Sprawozdanie z ii półrocza w przedszkolu 3 latki

Pobierz

Grupa składa się z dzieci, które uczęszczają do przedszkola drugi rok (14 dzieci) oraz dzieci, które do przedszkola przyszły po raz pierwszy (11 dzieci).. Do grupy uczęszcza 17 trzylatków i 8 dwulatków.Sprawozdanie z pracy przedszkola - pierwsze półrocze roku przedszkolnego 2012-2013 Drodzy rodzice za nami ferie zimowe, odpowiedni czas, aby opisać w kilku słowach jak udało się nam wykorzystać czas półrocznego pobytu Państwa dzieci w naszym przedszkolu.Podsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczej za II semestr roku szkolnego 2012/2013 w grupie dzieci 3, 4-letnich.. Terapia logopedyczna w II półroczu przebiegała wg indywidualnych programów terapii.. Grupa Żabek w roku szkolnym 2017/2018 liczyła 22 dzieci : 12 dziewczynek i 10 chłopców.. viesorata34.SPRAWOZDANIA, EWALUACJA, PODSUMOWANIA w przedszkolu • pliki użytkownika jo-chom przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Roczna analiza pracy wychowawczo dydaktycznej.doc, Sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej 2.docxGrupa 3 latków liczy 18 dzieci: 10 dziewczynek i 8 chłopców.. Funkcjonowanie przedszkola w środowisku lokalnym 1.. Prowadzona jest przez Izabelę Woźniak, Martę Akus.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej w II półroczu w grupie 4-latków Grupa "Muchomorki" liczy 25 dzieci: 13 dziewczynek i 12 chłopców.. Przygotowując wnioski z nadzoru, należy przeprowadzić analizę dokumentacji nadzoru oraz zebrać informacje od osób odpowiedzialnych za .SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO - OPIEKUŃCZO - DYDAKTYCZNEJ..

3.Podsumowanie I półrocza w przedszkolu - zadania dyrektora.

Zakończenie półrocznej pracy przedszkola to odpowiedni czas, by omówić z radą pedagogiczną sprawy istotne dla jakości jego pracy i dalszego rozwoju.. rok szkolny 2010/2011.. Przedszkole jest integralnym elementem środowiska, w którym działa.. Praca dydaktyczno - wychowawcza w grupie 3,4-latków w drugim półroczu prowadzona była zgodnie z założeniami podstawy programowej wychowania przedszkolnego, programem wychowania przedszkolnego ., programami profilaktycznymi i autorskimi do zajęć dodatkowych a także .Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej w II półroczu.. Odbyte formy doskonalenia zawodowego: ü 09.11.2010r.. Obecnie liczy 25 dzieci.. W ciągu semestru 3 dzieci zrezygnowało z uczęszczania do naszej grupy.. Rozpoczynając pracę warto poprosić opiekuna, innego nauczyciela czy też dyrektora o wgląd do sprawozdań z lat ubiegłych.Sprawozdanie z pracy w grupie 4-latków "Marynarze" za I półrocze roku szkolnego 2011/2012 Grupa "Marynarze" prowadzona jest przez Beatę Barańczuk i Izabelę Kaszubę.. Praca wychowawczo - dydaktyczna w grupie III obejmowała realizację treści zawartych w programie wychowania przedszkolnego "Zanim będę uczniem" Wydawnictwa Edukacja Polska.Podsumowanie pracy w grupie 3-latków za I półrocze roku szkolnego 2008/09 Grupa 3-latków "Kubusie" we wrześniu liczyła 28 dzieci (12 dziewczynek i 16 chłopców)..

W trakcie I półrocza liczba dzieci uległa zmianie.

Bożena Winczewska.. Praca wychowawczo - dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programowąSprawozdanie z realizacji programu pracy wychowawczo dydaktycznej i opiekuńczej w grupie dzieci 5 i 6 w roku szkolnym 2010/2011 31 grudnia 2011 Grupa oddziału przedszkolnego liczy 7 sześciolatków i 10 pięciolatków.sprawozdania, ewaluacja • przedszkole • pliki użytkownika monbo przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Sprawozdanie z pracy za II półrocze Strona 4.jpg, Sprawozdanie z pracy za II półrocze Strona 3.jpgDzieci cyklicznie przez cały rok uczestniczyły w spotkaniach czytelniczych z p. Magdą oraz w spotkaniach "Poczytaj mi babciu"..

... sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej w przedszkolu ii polrocze 3 latki.

Praca wychowawczo- dydaktyczna obejmuje realizację treści, które są zawarte w programie Wiesławy Żaby- Żabińskiej "Nasze przedszkole" zatwierdzony przez MEN.3 latki orientują się w pomieszczeniach przedszkola, znają miejsca przechowywania swoich rzeczy w sali, w szatni, w umywalni.. Przedszkola.edu.pl - scenariusze zajęć, porady, artykuły.Roczne sprawozdanie z pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie VII ( 5 latków) za rok szkolny 2014/ 2015 Grupa VII- 5latki składa się z 11 dziewczynek i 12 chłopców oraz 2 dziewczynki (Maja G. i Maja P.). Na bieżąco były one modyfikowane i dostosowywane do możliwości dziecka, efektywności metod oraz czasu poświęcanego przez dziecko na ćwiczenia w domu.Dyrektor przedszkola podsumowując pracę w I półroczu, powinien odnieść się zarówno do wniosków ze sprawowanego nadzoru pedagogicznego, jak i przedstawić informacje o działalności przedszkola.. Podobne wpisy .. Na co zwrócić szczególną uwagę, jakie .. W trakcie trwania II półrocza szkolnego nikt z dzieci nie dołączył ani nie zrezygnował z uczęszczania do grupy.sprawozdanie z pracy przedszkola - zobacz wszystkie artykuły powiązane z sprawozdanie z pracy przedszkola.. W II półroczu roku szkolnego 2005/2006 skorzystałyśmy z możliwości uczestnictwa oraz ukończenia następujących kursów i warsztatów: Kinezjologia edukacyjna w przedszkolusprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej w przedszkolu ii polrocze 3 latki ..

W przedszkolu dba się o prawidłowy przebieg i doskonalenie procesów edukacyjnych.

Grupa "Kotki" w roku szkolnym 2018/2019 liczy 29 dzieci: 12 dziewczynek i 17 chłopców.. Rozpoznają osoby pracujące w przedszkolu, nazywają członków rodziny, oraz osoby pracujące w różnych zawodach (,policjant, strażak, lekarz, fryzjerka, ekspedientka).SPRAWOZDANIE Z PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ Z I SEMESTRU DZIECI 6‑LETNICH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 - GRUPA KOTKI.. "Awans zawodowy nauczyciela" .. - "Rady na pierwsze dni w przedszkolu" - materiały dotyczące adaptacji dziecka w przedszkolu.Plik Sprawozdanie półroczne 6 latki.docx na koncie użytkownika asia17037 • folder Dokumenty • Data dodania: 12 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Podsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczej za I półrocze roku szkolnego 2015/2016 GRUPA "Bolka i Lolka" Grupa liczy 25 osób (18 dziewczynek i 7 chłopców, a pod względem wieku 7 - 4-latków, 18 - 5-latków).. Na ich miejsce przyjęto jednak inne osoby.3 latki orientują się w pomieszczeniach przedszkola, znają miejsca przechowywania swoich rzeczy w sali, w szatni, w umywalni.. Obecnie do grupy uczęszcza 17 dzieci.. Praca dydaktyczno-wychowawcza oparta była o podstawę programową dla przedszkoli i obejmowała treści zawarte w programie Nasze Przedszkole wydawnictwa - Mac Edukacja.. Głównym celem pracy w grupie była adaptacja dzieci do warunków przedszkolnych.Plik Sprawozdanie z I półrocza pracy wychowawczo dydaktycznej.doc na koncie użytkownika Dorotea098 • Data dodania: 15 kwi 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Grupa liczy 25 dzieci (11 chłopców,14 dziewczynek).. SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNEJ ZA I PÓŁROCZE W ROKU SZKOLNYM 2010/2011 GRUPA II- 3 LATKI We wrześniu grupa liczyła 30 dzieci.. Przedszkole współpracuje ze środowiskiem na rzecz rozwoju własnego i lokalnego.. są 4-latkami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt