Wywiad z ulubionym bohaterem literackim

Pobierz

Prosze o pomoc !. polski; zadanie dodane 9 listopada 2015 w Język polski przez użytkownika mateusz dziwiękała [Gimnazjum] Podobne zadania +1 głos.. Jest nagrywany (za zgodą wypowiadającego się) lub zapisywany w trakcie rozmowy.Przed wymyśleniem wywiadu z bohaterem literackim koniecznie przypomnijcie sobie (lub nawet wypiszcie w punktach) jego losy, osobowość, cechy charakteru.. Puśćcie wodze fantazji - to może być .Marzyliście kiedyś o tym, żeby spotkać swojego ulubionego bohatera literackiego?. Czas: 1 godzina Poziom edukacyjny: VII-VIII klasa szkoły podstawowej i szkoła ponadpodstawowa.. Potraficie wyobrazić sobie, o co moglibyście go zapytać?. Wyniki: Kategoria do 4 lat 1 miejsce: Liliana Burandt 2 miejsce: Alisa Burandt Agata Pestka Patrycja StencelUczniowie i uczennice przy wykorzystaniu specjalnego narzędzia internetowego tworzą konta internetowe dla bohaterów literackich.. Projekty i programy Michał Luberda.. Młodzież gimnazjalną zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na wywiad z bohaterem literackim.. Język polski.. Bardzo pilme !. W wywiadzie nie musicie oczywiście o tym wszystkim pisać - ba, nawet nie powinniście, ale powtórka z biografii bohatera pozwoli Wam uniknąć błędów rzeczowych i pomoże wczuć się .wywiad z bohaterem literackim - napisał w Język polski: jestem tutaj po raz pierwszy i mam nadzieję , ze nie ostatni.mam pustke w glowie imnostwo spraw niezalatwionych a potrzebuje wywiadu z bohaterem literackim (poziom 3 klasa gimnazjum)Napisz wywiad z wybranym bohaterem literackim..

Przeprowadź wywiad z Twoim ulubionym bohaterem literackim.

Z którym z bohaterów literackich wybrałby się pan na piwo?. Marzyliście kiedyś o tym, żeby spotkać swojego ulubionego bohatera literackiego?. Wywiad powinien prezentować losy postaci i przynajmniej dwie cechy charakteru.. Czasami atakujemy, naszym zadaniem nie jest przecież stworzenie laurki.. Potraficie wyobrazić sobie, o co moglibyście go zapytać?. poleca 80 % 781 głosów.. Napewno ;) Napisz jego imię, wiek, z jakiej książki pochodzi i coś od siebie.. Bardzo ważne, proszę o pomoc!R: Zapraszam do wywiadu przeprowadzonego z jednym z bohaterów utworu A. Fredry pt. "Zemsta", z zabawnym Papkinem: R: Papkinie, czy mógłbyś się nam przedstawić?. )Twój ulubiony bohater literacki?. Zajęcia stały się inspiracją dla nowego wyzwania - projektu edukacyjnego z wykorzystaniem podcastów .Jagny było mi szkoda na samym końcu, kiedy sam ukochany nie przeciwstawił się jej przymuszonej banicji.. Księgozbiór Kasiny Gdyby Pan mógł być przez jeden dzień swoim ulubionym bohaterem literackim, to kim by Pan był?Wyniki konkursu pt."Moje wymarzone wakacje z ulubionym bohaterem literackim" Wszystkim małym artystom serdecznie gratulujemy..

Jana, Jana - Jan mu było.Wywiad z wybranym bohaterem literackim.

: .Jej bohater, Agilulf z Guildiverny, nie istnieje wprawdzie, to znaczy w jego zbroi nie ma zupełnie nic, co jednak nie przeszkadza mu być istnym wzorcem rycerskości.. Moim ulubionym (można by powiedzieć ukochanym) bohaterem jest Andrew Ender Wiggin z książki "Gra Endera" Orsona Scotta Carda.Przeprowadz wywiad z bohaterem literackim Sporządz liste pytan ok 10 ktore chcialbys mu zadac + odpowiedzi !. Filmy.. Przebieg Wywiad odbywa się w ustalonym wcześniej terminie.. Treść.. Życzymy ubardzo udanych wakacji :).. Przygotuj się do przeprowadzenia wywiadu ze swoim ulubionym bohaterem literackim lub filmowym.. a) Zbierz potrzebne informacje(imię,nazwisko,zawód,losy,a zwłaszcza: ciekawe doświadczenia,decyzje,wybory,trudne sytuacje,w jakich się znalazł,kontakty z innymi ludzmi,ich opinie o bohaterze).Ułóż Wywiad Z Ulubionym Bohaterem Literackim.. Szersze zagadnienie: .. Wielu z nich przedstawiło postacie z filmów będących adaptacjami utworów literackich.. P: Oczywiście!. 3,829 wizyt .wywiad z bohaterem literackim - napisał w Język polski: jestem tutaj po raz pierwszy i mam nadzieję , ze mi pomożecie..

Moim zadaniem jest przeprowadzenie wywiadu z bohaterem literackim.

Treść .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Jak nie przegrać z Anglią?. Moim zadaniem jest przeprowadzenie wywiadu z bohaterem literackim.. Czas: 1,5 godzinyWywiad z Christianem Unge, autorem powieści "Przejdź przez wodę, .. "Moim ulubionym momentem w pisaniu jest chwila, gdy mam już za sobą research, ułożoną strukturę powieści, znam swoich bohaterów i mogę usiąść przed komputerem, i zacząć pisać.". źródło: Strona główna Kategorie FAQ/Przewodnik Warunki użytkowania Polityka prywatności.Wywiad z moim ulubionym bohaterem książki.. Wywiad [DO POBRANIA] Uczniowie i uczennice redagują wywiad z wybranym bohaterem literackim.. 2 gru 2020, 09:52:47.. Tyle że w świecie wykreowanym przez włoskiego pisarza rycerskość niewiele ma wspólnego z naszym potocznym wyobrażeniem: wszystko bowiem podlega niezmiernie precyzyjnym .. Wybrałam panią Barbarę Rosiek, ponieważ uważam .Podobnie przebiega przygotowanie do przeprowadzenia wywiadu z bohaterem literackim, z tą różnicą, że nie pytamy o zgodę i sami decydujemy o temacie, liczbie i rodzaju pytań..

Miałem niedawno okazję przeprowadzenia z nim wywiadu.

Natomiast zawsze czytając wspieram Hankę, Jagnę ganię, chociaż nie ukrywam, że jest ciekawą postacią i w pewnym sensie ją lubię, ale ulubionym bohaterem literackim się ona już raczej moim nie stanie.Konkurs na wywiad z bohaterem literackim.. gimnazjum-klasa-3.. Nie musisz bać się czarów.. Człowiek ten jest lekarzem w Oranie.. ;) Hej, masz jakiegoś ulubionego bohatera literackiego?. potrzebuje wywiadu z bohaterem literackim (poziom 1 klasa gimnazjum)Poczekajmy jednak z dziesięć lat - może wtedy Biarda będzie już superznany i lubiany, i stać go będzie na rezygnację z programowania ;-).. Tym człowiekiem jest doktor Bernard Rieux.Zadanie: napisz wywiad z ulubionym bohaterem literackim macie jakiś pomysł na taką osobe czy postaćPrzygotuj się do przeprowadzenia wywiadu ze swoim ulubionym bohaterem literackim.. Bohater jest mi obojętny.Tak około 7 pytań i odpowiedzi.. poleca 80 % 802 głosów.. Z góry dziękuję ;)) +0 (2) Odpowiedź.. Wybrałam panią Barbarę Rosiek, ponieważ uważam, ze zasłużyła na poświęcenie uwagi nie tylko jej książce "Pamiętnik narkomanki", ale również odczuciom .Napisz wywiad ze swoim ulubionym bohaterem literackim 1 .. Młodzież gimnazjalną zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na wywiad z bohaterem literackim.. Puśćcie wodze fantazji - to może być fantastyczna.Postać literacka (porte parole, bohater literacki) - fikcyjna osoba ukazana w świecie przedstawionym dzieła literackiego.. Ja jestem Józef Papkin, syn mego ojca Jana Papkina.. W tym celu: a) zbierz potrzebne informacje (imię, nazwisko, zawód, losy, a zwłaszcza: ciekawe doświadczenia, decyzje, wybory, trudne sytuacje, w jakich się znalazł itd.. pytamy bohatera o to, czy zgadza się z opiniami o nim (np. zdaniami czytelników, krytyków literackich).. 1 odpowiedź..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt