Roczne sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej w przedszkolu 6 latki

Pobierz

w serwisie Publikacje edukacyjne.. W grupie V stan liczbowy dzieci ulegał ciągłym zmianą.. Do grupy powróciły dzieci Paulina P.i Filip Sz., które okres zimowy .. A to ze względów zdrowotnych, lub też pobytowych.. Grupa "Kotki" w roku szkolnym 2018/2019 liczy 29 dzieci: 12 dziewczynek i 17 chłopców.. Grupa 3 latków liczy 18 dzieci: 10 dziewczynek i 8 chłopców.. Na początku roku wspólnie z dziećmi został opracowany kontrakt grupy, oraz sygnały dźwiękowe.sprawozdanie z pracy wychowawczo- dydaktyczno opiekuŃczej za rok szkolny 2014/2015 grupa 3,4 latki We wrześniu grupa liczyła 25 dzieci.. Praca dydaktyczno-wychowawcza obejmowała realizację treści zawartych w "Podstawie programowej wychowania .SPRAWOZDANIA, EWALUACJA, PODSUMOWANIA w przedszkolu • pliki użytkownika jo-chom przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Roczna analiza pracy wychowawczo dydaktycznej.doc, Sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej 2.docxSprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczej w I półroczu w grupie Ekoludki w roku szkolnym 2017/2018 Nauczycielki: Katarzyna Seroka Grupa Ekoludki liczy 25 dzieci.. Godziny otwarcia: 6.00 - 16.00 Godziny realizacji podstawy programowej: 8.00 - 13.00Przedszkole w Skibniewie PLAN PRACY DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZEJ NA ROK SZKOLNY 2019/2020 Plan opracowany został w oparciu o: podstawowe kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2019/2020, wnioski z nadzoru pedagogicznego za rok szkolny 2018/2019, wnioski z przeprowadzonej w roku szkolnym 2018/19 ewaluacji,rok szkolny..

Roczne sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej w grupie I.

Archiwum publikacji.. Drukuj Skomentuj Prześlij nam swój scenariusz zajęć!. Troje 6-cio latków, dziewiętnaścioro 5-latków i troje 4-latków.. Praca dydaktyczno-wychowawcza oparta była o podstawę programową dla przedszkoli i obejmowała treści zawarte w programie Nasze Przedszkole .Plik sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej.doc na koncie użytkownika jo-chom • folder SPRAWOZDANIA, EWALUACJA, PODSUMOWANIA w przedszkolu • Data dodania: 5 lip 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zachowanie Mateusza, Mikołaja W., Zosii i Krystiana wymaga ciągłej kontroli ze strony nauczycielek, ponieważ bywają agresywni w stosunku do swoich rówieśników, często reagują gniewem, buntem i złością.sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej w przedszkolu 5 6 latki ii semestr .ROCZNY PLAN PRACY DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZEJ MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 44 W ZIELONEJ GÓRZE NA ROK SZKOLNY 2017/2018 Adres Miejskie Przedszkole nr 44 ul. Zawada-Szkolna 24 66 - 001 Zielona Góra Tel.68 321 12 90 e-mail: psp..

Roczne sprawozdanie z pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie "maluchów".

ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO.. Praca wychowawczo - dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programową dla przedszkoli i obejmuje treści zawarte w programie wychowania przedszkolnego.sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuŃczej w i pÓŁroczu w grupie v - "krasnoludki".. Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski "Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .Roczna analiza pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie 6 latków Grupa III "Motylki" to 28 dzieci, w tym troje 5 latków.. Prowadzona jest przez Izabelę Woźniak, Martę Akus.SPRAWOZDANIE Z ZAJĘC DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH.. 2011/2012 Przedszkole Gminne w Skawie 1.. PROGRAM W OPARCIU O KTÓRY PRACOWAŁA GRUPA.SPRAWOZDANIE Z PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ Z I SEMESTRU DZIECI 6‑LETNICH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 - GRUPA KOTKI.. W podejmowanych przez nas działaniach dydaktyczno - wychowawczych kierowałyśmy się odpowiednim doborem zajęć do potrzeb i możliwości .Sprawozdanie: zadania opiekuńczo-wychowawcze w grupie 3 latków w roku 2015/16.. Sześciolatki realizują program "Kocham przedszkole program wychowania przedszkolnego" wydawnictwa WSiP.ANALIZA I WNIOSKI Z PRACY WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNO - OPIEKUŃCZEJ ZA I PÓŁROCZE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 ..

Wszystkie dzieci dobrze zaadoptowały się w przedszkolu.

Kontynuując realizację treści programowych w oddziale przedszkolnym, stwarzałam sytuacje sprzyjające aktywizowaniu myślenia i doskonalenia sprawności umysłowych: spostrzegania, porównywania, odnajdywania różnic, klasyfikowania, analizy i .Sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej w II półroczu w grupie 4-latków Grupa "Muchomorki" liczy 25 dzieci: 13 dziewczynek i 12 chłopców.. DANE O GRUPIE.. Ze względu na trudności adaptacyjne jedno dziecko zrezygnowało z uczęszczania do przedszkola.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej w grupie dzieci 5,6-letnich.. Oddział pracuje od godziny 8.00 do godziny 15.00.. Chętnie uczestniczyły w proponowanych zajęciach zorganizowanych.. Do grupy "Biedronki" uczęszczało 19 dzieci, w tym 11 sześciolatków i 8 pięciolatków.. Praca wychowawczo-dydaktyczna prowadzona była w oparciu o Podstawę programową wychowania przedszkolnego dla .Roczne sprawozdanie z pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie VII ( 5 latków) za rok szkolny 2014/ 2015 Grupa VII ( 5-latki )- składa się z 12 dziewczynek i 13 chłopców w tym 1 dziewczynka (Maja P.). W tym roku rozpoczęto pracę z nowym programem Sanford Harmony .. oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego z dnia 14 lutego 2017r..

jest 4-latkiem.

Stan grupy wynosi 24 dzieci, 13 dziewczynek i 11 chłopców.. Grupa I prowadzona jest przez nauczycielki: XX..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt