Uzupełnij tekst wyrazami z ramki dwa wyrazy zostały podane dodatkowo

Pobierz

(3 zdania) 2010-04-12 15:41:08; Uzupełnij tekst słowami z ramki.. Cztery z nich zostały podane dodatkowo I nie pasują do żadnej luki.. Pierwsze litery wyrazów zostały podane.. Udostępnij Udostępnij wg Nataliadudkowska.. Brakujące słowo.. Uwaga!. Podano dwa wyrazy dodatkowo.. W językach analitycznych "wyraz" to to samo co "słowo", w językach fleksyjnych pojęcie wyrazu .2 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Słowotwórstwo.. Dwa wyrazy podano dodatkowo.. E-mail: Przypomnij hasło .Przeczytaj poniższy tekst i uzupełnij go , wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie .. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nigdzie nie pasują.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Zadanie z niemieckiego ;c. Uzupełnij wypowiedz podanymi wyrazami.. Klasa 1 Polski.. ), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo.. tekst :1 Połącz wyrazy/wyrażenia z kolumny A z wyrazami z kolumny B, tak aby utworzyć poprawne wyrażenia.. 5p .. Poniższe zdania w czasie przyszłym uzupełnij właściwą formą czasownika werden.. Dwa z nich podano dodatkowo.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do tekstu.. Polub.. Pierwsze litery zostały podane.. SB, TASK A/1043 Uzupełnij luki w tekstach wyrazami z ramki.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki..

Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.Uzupełnij zdania podanymi wyrazami.

Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. 2011-05-19 19:36:45; Uzupełnij tekst słowami z ramki 2012-11-20 22:18:34; Wstaw brakujące słowa.. Klasa 6 Angielski.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Uwaga.3 Uzupełnij tekst odpowiednimi wyrazami.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Następnie mieliście napisać taki krótki tekst o sobie, używając słówek; well, fast, quickly, loudly i wysłać mi na priv do końca tygodnia-na .Zadanie: uzupełnij poniższy tekst wyrazami z ramki w Rozwiązanie: 1 jaskiniach 2 3 pożywnienia 4 koczowniczy 5 jaskiniach 6 szłasach 7 gromadach Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 9 .Wyraz - pewna wyróżniona fonetycznie, czy też graficznie, część wypowiedzi, składająca się z jednego lub więcej morfemów.. Die Ärztin 3/_____ Medikamente.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Przyporządkuj każdemu tekstowi właściwe pytanie.. wg Nataliagladkowska.. Uzupełnij tekst.. A B. 1 have a sprained a .. 3 Uzupełnij luki w tekście brakującymi wyrazami.Liceum, Matematyka, dodał: , dodane: 2020-06-09 21:27:08Przeczytaj tekst..

Dwa wyrazy z kolumny B zostały podane dodatkowo.

Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. .Uzupełnij podane zdania wyrazami z ramki.. Dwa wyrazy nie pasują do żadnej luki.. Uzupełnij tekst -Tom`s day Brakujące słowo.. Podano dwa wyrazy dodatkowo.. Uzupełnij tekst "Jak Wojtek został strażakiem" Brakujące słowo.Uzupełnij tekst poniższymi wyrazami.. Uzupełnij luki w zdaniach wyrazami z ramki.. Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Podane wyrazy: danger, eat, give, simple, stick, thing.Przeczytaj tekst.. 1 Zobacz odpowiedź .. ( 25p) e-mail z and mogą być nawet 3 zdania ale zależy mi na tym ( klasa 7 pord od Pearson rozdział 2-3) proszę o zrobienie obu zadańUzupełnij tekst wyrazami z ramki Brakujące słowo.. Uzupełnij tekst podanymi wyrazami.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. 2015-03-19 18:34:06; Angielski: Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami z ramki i przetłumacz je .Zadanie 1. wg Szczurekmadzia.luska229.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. "Wyraz" nie jest tworem w pełni obiektywnym i co jest wyrazem, a co nim nie jest, zależy w sporym stopniu od tradycji językoznawczej danego języka..

Uzupełnij tekst wyrazami z głoską r. Brakujące słowo.

Potem poprosiłam was, żebyście otworzyli podręcznik na str 63 i przeczytali teksty z zadania 4.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. 2011-05-19 19:36:45; Uzupełnij luki w podanych w zdaniach jednym wyrazem.Dla ułatwienia w nawiasach zostały podane części mowy .. Uzupełnij tekst.. 3 Uzupełnij tekst wyrazami .Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Brakujące słowo.. Klasa 6 Angielski.. Uwaga: dwa wyrazy nie pasują do żadnego zdania.. Następnie ułóż dwa .. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. 4 Josh is ____ real trouble now.Uzupełnij tekst właściwymi wyrazami.. Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.1 Uzupełnij tabelę wyrazami z ramki.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. 4 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Brakujące słowo.. Podaj swój e-mail, aby przypomnieć hasło.. Klasa 1 Polski.. Uzupełnij tekst o pierwszej pomocy Brakujące słowo.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów .. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów..

Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo.

Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.Uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Cztery z nich zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. .Przeczytaj tekst i uzupełnij go, dobierając do każdej luki 1-5 jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt