Lektura oto jest kasia pytania i odpowiedzi

Pobierz

Kasia nie radzi sobie z poczuciem odrzucenia, nie rozumie, że młodsza dziewczynka wymaga opieki i uwagi.. Książka opowiada o: .. A. ksi ążkę Z. kucyka B. loda 3.. 5.Dziadek Kasi i Jurka.. Jak nazywa si ę starszy brat Kasi?. Streszczenie "Oto jest Kasia" 1.Tytuł: Oto jest Kasia Autorka: Mira Jaworczakowa Ilustratorka: Hanna Czajkowska (w innych wydaniach może być to ktoś inny); Wydawnictwo: Nasza Księgarnia (w innych wydaniach może być to inne wydawnictwo); Miejsce i rok wydania: Warszawa, 2011 (może się ono różnić w zależności od wydawnictwa); Bohaterami tej książki są: dziewczynka o imieniu Kasia oraz jej rodzina (brat Jurek .Lektury.. Mam parę pytań dotyczączych tej lektury: 1.Imię koleżanki Kasi.. 2.Wygląd i cechy głownej bohaterki książki.. Jak miała na imię najlepsza koleżanka Bolka i Lolka?Oto jest Kasia to opowieść o małej dziewczynce, która niespodziewanie z najmłodszego dziecka w rodzinie staje się starszą siostrą.. Autorką książki jest Mira Jaworczakowa.. Kto jest autorem lektury "Oto jest Kasia"?. Tom 1 - Jesień.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Chłopi - powieść Władysława Reymonta, pisana w latach , opublikowana w formie książkowej w latach .. Kogo spotkał w lesie Czerwony Kapturek?. a. Krysia b. Czarodziejka c. KlociaJak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. Pisarz otrzymał za ten utwór Nagrodę Nobla w 1924..

... Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.

6.Jak nazywana była cioci Krysia.. Test ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. Akcja utworu rozgrywa się : a) w Polsce b) w Szwecji c) w Danii 3.Test ze znajomości lektury Chłopi Władysława Reymonta.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.KARTY PRACY • Mira Jaworczakowa, Oto jest Kasia • pliki użytkownika zinco przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 31.jpg, 32.jpgTest na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger 1.. "Oto jest Kasia" to opowieść o małej dziewczynce, która zyskuje małą siostrzyczkę.. Książka ta została wydana w 1959 r. a jej autorką jest Mira Jaworczakowa, polska pisarka i autorka książek dla dzieci i młodzieży.. Udostępnij.. I. przez tydzie ńTest sprawdzający znajomość lektury pt. "Dzieci z Bullerbyn" - klasa III.. Niekoleżeńskie postępowanie Kasi.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Quiz w Poczekalni.. Pogorszenie wyników w nauce.. Powtórz najważniejsze wiadomości, przygotuj się do sprawdzianu lub kartkówki, rozwiąż test zbudowany z 17 pytań i sprawdź Swoją wiedzę.jak dobrze znasz lekturę ,,Oto jest Kasia" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 5 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?.

Oto jest Kasia - streszczenie, plan wydarzeń ... Proszę o szybkie odpowiedzi!

pytanie 1 z 15.. Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa; Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika; Postawy i emocje - Wczuwamy się w położenie KasiKlasy 1-3 - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQuiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. G. Antolka S. Agnieszka U. Ania 4.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.UWAGA.. Zazdrość Kasi - to Agnieszka jest w centrum uwagi rodziców.. Podkreśl właściwą odpowiedź.. .1) Autorką książki pod tytułem "Oto jest Kasia", jest: a. Tamara Łempicka b. Mira Jaworczakowa c. Astrid Lindgren 2) Kasia ma: a. starszą siostrę i maleńkiego braciszka b. jest jedynaczką c. starszego brata i maleńką siostrzyczkę 3) Jak wszyscy nazywali Ciocię Krysię?. A. Karol K. Jurek I. Andrzej 2.. Sądzi, że jeśli zmusi wszystkich, by się nią zainteresowali, to wszystko będzie tak, jak dawniej.Oto jest Kasia - streszczenie Tytułowa bohaterka powieści to ośmioletnia dziewczynka - uczennica drugiej klasy szkoły podstawowej.. Sprawdź się!. Kto jest autorem książki "Karolcia"?. 4.Młodsza siostra Kasi i Jurka..

Komentarze ..."Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3. a) Jan Brzechwa b) Maria Kruger c) Tom Grimm 2.

Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami.. Wyślij zgłoszenie .Poniższy test ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Lektura------------------Hej kochani - odpowiadajcie na pytaniaOto jest kasia na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Ile dni nie było mamy Kasi?. Kasia jest bardzo zdolna i ambitna, a nauczyciele cenią ją za ogromną ochotę do nauki, sumienność i niesamowitą pilność.. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza.. Mira Jaworczakowa; Grzegorz Kasdepke; Leszek Kołakowski; Sprawdź się w poniższych tematach: Quiz wiedzy o bajkach dla najmłodszych!. 67 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Autorem książki jest : a) Hans Chrystian Andersen b) Mira Jaworczakowa c) Astrid Lindgren 2.. Odpowiedzi: 1b 2c 3b 4a 5b 6b 7b 8b 9a 10b 11c 12a 13c 14a 15c 16c 17c 18c 19a 20b 21a 22c 23c 24a 25c 26a 27c 28b 29c 30a 31c 32c 33cKARTY PRACY- Oto jest Kasia • pliki użytkownika Aga7675 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 31.jpg, 32.jpgZobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Kto napisał lekturę "O to jest Kasia"?Masz problem ze zrozumieniem utworu Oto jest Kasia?.

Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon - skontaktuj się z nami.

Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.TEST Z LEKTURY "OTO JEST KASIA" autorki testu: Ania Kieler i Zosia Melerowicz 1.. 3.Imię ulubionej lalki Kasi.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania // odp.. Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jak nazywa si ę młodsza siostra Kasi?. "Oto jest Kasia" - przetestuj swoją wiedzę.. Skomentuj.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Oto jest Kasia, którą napisał Jaworczakowa Mira, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie - strona 2Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. MrsSarach 4 lata temu.. Zachęcamy do komentowania naszych artykułów.. Wyślij zgłoszenie kikinn40..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt