Test sprawdzający przeczytanie lektury kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Audiobook.Kajko i kokosz lektura na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał przydomek: a) Niezłomny b) Niepokonany c) Waleczny d) Krwawy 4) Kasztelan wydał rozkaz, aby .Kajko i Kokosz.. pytanie 1 z 14.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Dlatego właśnie żądny zysku karczmarz zostaje wystrychnięty na dudka, a Hegemon i jego żołnierze ze świadomością ogromnej porażki muszą powrócić do swej warowni.Szkoła latania - Motyw przyjaźni Choć Kajko i Kokosz diametralnie się różnią (i pod względem aparycji, i charakteru), tworzą zgrany duet..

— O kim mowa?Lista pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.

Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Quizy Os. .. Czemu są pytania o autorze powinno być to w innym teście bo skąd mam wiedzieć kiedy zmarl.a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Zanim ukazał się w formie albumowej, komiks Kajko i Kokosz.Szkoła latania test popularności zdał już podczas publikacji w odcinkach na łamach Świata Młodych w 1975 roku.Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. Szkoła latania- krótki test z lektury - Kajko i Kokosz.. Słaba jakość.Książka Kajko i Kokosz szkoła latania przeczytana w całości dla mojej córki.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?.

... Test z lektury :Kajko i Kokosz szkoła latania.

1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Heloo 11 miesięcy temu.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaTesty Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Najbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci.. Udostępnij.. Społeczność .. Skomentuj.. Część 1.. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Kajko i Kokosz.. Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!. 19 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przyglądający się awanturze w klubo-gospodzie starcy oświadczają, że to już nie dla nich takie huczne zabawy.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. kaczmo21 2 lata temu.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Przesłanie "Szkoły latania" jest jasne - ci, którzy w życiu kierują się chciwością i nienawiścią do drugiego człowieka, muszą ponieść klęskę..

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.

Kokosz - wysoki, tęgi i ły.Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Szkoła latania - test wiedzy.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Szkoła latania"?Plik Test Kajko i Kokosz.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.W 1981 roku wydanie albumowe Szkoły latania zapoczątkowało cykl niezwykle popularnych komiksów Janusza Christy, w których bohaterami są odważny i rozsądny Kajko oraz poczciwy olbrzym Kokosz.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiW tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. złotem.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Kociaramiara 4 miesiące temu.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Szkoła latania.. Opowiadania 13 Szukaj Dodaj Zaloguj..

Szkoła latania- test z lektury - Kajko i Kokosz - postaci.

Skomentuj.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Naukę latania pobiera się w Wyższej Szkole Latania, zaś wylatujący z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiają alarm, bo zerwali cienką nić sieci alarmowej, wyrywanie zębów z kolei odbywa się "ze znieczuleniem".. Szkoła latania- test z lektury - Kajko i Kokosz - postaci - Bohaterowie Kajko i Kokosz.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Udostępniam wszystkim zainteresowanym lekturą.. Szukaj.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaKajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Wspólnie pokonują kolejne przeszkody, rozprawiają się ze zbójami Hegemona, zapewniając mieszkańcom grodu bezpieczeństwo.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Test składa się z 12 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt