Podsumowanie semestru klasa 1

Pobierz

Julia Wróblewska - 4,86 100% frekwencji - Julia Raj.. Dodano 16 czerwca 2009.. Pani dyrektor i nauczyciele wręczyli dyplomy oraz nagrody dla uczniów, którzy brali udział w konkursach szkolnych organizowanych w pierwszym semestrze.. ILOŚĆ UCZNIÓW: 28.. 3 lutego 2016 28 września 2016 3 lutego 2016r.. 16 grudnia 2020. in konkursy.. Klasa IV -Dziułka Maksymilian, Jasztal Maja.Podsumowanie I semestru w Szkole Podstawowej.. Adamski Marcin 2.. Liczy 23 dzieci - 10 chłopców, 13 dziewczynek.. 1 lutego br. na apelu dokonano podsumowania wyników nauczania i wychowania za pierwszy semestr roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej.. Czy klasie Ic uda się utrzymać I miejsce?. Poniżej można zapoznać się z wynikami, jakie osiągnęli uczniowie naszego liceum.. 100% frekwencją na zajęciach szkolnych pochwalić się mogą: Aleksandra Dulska, Radosław Jopek, Konrad Wardyn, Łukasz Wróblewski, Julia Krause, Kinga .Podczas pierwszego semestru prawie na wszystkich lekcjach byli: Z klasy 1 A. Michał Dychus; Karolina Wróbel; Z klasy 2 A. Adrian Biskup; Małgorzata Woźniak; Michał Łątka; Filip Stasior; Anita Świąder; Z klasy 3 A. Janusz Kaczówka; Aleksandra Wojdyło; Z klas starszych, uczniowie, którzy uzyskali największą frekwencję, to: Z klasy 4 A. Kamil Bujak; Kinga MakowskaKLASA 1a PODSUMOWANIE PIERWSZEGO SEMESTRU W "Reju" zostaniesz zauważony!.

Podsumowanie semestru.

Półtorak Patryk 3 / 16 Chciałabym przekazać kilka informacji na temat jak pracowaliśmy, co udało się nam osiągnąć i jakie mamy plany.. Część grupy to dzieci, które w poprzednim roku uczęszczały do przedszkola, kolejna część to dzieci urodzone w drugiej połowie 2008 roku, które uczęszczały do zerówki.Z życia szkoły‧Dzieciństwo bez próchnicy‧Informacje o szkole‧Rada Rodziców‧Wykaz dzwonków‧GaleriaPodsumowanie 1 semestru na świetlicy szkolnej.. Klasa II -Ciepielewski Jan, Kaźmierczyk Konrad, Przygoda Dominik, Racki Cezary.. odbyła się wywiadówka, w czasie której podsumowano I semestr roku szkolnego 2015/2016.. Rok szkolny 2020/2021 jest ogromnym wyzwaniem i swego rodzaju testem zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów.. Katarzyna Ignatowicz - 5,0 2.. Dnia 9 lutego 2011 r. odbyło się spotkanie z rodzicami podsumowujące pierwszy semestr nauki.. Ankieta nauczyciela semestralna.. Spotkanie z Rodzicami.. 31 stycznia w "Szkole jak dom" odbyło się podsumowanie prac świetlicowych.. Nauczanie w kilkunastoosobowych klasach Kilkuosobowe grupy językowe Nauka języków obcych: angielski oraz do wyboru: niemiecki, francuski, hiszpański, włoski Kontakty międzynarodowe - wymiana młodzieży ze szkołami w Holandii i Niemczech W klasie pierwszej dominuje kształcenie ogólne.Podsumowanie II sem.. Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!14 stycznia odbył się uroczysty apel dla uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej..

Podsumowanie semestru I. klasy piątej.

Grupa 0a to zespół żywiołowy, głośny, energiczny.. Analiza i ocena pracy (wypełnia: przewodniczący zespołu przedmiotowego, pedagog, psycholog, nauczyciel świetlicy, nauczyciel biblioteki, opiekun SU, opiekunowie koł zainteresowań i kół przedmiotowych).Podsumowanie II semestru 2020/2021 - klasy IV-VIII Opublikowano: 2021-07-07 13:53Efekty pracy uczniów klasa IV - VI Zespołu Szkół w I semestrze są następujące: Klasy według średniej ocenklasy czwartej.. CZYTELNICTWO: Uczniowie najlepiej czytający:Kontakt.. Wszystkie działania i starania dzieci zostały nagrodzone.. Ankieta wychowawcy semestralna.. Pan Dyrektor Piotr Chylarecki przedstawił wszystkim zgromadzonym osiągnięte wyniki.. W SP 153 w Łodzi zatrudnionych jest 31 pracowników .Strona główna / Wydarzenia / Podsumowanie I semestru Podsumowanie I semestru .. Klasa I F: 1.. Przez cały semestr każda z klas zdobywała punkty za dobre uczynki, aktywność plastyczną i porządkową.. Klasa I -Ciepielewska Lena, Dwojak Wojciech, Gałka Lena.. Średnia frekwencja szkoły 91,33%.. Kaczmarek Micha .PODSUMOWANIE I SEMESTRU 2007/2008 22 stycznia zakończył się I semestr, poniżej znajduje się lista uczniów z najlepszą średnią i uczniowie ze 100% frekwencją.. Pierwszy semestr roku szkolnego 2012/13 to już historia, która niebawem znajdzie się na kartach Szkolnej Kroniki..

Wśród klas I-III najwyższą średnią - 4,28 - osiągnęła klasa Ic.

Dyplomy i nagrody wręczały p.. Tuż za nią uplasowały się klasy II c, II b, II a i IV a. Filip Kamiński - 5,33Oficjalna strona internetowa I LO Krasnystaw.. ROK SZKOLNY 2008/2009.. Apel miał na celu podsumowanie działań i projektów, które miały miejsce w pierwszym semestrze tego roku szkolnego.. klasy siódmej.. Bazując na doświadczeniach z wiosny, dyrektorzy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 przygotowali się na taką sytuację i w swojej pracy uwzględnili różne .Uczniowie klas I - II uczestniczyli w podsumowaniu I semestru nauki.. Klasa III -Kusiak Zuzanna.. - wszystkie dzieci znają znak graficzny cyfr; - większość dzieci czyta proste wyrazy; - u większości dzieci skupienie uwagi na zajęciach, aktywny udział podczas zajęć; - udział w festiwalu piosenki dziecięcej i zdobycie nagród; - zaangażowanie dzieci w przygotowaniach do uroczystości przedszkolnych; - chętnie słuchają bajek z elementami bajko terapii; - dobra współpraca z rodzicami; - dobry kontakt dzieci z .Podsumowanie I semestru przez Dyrektora Szkoły - list do Rodziców.. Oto niektóre z nich.2.. KLASA: III WYCHOWAWCA: p. Iwona Trusewicz.. 02 lutego.. Były to konkursy: "Dary jesieni", "Dzień Pluszowego Misia", "Dzień Postaci z Bajek" i konkurs logopedyczny.PODSUMOWANIE I SEMESTRU I semestr roku szkolnego 2019/2020 został oficjalnie zamknięty..

Dyr. Alina Baranowicz i p.Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2019/2020.

Leonida Teligi ul. M.Kasprzaka 45 91-078 Łódź.. Pierwsze miejsce zajęła klasa 1b, drugie miejsce klasa 2b a trzecie .Menu.. Godz. 17.15 - podsumowanie semestru klasy IV-VIII (duża sala gimnastyczna)Podsumowanie I semestru nauki w klasach IV-VII (luty 2018) Drukuj W przeddzień rozpoczynających się ferii zimowych 9 lutego 2018 roku podsumowano I semestr nauki w klasach IV-VII, gdzie poznaliśmy najlepiej uczących się i wzorowych uczniów, frekwencję obecności na zajęciach oraz uczniów, którzy przeczytali najwięcej książek.Najlepiej oszczędzającą klasą okazała się klasa I c, która zaoszczędziła 2539 zł.. Klasy z najlepszą średnią ocenPODSUMOWANIE II SEMESTRU Wpisany przez Małgorzata Kownacka wtorek, 26 czerwca 2018 14:52 W środę 20.06.2018 r tuż przed rozpoczęciem wakacji, odwiedził nas Pan Wójt Marek Leja oraz Dyrektor Janusz Staszowski, aby wręczyć najzdolniejszym uczniów stypendia naukowe.. Kolejne miejsce na- dzieci bardzo lubią wykonywać prace indywidualne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt