Test z lektury mikołajek i inne chłopaki z odpowiedziami

Pobierz

Znasz odpowiedzi na wszystkie (lub prawie wszystkie) pytania!. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Skomentuj.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Ćwiczenie prawda/fałsz // odp.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Prezentacja bohaterów // odp.Mikołajek.. Rozpocznij test.. Boi się gabinetu lekarskiego, pamiętając, że gdy miał stłuczone kolano posmarowano mu je jodyną, która szczypała.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. Mama wzięła od niego banknot i dała mu monetę na jedn ą czekolad ę.. Ja mam lekturę ,,Mikołajek i inne chłopaki" i tam pierwszy rozdział to ,, Kleofas ma okulary;; .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Opiekun klasy Mikołajka to: a.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3. a) Mikołajek b) Ananiasz c) Alcest d) Rufus 28) Kim jest tata Rufusa?Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Mikołajek i inne chłopaki to zbiór krótkich historyjek, z których każda zajmuje jeden rozdział.. Eliza_Kosko 3 lata temu.. Więcej2.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Udało się to Mikołajkowi, poniewa Ŝ sporo dzieci chorowało..

Jak dobrze znasz książkę "Mikołajek i inne chłopaki"?

Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Kto należy do rodziny Mikołajka?. Potem bawią się też globusem, który okazuje się świetnym materiałem na piłkę.Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Kwiat z bibuły.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Pierwszy przyniósł do szkoły zeszyt ze znaczkami i oznajmił, że został filatelistą.Inne tryby testu.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Gratuluję!. 2013-06-04 16:53:13 Napisz opowiadanie na temat jednej przygody książki pt. : " Mikołajek i inne chłopaki " 2011-03-09 16:02:30Witaj na stronie Quizz.pl.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Gotfryd - miał bogatego ojca i często przynosił do szkoły prezenty, które od niego dostawał, by pochwalić się kolegom..

Test z odpowiedziami ... Mikołajek - test znajomości lektury.

Podobne działy .Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Wygląd zewnętrzny Mikołajka z ,, Mikołajek i inne chłopaki,, 2010-11-15 14:50:04 Lektura mikołajek i inne chłopaki opisz Kleofasa i Alcesta.. Zakres materiału: Sempe i Goscinny: Rekreacje Mikołajka Mikołajek i inne chłopaki Wakacje Mikołajka Joachim ma kłopotyMikołajek wrócił do domu smutny, ponieważ pudełko było zepsute, niektóre kredki połamane i co najważniejsze - nadal brakowało jednej z kredek.. Autorem książki jest Rene Goscinny.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Mikołajek wrócił z płaczem do domu.. Udostępnij.. Rodzice i siostra Jadwinia; Tylko rodzice, chłopiec nie ma rodzeństwa; ..

"Mikołajek i inne chłopaki" to lektura sugerowana dla klasy 4.

Akcja wielu z nich dzieje się w szkole, gdzie chłopcy psocą i dokuczają nauczycielom, nie robią tego jednak złośliwie, lecz raczej z nadmiaru energii.Chłopak proponuje rozwiązać zadanie z wanną, ale Mikołajek o wiele bardziej woli prawdziwą wannę i zaczynają zabawę w statki (chłopcy robią je z kartek książek Ananiasza).. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. pytanie 1 z 10.. Uczestnicy udzielają pisemnych odpowiedzi na postawione pytania.. Tymczasem żółta kredka przez cały czas leżała w domu na podłodze i to o nią tata przewrócił się pod drzwiami jadalni.tel: 16 621 74 57 s. Dyrektor: 607 202 461 e-mail: mikołajek i inne chłopaki opisz Kleofasa i Alcesta.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. 10 roślin, które oczyszczają powietrze.Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. W przypadku uzyskania przez uczniów jednakowej ilości punktów, przewidziana jest dogrywka - ustne odpowiedzi na losowo wybrane pytania.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Rosół b.a) jest kierownikiem działu z butami w domu towarowym "Mały Ciułacz" b) pracuje jako zawiadowca na stacji kolejowej c) pracuje biurze d) pracuje w nowej księgarni 27) Kto jako pierwszy przyniósł do szkoły zeszyt ze znaczkami i oznajmił, że został filatelistą..

Antygona - test znajomości lektury.

Quiz w Poczekalni.. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.. Sprawd ź cofnij .1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d) Natalia e) Dominika f) Ludeczka 4) Jak się nazywał chłopak co był pieszczotkiem Nauczycielki .Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe.. Dodawaj wpisy.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1.. Ozdobne pudełko.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Rufus - jego tata jest policjantem, dlatego ma gwizdek.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Opowiadają one o przygodach głównego bohatera, Mikołajka, i jego szkolnych kolegów.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury .. 3) rower Tata obiecał kupić Mikołajkowi rower, gdy b ędzie w pierwszej dziesi ątce z arytmetyki.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt