Pracować do późna w nocy po angielsku

Pobierz

Odmieniaj.. Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słów .. Tłumaczenie słowa 'pracować do późna w nocy' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Sprawdź tłumaczenia 'pracować do późna w nocy' na język angielski.. late {przysł.}. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DO PÓŹNA KAŻDEJ NOCY" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.do późna (też: późno, po czasie) volume_up.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!To wyglądało jakby pracował do późna wczoraj wieczorem.. to work late into the night.Tłumaczenie słowa 'w nocy' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.To wyglądało jakby pracował do późna wczoraj wieczorem.. warning Prośba o sprawdzenie.. Znalazłem tę dziwną złotą spinkę, gdy musiałem pracować do późna w piątkową noc.. ~ do późna w nocy to burn the midnight oil, to work till all hours .. to be engaged in doing sth ~ o nietypowych porach to work unsocial hours ~ po godzinach to work overtime ~ w godzinach nadliczbowych to work overtime.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa późna w słowniku online PONS!. Morneau pracował do późna w nocy i dostał ataku serca w swoim biurze.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PÓŹNA W NOCY" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Sprawdź tłumaczenia 'do późnej nocy' na język angielski..

... pracować do późna w nocy.

Przykłady Dodaj .. W tych wieczornych dyskusjach, trwających do późna w nocy, uczestniczyło czasem ponad 30 osób.. Może musiał wejść w niedzielę i pracować do późna.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa praca do późna i dodaj je do swoich fiszek.. Te tłumaczenia zostały stworzone przez algorytm, nie zostały zweryfikowane przez człowieka.. pracować do późna w nocy.. Bądź ostrożny.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'do późnej nocy' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.. Angielskie słowo "pracować do pozna w nocy" (burn the midnight oil) występuje w zestawach:Pracowałam do późna, usłyszałam hałas, zeszłam na dół tutaj i znalazłam Jaime'go.. Może musiał wejść w niedzielę i pracować do późna.. Pracował do późna w mieście co noc z dwóch tygodni od czasu swojego powrotu.Zobacz tłumaczenie dla pracować - słownik polsko-angielski.. Pracował do późna w mieście co noc z dwóch tygodni od czasu swojego powrotu.To wyglądało jakby pracował do późna wczoraj wieczorem.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'pracować do późna w nocy' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Check 'pracować do późna w nocy' translations into English..

Kiedy musze pracować do późna i wstać rano.

pracować w Brak tłumaczeń Dodaj Tłumaczenia pośrednie.. Pracował do późna w mieście co noc z dwóch tygodni od czasu swojego powrotu.pracować do późna; pracować do późna w nocy; pracować dorywczo; pracować jak mrówka; pracować jak wół; pracować jako; Dalsze tłumaczenia oferuje słownik niemiecko-polski.Jak jest praca do późna po angielsku?. U nas także przykłady i wymowa.. do późna w nocy tłumaczenia do późna w nocy .. pracować do późna w nocy.. Może musiał wejść w niedzielę i pracować do późna.. Some .Tłumaczenia w kontekście hasła "do późna w nocy" z polskiego na angielski od Reverso Context: Siedzieli i rozmawiali do późna w nocy.Musisz przetłumaczyć "ŻE MUSZĘ PRACOWAĆ DO PÓŹNA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. And Miss Wright goes in there almost every night.. and stays late.Angielskie słowo "pracować do późna" (work late) występuje w zestawach: Work - Basic Polish Vocabulary Słownictwo związane z tematem 4. do work long hours Angielskie słowo "pracować do późna" (do work long hours) występuje w zestawach: Matura Focus 2 słownictwo rozdział 6(3) Jeśli pracujesz do późna w nocy, a następnie wstajesz wcześnie rano i dalej pracujesz to po angielsku "spalasz świeczkę z obu końców".Ten idiom może być także stosowany w przypadku wykonywania innych czynności niż praca, ale w tym kontekście stosowany jest najczęściej.pracować w po angielsku słownik polsko - angielski..

pracować do późna tłumaczenia pracować do późna Dodaj .

Odmieniaj.Musisz przetłumaczyć "DO PÓŹNA KAŻDEJ NOCY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. I Miss Wright przychodzi tam właściwie co wieczór.. i zostaje do późna..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt