Napisz kilka zdan o tym co charakterystycznego dostrzegasz

Pobierz

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Prosze o pomoc na dzis daje NAJ napisz 7-8 zdan o tym co robiłes na feriach w pamientniku PROSZE O POMOC .. Oprócz: Wędrówek do lasu, Spaceru w górach, Pływaniu w morzu;-)Napisz kilka zdan o tym ,jakich zasad muszą przestrzegac korzystajac z komputera we wlasnym domuNapisz kilka zdan o tym co moze sie znajdowac w muzeach.. linią falistą podkreśl formy proste a przerywaną formy złożone mała wskazówka formy proste czasu przyszłego nie odmieniają sie przez rodzaje formy złożone czasy przyszłego odmieniają się przez rodzaje pomocy na jutro!. W wypowiedzi odwołaj się do wybranych tytułów książek.Napisz kilka zdań o tym, co robisz, dy sie cieszysz 1 Zobacz odpowiedźNapisz kilka zdań o tym, co jeszcze możesz robić w wakacje.. kazde z nich jest trudne ortograficznie wiec uwazaj!. lilila lilila 08.11.2011 Polski Szkoła podstawowa rozwiązane Kilka zdan o tym kim zostaniesz w przyszlosci i co bedziesz robic?. Życie na naszej planecie jest proste i wygodne, a co najważniejsze- dobrze mi …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2 Zobacz odpowiedzi Daiannnaaa Daiannnaaa Jakiego billa ?. Mozna zacząc drog…Napisz kilka zdan o tym w jaki sposob ty i twoja rodzina mozecie dboc o czyste powietrze 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Reklama .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ zapisz trzy zdania o tym,co przedstawiono na ilustracji z ćwiczenia 1. wyrazy: rzeżba, dzieła sztuki, pamiątki narodowe, twórczość narodowa, dzieła wybitnych malarzy, zbiór monet i medali, przedmioty .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie..

Napisz kilka zdań o tym, co charakterystycznego dostrzegasz w stylu pisania swojej ulubionej autorki / ulubionego autora.

zastosuj potrzebne ci do wyowiedzi wyrazy z cwiczenia 2. oraz podane wyrazy i wyrazenia.. .napisz 5 zdan o tym kim zostaniesz w przyszlosci i czym bedziesz sie zajmowac linia falista podkresl formy proste czasu przyszlego a przerwana zlozonaNapisz ta kartkę i poprawnie ją zaadresuj.imiona,nazwisko i adres maja być zmyślone 2012-11-30 16:49:27 Napisz kilka zdań o tym, co zwykle robisz w wolnym czasie (po angielsku ) 2010-11-03 18:18:08Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Po niemiecku napisz dziesięć zdań o tym, jak spędzasz weekend.. Użyj czasowników osobowych w czasie t…Napisz zdania o tym , co robią członkowie rodziny Billa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt