Węglowodór aromatyczny stosowany do produkcji środków owadobójczych krzyżówka

Pobierz

Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "węglowodór aromatyczny, pochodna benzenu, stosowany jako rozpuszczalnik, do produkcji żywic" możesz je dodać za pomocą formularza poniżej.. Delokalizacja elektronów wiązań p przyczynia się do stabilizacji cząsteczki benzenu.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe musi zostać zweryfikowane przez moderatorów.nafatalina, węglowodór aromatyczny z dwoma skondensowanymi pierścieniami, stosowany do produkcji tetraliny, dekaliny oraz jako środek przeciwwymiotny Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobąDodaj nowe hasło do słownika.. Pamiętaj, aby nowe opisy były krótkie i trafne.. Pamiętaj, aby nowe opisy były krótkie i trafne.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "węglowodór aromatyczny, pochodna benzenu, stosowany jako rozpuszczalnik, do produkcji żywic itd" możesz je dodać za pomocą formularza poniżej.. Delokalizacja elektronów wiązań p przyczynia się do stabilizacji cząsteczki benzenu.. Cząsteczka benzenu jest płaska, ma kształt sześciokąta foremnego, każdy kąt między wiązaniami równy jest 120.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe zostanie zweryfikowane przez moderatorów.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe musi zostać zweryfikowane przez .węglowodór aromatyczny, pochodna benzenu, stosowany jako rozpuszczalnik, do produkcji żywic itd formamid amid kwasu mrówkowego, bezbarwna, higroskopijna, oleista ciecz stosowana głownie jako rozpuszczalniknajprostszy węglowodór aromatyczny ★★★ WAZELINA: węglowodór z ropy naftowej, używany w maściach, kremach ★★★ eliza: ACENAFTEN: węglowodór aromatyczny występujący w smole węglowej ★★★★★ mariola1958: ROZCIEŃCZALNIK: rozpuszczalnik ★★★ irbisp: KSYLEN: węglowodór aromatyczny do produkcji tworzyw sztucznych, barwników ★★★★ psergio: ACENAFTENDodaj nowe hasło do słownika..

Hasło krzyżówkowe "węglowodór aromatyczny" w słowniku szaradzisty.

węglowodór aromatyczny, pochodna benzenu, stosowany jako rozpuszczalnik, do produkcji żywic - Hasło do krzyżówkiwęglowodór stosowany w produkcji chemikaliów, barwników, żywic, środków wybuchowych i owadobójczych Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobąwęglowodór stosowany w produkcji chemikaliów, barwników, żywic, środków wybuchowych i owadobójczych - hasło do krzyżówki na 8 liter - pierwsza Nwęglowodór stosowany w produkcji chemikaliów, barwników, żywic, środków wybuchowych i owadobójczych Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobąnafatalina, węglowodór aromatyczny z dwoma skondensowanymi pierścieniami, stosowany do produkcji tetraliny, dekaliny oraz jako środek przeciwwymiotny Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobąwęglowodór aromatyczny, pochodna benzenu, stosowany jako rozpuszczalnik, do produkcji żywic itd: magnez: pierwiastek chemiczny z berylowców, srebrzystobiały, lekki metal stosowany do produkcji lekkich stopów: mannit: alkohol sześciowodorotlenowy, stosowany w medycynie, do produkcji żywic i wyrobu materiałów wybuchowych: borneolwęglowodór aromatyczny, pochodna benzenu, stosowany jako rozpuszczalnik, do produkcji żywic itd borneol związek organiczny otrzymywany przez redukcję kamfory wodorem, stosowany do produkcji syntetycznej kamforynafatalina, węglowodór aromatyczny z dwoma skondensowanymi pierścieniami, stosowany do produkcji tetraliny, dekaliny oraz jako środek przeciwwymiotny Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobąwęglowodór aromatyczny, pochodna benzenu, stosowany jako rozpuszczalnik, do produkcji żywic itd Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobąBenzen (C6H6) jest najprostszym węglowodorem aromatycznym..

W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "węglowodór aromatyczny" znajduje się 9 odpowiedzi do krzyżówki.

Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne.. Bezbarwna, łatwopalna ciecz o specyficznym zapachu, temperatura wrzenia 80,1C.Dodaj nowe hasło do słownika.. Cząsteczka benzenu jest płaska, ma kształt sześciokąta foremnego, każdy kąt między wiązaniami równy jest 120..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt