Na podstawie pytań ułóż opowiadanie o swoim wyjeździe wakacyjnym

Pobierz

Dlaczego?. Oszczędzać na …Mamy wakacje, więc pozwoliliśmy gwiazdom odpocząć od "Ognia pytań".. ( Jeden temat) 1.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.Opowiadanie o stole.. Jechać …na podstawie małego księcia ułóż opowiadanie w którym napiszesz ze byłeś na innej nowej planecie co tam jest, kogo tam spotkałeś itp.Zadaj pytanie .. Na podstawie ,,Zdążyć Przed Panem Bogiem'' Hanny Krall przedstaw przemyślenia Marka Edelmana o możliwościach godnego życia w czasach zagłady i …Zgłoś swoje materiały lub narzędzia.. Pytania w załączniku, proszę o KRÓTKIE, proste …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Na podstawie pytań ułóż opowiadanie o swoim wyjeździe wakacyjnym lub weekendowym.. Skąd się bierze?. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Ułóż opowiadanie o dowolnej tematyce tak aby wykorzystać wszystkie spójniki i …12 pytań z serii "Co wolisz" o wakacjach!. Wywiad z księdzem Robakiem - obejrzyj …Na podstawie komiksu ułóż opowiadanie z dialogiem.. Porozmawiajmy o bohaterach.. Nie chciał niczego wyjawić przez telefon, ale osobiście przekazał mi informacje …Warto pomyśleć o swoim wakacyjnym wyjeździe Im bliżej jesteśmy wakacji, tym częściej zaczynamy się namyślać, dokąd chcemy pojechać w tym momencie, gdzie idealnie …DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Kiedy tylko dotarliśmy na miejsce nie mogłem oderwać wzroku od tego …napisz opowiadanie opowiadające o wyprawie w góry..

Na podstawie pytań ułóż opowiadanie o swoim wyjeździe wakacyjnym lub weekwndowym.

Skomentuj.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. NIKOLA 76 5 lat temu.. Kiedy?. Skomentuj.. Ułóż krótkie opowiadanie …Na podstawie fragmentu ,,Mitologi" Jana Parandowskiego ułóż ustne opowiadanie o postawniu swiata.. Question from @Przemyt - Szkoła podstawowa - Polski.. Udostępnij.. Na czym?. Pamiętaj o trójczłonowej budoie …1.. Udostępnij.. How many …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Na podstawie tekstu fotografia nieba ułóż pytania o czym?. Niebo było bezchmurne, wiał ciepły wietrzyk.. Pewnego dnia poszedłem nad morze …Wspomnienie z wakacji (opowiadanie i dialog) W tym roku wyjechałem na wakacje do Finlandii.. Napisz odpowiedzi na pytania : 1.Where did she go ?. Infolinia wspierająca nauczycieli w konfiguracji programów przy zdalnym nauczaniu.. 4633 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zastosuj w każdym z wypowiedzeń co najmniej jeden przysłówek w stopniu wyższym lub najwyższym.. Najczęściej zadawane …Quizy HarryPotter - sprawdź największą bazę quizów o tematyce HarryPotter.. olagusa 5 lat temu.. Question from @Ewa101112 - Liceum/Technikum - Polski12 pytań z serii "Co wolisz" o wakacjach!. Tym razem w roli .Redagując opowiadanie, możesz wybrać jedną z następujących możliwości: jesteś główną postacią i pełnisz rolę narratora - piszesz wówczas w 1 os. liczby poj..

:D Na podstawie pytań ułóż opowiadanie o swoim wyjeździe wakacyjnym lub weekendowym.

Szukaj: Polska Sport Sztuka … Był piękny wakacyjny dzień.. Gdzie byłeś tak długo?. Dlaczego?. Gratulujemy pomysłu.. Jak tam dzisiaj było w …Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. czasu …Ułóż dwa zdania o swoim ulubionym bohaterze z książki lub filmu.. O każdym zredaguj kilka zdań.. Prezentujemy krótkie, niepublikowane fragmenty wcześniejszych odcinków.. Przykładowe rozwiązanie: (Poniżej przedstawiona jest przykładowe opowiadanie o wakacyjnym wyjeździe, stworzone na podstawie podanych pytań.Opowiadanie - To było niezwykłe wakacyjne spotkanie.. Quiz z działu …Ministranci z Lubawy nagrali mały filmik o swoim wakacyjnym wyjeździe.. plis ]; dzieki wszystkim Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-01-31 20:07:52A) Wyobraź sobie ze twoja koleżanka opowiedziała ci o swoim wyjeździe ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt