udostępnij.. aniaxxx69 18 października 2020 hej fajny test mialem 0 .Test z lektury szkolnej Mały książę - test znajomości lektury.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdzian.. Cześnik na wieść o tym …Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test z lektury "Zemsta".. wg Amichudzik1.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Rozpocznij quiz .. Jak miał na nazwisko Net?. Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.. Dorota 5 lat temu.. Zarejestruj się!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Czy zachowujesz się jak Waga?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Rozwiąż test!Aleksander Fredro, "Zemsta" - test z lektury na poziomie trudnym.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Zemsta .. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Otrzymuj osiągnięcia..

Sprawdzian z lektury zemsta.

Powiązane z testem z Zemsty.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. 22 października 2020 20:49 Materiały.. Zdobywaj obserwujących.. Twórz quizy.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zemsta | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Zawiera 9 pytań.. Zgadnę Twój numer z dziennika!. Wedle jakiej mody najchętniej ubierał się Papkin?. test był prosty :) Pozdrawiam 7c.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Obserwuj autorów.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Sprawdzian wiadomości z lektury pt. Rozwiąż test.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test!. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Balladyna Juliusza Słowackiego.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Karolcia Marii Krüger.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. "Zemsta" Aleksander Fredro.. Dodawaj wpisy.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?.

test z lektury ,,Tajemniczy ogród'' Test.

Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z randomowych kategorii?. Możesz .Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Zemsta, poziom trudnyAleksander Fredro, "Zemsta" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jezyk polski .. rxvgqo 3 lata temu.. Pytania zawarte w teście.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Zapraszam do rozwiązywania testu.Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Zobacz polityke cookies.Sprawdz swoja wiedze z wielu dziedzin i przedmiotow.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lekturyTest ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Rozwiąż test.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Test składa się z 15 pytań.. Gatunek: komedia.. Opis testu.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Test składa się z 12 pytań.. Inne tryby testu.. Gatunek: komedia.. Udostępnij.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Test z lektury "Zemsta"..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Rozwiąż test.. chomik8.. Powiązane z testem z Karolci.. Zawiera 32 pytań.. Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.. Test z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.. Wedle jakiej mody najchętniej ubierał się Papkin?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Oto jest Kasia - test znajomości lektury - Powtórka z lektury "Oto jest Kasia" - TEST OTO JEST KASIA!. Karolcia - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Karolcia.. Co się stało z rodzicami Niki?. Skutkiem zemsty Czesnika bylo : a) rozstanie kochankow b) zabicie Rejenta c) poglebienie sporu d) slub mlodych 9.7) Aleksander Fredro Zemsta , 3.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Zemsta autorstwa Aleksandra hr.. Zapisuj ulubione.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź swoją wiedze na test osmoklasty, lub powtórz sobie te lekturę .. Zobacz podobne quizy: #8klasa #lektora #osmoklasty #szkola #test #zemsta .. Sprawdź swoją wiedzę!. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny.. Jetzt portofrei bestellen!Trudny test z lektury Zemsta, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania..

Dorota • 5 lat temu • #lektury #zemsta #zemsta-lektura .

Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Wygrana czy przegrana oto jest pytanie Otwórz pudełko.Literatura Test z lektury "Zemsta" - poziom trudny .Potrzebuje opisu Rejenta z lektury pt." Zemsta … Czytaj więcej.. Skomentuj.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Gdzie miała znajdować się trucizna, której obawiał się Papkin?. Rozwiąż test!Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Zemsta - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Zemsta.. Karolcia - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Karolci.. Gdzie miała znajdować się trucizna, której obawiał się Papkin?. Jak miał na imię pies Felixa?Dziewczynka z parku - test znajomości lektury.. wg Bm844354.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury Zaczarowana zagrodaTEST OTO JEST KASIA!. - Powtórka z lektury "Oto jest Kasia" - Oto jest Kasia - oto jest kasia - Oto jest Kasia - Test z lektury "Syzyfowe Prace" .. Test z lektury "Zemsta" Test.. Rozwiąż test!Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt