Wyobraź sobie że przeniosłeś się na jeden dzień do starożytnego rzymu

Pobierz

Po placu, który znajdował się nieopodal, spacerowały wytworne damy i rycerze.. Po śniadaniu wybrałam sie na spacer po przepięknych zakądkach Rzymu.. Kiedyś znajdował się tutaj stadion, na którym odbywały się zawody atletyczne.W końcu koszmarna lekcja dobiegła końca.. Gmach budynku był widać stary, mury były popękane, a z dachu lała się woda.. Wyobraź sobie, że przeniosłeś się do XVI wieku.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wracasz do domu i jako dziennikarz masz poinformować opinię publiczną o życiu starożytnych Greków [nie zapomnij o tytule artykułu i pseudonimie dziennikarskim (mam na imię Zuzanna]).Wyobraź sobie, że przeniosłeś się na chwilę do starożytnego Egiptu.Podaj po kilka przykładów rzeczowników: * abstrakcyjnych i konkretnych * pospolitych i własnych oczywiście związanym z Egiptem!. Proszę o pomoc za dobrą odpowiedzi dam 6!Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wyobraź sobie, że przeniosłeś się w czasie do antycznego świata i na własne oczy widziałeś walkę Hektora z Achillesem, którą zamierzasz zrelacjonować współczesnemu słuchaczowi.Zapisz sprawozdanie radiowe z przebiegu pojedynku pod murami TrPrzynosiło mi równiez na myśl cudnie pachnące winnice , skąpane w gorącym słońcu.. Kazała mi zostać po lekcjach i sto razy napisać na tablicy po rosysku: nie umiem, jestem głupio, nie umiem..

Napisana przez: ...Jeden dzień w starożytnym Rzymie.

od Gośka123 03.02.2010 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź.. Koloseum, Palatyn, Forum Romanum - wszystko to ukazuje jak wspaniałe było to miasto, ale i cesarstwo.. Wyobraź sobie, że przeniosłeś/przeniosłaś się na jeden dzień do starożytnego Rzymu z czasów panowania cesarza Nerona.Wyobraź sobie, że przeniosłeś sie na jeden dzień do starożytnego Rzymu z czasów panowania cesarza Nerona.. Napisz opowiadanie na minimum 200 słów.Wyobraź sobie, że przeniosłeś się w czasie do starożytnej Grecji.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Kiedy chciałam wyjść, nauczyciel mnie przywołał do siebie jeszcez raz.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zapisz sprawozdanie radiowe z przebiegu pojedynku pod murami Troi.. (rady są w załączniku)Wyobraz sobie że przeniosłeś się do czasów ludzi pierwotnych.Opisz jeden dzień życia w jaskini.. Na .Panteon jest jednym z najlepiej zachowanym budynków z czasów starożytnego Rzymu, ma kształt rotundy o średnicy 42 metrów i tyle samo metrów wysokości.. Wtedy przypomniało mi się,ż e w tamtych czasach uczyli się tylko chłopcy.Wyobraź sobie że na jeden dzień przeniosłaś\\eś się do Klerykowskiego Gimnazjum.Zostałeś tam przyjacielem\\przyjaciółką Marcina Borowicza.Opisz jak spędziłeś tan dzień Od 1 do 1 z 1Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Kobiety miały na sobie piękne suknie w przeróżnych kolorach.

Po rak kolejny udałam się do Forum Romanum.Pewnego popołudnia czytając książkę przeszłam w czasy zamków rycerskich.. Kiedy wyszłam z budynku - oniemiałam.. Przeżyłam tam super przygody :-Gdy poszłam na spacer zobaczyć gdzie się znalazłam zobaczyłam znaki po łacinie zrozumiałam że książka przeniosła mnie do dawnych czasów.. Zadbaj o to, aby podczas tej przygody ujawnił się wyrazistyWyobraź sobie,że przeniosłeś się na kilka dni do czasów Dedala.Napisz jak razem skonstruowaliście bezpieczny pojazd latający,oraz zmień zakończenie mitu.Dziękuję za pomoc.Wyobraź sobie, że przeniosłeś się w czasie do antycznego świata i na własne oczy widziałeś walkę Hektora z Achillesem, którą zamierzasz zrelacjonować współczesnemu słuchaczowi.. Opisz swoje fikcyjne losy.. Zapisz sprawozdanie radiowe z przebiegu pojedynku pod murami TWyobraź sobie, że w niezwykły sposób jeden z bohaterów "Kamieni na szaniec" przeniósł się do naszych czasów.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Wyobraź sobie że przeniosłeś się na jeden dzień w czasie do starożytnego Rzymu napisz relacje z wycieczki Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Wyobraź sobie, że przeniosłeś się do 1658 roku, by - Zadanie 4: Historia II - strona 112Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

W postaci kartki z pamiętnika opisz jeden dzień.

Po paru dniach miała się rozpocząć wojna .Zadanie: wyobraź sobie że możesz się przenieść na 1 dzień do mirmiłowa napisz jak bo spędziłaś i z którymi bohaterami się spotkalaś chodzi o lekturę Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Zwiedzanie starożytnego Rzymu to jedna z najważniejszych atrakcji miasta.. DAM NAJ!Jeden dzień w klerykowskim gimnazjum - sprawozdanie .. dzień w nowej szkole, w klerykowskim gimnazjum.. Jednak większą uwagę zwróciłam na ubiór mężczyzn.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wyobraź sobie, że przeniosłeś się w czasie do antycznego świata i na własne oczy widziałeś walkę Hektora z Achillesem, którą zamierzasz zrelacjonować współczesnemu słuchaczowi.. Antykiem natomiast określamy dzieje starożytnej Grecji i Rzymu.. Trochę się bałem nowego towarzystwa, ale doszedłem w końcu do wniosku, że stanie się to, co ma się stać.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wszystko wyglądało inaczej.. Ujrzałam piękny zamek więc chciałam się tam zatrzymać i pomyśleć jak wrócić.. Wyobraź sobie, że przeniosłeś się do 1658 roku, by - Zadanie 4: Historia II - strona 112Wyobraź sobie że żyjesz podczas II wojny światowej - opisz jeden dzień z życia 2011-10-16 16:14:30 Opisz najważniejszy pocałunek swojego życia ;] 2010-02-01 23:22:33 Opisz życie ludzi w starożytnej sparcie z wykorzystaniem i wyjaśnieniem następujących pojęć - Sparta, Lakonia, heloci i periijkowie, geruzja, elforzy.Postanowiłam, że wyjdę na zewnątrz i rozejrzę się po okolicy..

Był deszczowy, pochmurny dzień.

Skorzystaj z podanych rad.. Opowiedz wymyślone zdarzenie z jego udziałem.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uwzględnij w swojej pracy: gdzie i jak mieszkasz, czym się zajmujesz, co jesz, jak spędzasz wolny czas, sprawy polityczne, religie, ubiór oraz datę starożytnego RzymuWyobraź sobie że przeniosłeś się do świata gry komputerowej.Napis z opowiadanie co się tam wydarzyło 2017-10-03 15:26:37; Jak napisać opowiadanie o niezwykłej przygodzie w czasie Perfekt (niemiecki) ?. Aby obserwować kulturę, wierzenia itp. Greków.. Wnętrze kościoła rozświetla światło wpadające do środka przez oculus.. Wyobraź sobie, że przeniosłeś się w czasy - Zadanie 2: Historia II - strona 8wyobraź sobie że jesteś Rzymianinem.. Choć zwiedzanie tych miejsc zabiera sporo czasu, warto przeznaczyć na te zabytki cały dzień.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Wyobraź sobie, że na jeden dzień przeniosłeś się do paleolitu.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uwielbiam to robić, gdyż Rzym jest wiecznym miastem, w którym jakby czas się zatrzymał..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt