Felix net i nika streszczenie rozdział 1

Pobierz

Felix net nika; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang;Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Odpowiedz.. Ale tata Niki żyje!. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Władca Burzy |Rozdział 1| Masz świetny pomysł na quiz?. poprzedni następny .86% Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" 71% Rafał Kosik "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" - opracowanie.. Zablokuj Zgłoś.. Ma szalone pomysły, jest życzliwy i oddany.. Nika wyznaje, że odkryła w sobie talent telekinezy, ma także przeczucia.. Odpowiedz.. Felix i Nika doświadczają przemocy szkolnych dręczycieli: Marcela i Rubena.. Udostępnij.. Mama ucznia.. 78% Świat przedstawiony w utworze - zasady przedstawiania świata z utworu.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Poznajemy trójkę głównych bohaterów.. Zobacz podobne.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. MartekM • 3 miesiące temu.. Podczas wymyślonej komputerowo sceny spotkania z duchem, wystraszony Marcel wyznał, że bije słabszych i kradnie im różne rzeczy.. Felix, Net i Nika oraz Pałac SnówTest z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ..

... jak psują mi się zęby" (rozdział 4.).

Ocena bohatera Net to doskonały kolega i przyjaciel.. Budzi sympatię.. Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.. Możecie za.Streszczenie lektury Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Felix Polon - charakterystyka.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. 10 sty 2019.. Dałam tej beznadziejnej lekturze 1 ,ponieważ było tam powiedziane ,uwaga cytuje " Jesteś lepsza niż Gandalf" a każdy wie ,że Gandalf jest lepszy od wszystkich!. Udaje im się .Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: 10.. Trójka przyjaciół poznaje Manfreda - sztuczną inteligencję, którą wychował Net.Wychodząc z klasy młodzież przyznała, że tak to właśnie powinno wyglądać.. Razem z Netem postanawiają ich ukarać.. Skomentuj.. Zula18 • 3 miesiące temu .. 1 błąd.. Felix, Net i Nika oraz Teoretyczne Możliwa Katastrofa; 3.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Rozdział 1.. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.Nika spotyka świętego Mikołaja, potrafi siłą woli przesuwać przedmioty, ma przeczucia, które pozwalają jej czasem przewidywać przyszłość..

Tekst całego streszczenia znajdziesz na: Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.

Po lekcjach Felix, Net i Nika, na zaproszenie "Manfreda", udali się do ratusza.Pierwszy dzień w szkole.Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika.. Streszczenie.. Szkoła, w której straszy.. Zapraszam do rozwiązania mojego Quizu o tej serii ( sorry za reklamę) Odpowiedz.. Pojawiła się w siódmej części.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Sor nie doczytałam wtedy jeszcze do endu.. W Warszawie tworzą się korki.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Odpowiedz.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Lektura./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Felix, Net i Nika umówili się, że w sobotę po wycieczce rowerowej zrobią sobie wieczór filmowy, kupią chipsy i colę i obejrzą film o Ameryce Południowej.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem..

Net Bielecki - charakterystyka ...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika - strona 11.

15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Ogłoszono iż budynek szkoły będzie remontowany.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Streszczenie "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi"Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. pokaż więcej odpowiedzi (1) Załaduj więcej komentarzy (8) Masz świetny pomysł na quiz?. Można na nim polegać.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Rozdział 3.. 1.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie Gang Niewidzialnych Ludzi napada na banki ale żaden wybitny naukowiec nie .Test z części 1-2, czyli .. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. Pierwszy dzień w szkole.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz .1.. Rozdział 2.. Wbrew jej obawom Felix i Net nie odtrącają jej, ale uznają to za zupełnie normalne..

Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika - strona 10.

83% Recenzja filmu ''Katyń'' Andrzeja Wajdy.Felix, Net i Nika: 1. oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 2. oraz Teoretyczne Możliwa Katastrofa 3. oraz Pałac Snów 4. oraz Pułapka Nieśmiertelności 5.oraz Orbitalny Spisek 6.oraz Orbitalny Spisek 2 Mała Armia 7. oraz Trzecia Kuzynka 8. oraz Bunt Maszyn 9. oraz Świat Zero (wyjdzie w listopadzie tego roku)Net nazywa go "warzywem wycieczkowym" i "W zimnej wodzie Kąpany".. Najprawdopodobniej ukradł obraz z pensjonatu "Trzy Kuzynki".. Niezidentyfikowany obiekt latający Felix, Net i Nika postanawiają zrobić zdjęcia obiektowi latającemu, którzy chłopcy widzieli w czasie poszukiwań Niki.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz .Plan szczegółowy powieści felix net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan; Plan wydarzeń "Przygody Odyseusza; Proszę o plan wydarzeń palstusiowy pamiętnik szkoła podstawowa; streszczenie lektury Chłopi i plan wydarzeńFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Felix, Net i Nika podejrzewali, że konsola służyła mu do sterowania robotami szpiegowskimi podobnymi do karaluchów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt