Do pomiaru natężenia przepływającej cieczy krzyżówka

Pobierz

Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. urządzenie, przyrząd.. Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne.. Danaida: urządzenie do pomiaru natężenia przepływu cieczyprzyrząd do pomiaru natężenia przepływu cieczy lub gazu ★★★★★ bachaku1: FONOMETR: przyrząd do pomiaru natężenia dźwięku ★★★★ kangoor: FONOSKOP: przyrząd do pomiaru i prezentacji obrazu fal dźwiękowych ★★★★ bachaku1: FOTOMETR: przyrząd do pomiaru natężenia źródeł światła ★★★★★ bachaku1: KONFUZOR: służy do pomiaru prędkości przepływu wody, gazu ★★★★★ elizaHasło krzyżówkowe "przyrząd do samoczynnego pomiaru natężenia przepływu lub ilości przepływającej cieczy albo gazu" w leksykonie krzyżówkowym.. Ze względu na zasadnicze cechy pomiarowe można je podzielić na dwie grupy.Przyrząd do pomiaru natężenia całkowitego promieniowania słonecznego: Wielki leksykon krzyżówkowy ponad 580 tys. hase .. Przyrząd do pomiaru natężenia całkowitego promieniowania słonecznego krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi, Źródła danychPrzepływomierz FS umożliwia elektryczny i elektroniczny pomiar natężenia przepływu olejów hydraulicznych i smarujących, wody oraz chłodziwa.Urządzenie to zap.Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu PRZYRZĄD DO POMIARU NATĘŻENIA OŚWIETLENIA NA DUŻYCH GŁĘBOKOŚCIACH..

przyrząd do pomiaru natężenia przepływu cieczy lub gazu.

przyrząd do pomiaru lepkości cieczy, .. przyrządy do mierzenia natężenia prądu.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. przyrząd do pomiaru natężenia przepływu cieczy.. przyrząd do pomiaru natężenia przepływu cieczy.przyrząd elektroniczny do pomiaru natężenia pola magnetrycznego ★★★★★ eliza: PIEZOMETR: przyrząd do pomiaru ściśliwości cieczy ★★★★ eliza: PIKNOMETR: naczynie do pomiaru gęstości cieczy i ciał sypkich ★★★★★ eliza: AKTYNOMETR: przyrząd do pomiaru natężenia promieniowania ★★★★★ psergio: AMPEROMETR: do pomiaru natężenia prądu ★★★ GAUSOMIERZprzyrząd do pomiaru natężenia przepływu cieczy ★★★★ BaJo: REOMETR: przyrząd do pomiaru natężenia przepływu cieczy lub gazu ★★★★★ bachaku1: FONOMETR: przyrząd do pomiaru natężenia dźwięku ★★★★ kangoor: FONOSKOP: przyrząd do pomiaru i prezentacji obrazu fal dźwiękowych ★★★★ bachaku1: FOTOMETR: przyrząd do pomiaru natężenia źródeł światła ★★★★★ bachaku1przyrząd do pomiaru natężenia przepływu cieczy ★★★★ BaJo: GRUSZKA: przyrząd do nosa ★★★★ WERNIER: przyrząd pomiarowy do odczytywania dziesiętnych części ★★★★★ Marian7_2008: BATOMETR: przyrząd do pomiaru głębokości zanurzenia ★★★ mariola1958: BATYMETR: przyrząd do pomiaru głębokości zanurzenia ★★★ mariola1958: FONOSKOP: przyrząd do pomiaru i prezentacji obrazu fal dźwiękowychprzyrząd do pomiaru gęstości cieczy..

przyrząd do pomiaru natężenia przepływu cieczy.

Hasło "przyrząd do pomiaru natężenia przepływu cieczy" posiada 2 definicje do krzyżówki w słowniku.. przyrząd do samoczynnego pomiaru natężenia przepływu lub ilości przepływającej cieczy albo gazu.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe musi zostać zweryfikowane przez moderatorów.przepływomierz.. Przewężenie wywołuje również wzrost prędkości strumienia płynu od prędkości c1 w przekroju 1-1 do prędkości C2 w przekroju 2-2 (rysunek 2).. - hasło do krzyżówki na 8 liter - ósma RPoniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę przyrząd do pomiaru ściśliwości cieczy,, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.reometr..

przyrząd służący do pomiaru ilości i natężenia przepływającej cieczy lub gazu.

Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę do pomiaru rezystancji, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Zestaw pomiarowy służy do pomiaru natężenia chwilowego przepływu cieczy w m3/h oraz sumarycznej ilości ścieków przepływających przez koryto pomiarowe.. przepływomierz.przyrząd pomiarowy służący do pomiaru rezystancji, pojemności i częstotliwości: eriometr: przyrząd służący do pomiaru grubości włosa wełny i tkaniny wełnianej: fotometr: przyrząd używany m.in. do pomiaru względnego natężenia źródeł światła: FOTOMETR: przyrząd używany m.in. do pomiaru względnego natężenia źródeł .Definicja do krzyżówki .. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. Przyrządy służące do tego celu nazywa się przepływomierzami.. Zestaw składa się z: → miernika przepływu M1600 FLOWBOX → ultradźwiękowego czujnika poziomu SPA 380-4 → koryta pomiarowego Venturi'ego KPV9Przepływ jest wyznaczany pomiarem szybkości przemieszczania się określonej objętości płynu przez ustalony przekrój przewodu czy rury..

służy do pomiaru ilości i natężenia przepływającego płynu.przepływomierz.

przyrząd do określania wartości wypiekowej mąki żytniej.natężenia przepływu wykorzystuje się do pomiaru natężenia przepływu cieczy i gazów w rurociągach.. Pomiary te służą do rozliczeń finansowych.. Tak zdefiniowane objętościowe natężenie przepływu wyraża się zależnością: QV = A·V [m³/s], gdzie A oznacza pole przekroju płynu w rurze [m²] a V prędkość przepływu płynu [m/s].. przyrząd do pomiaru natężenia przepływu cieczy.. Przyrząd do pomiaru gęstości cieczy - Hasło do krzyżówki ⚐ Uściślij rozwiązanie według liczby liter.. Przepływ przez zwężkę (kryzę)Pomiary wielkości opisujących ilość płynów i gazów są bardzo powszechnie stosowany w celach rozliczeniowych w codziennym życiu (ilość zużytej wody, gazu, zatankowanego paliwa itp.).. Pomiary natężenia przepływu masowego oraz objętościowego cieczy i gazów należą do grupyRozwiązaniem tej krzyżówki jest 3 długie litery i zaczyna się od litery O.. Jeżeli znasz inne opisy dla hasła "przyrząd służący do pomiaru ilości i natężenia przepływającej cieczy lub gazu" możesz je dodać za pomocą formularza poniżej.. przyrząd mierzący ilość, natężenie, lepkość przepływającej cieczy lub gazu.. Opisy do hasła: danaida; rotametr;urządzenie do pomiaru natężenia przepływu cieczy.. przyrząd pomiarowy całkujący, służący do pomiaru ilości przesyłanego przewodem gazu lub cieczy.. przyrząd do mierzenia natężenia przepływu lub ilości cieczy.. przepływomierz.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. przyrząd, urządzenie.. Pomiar .Przyrządy do pomiaru poziomu cieczy W technice cieplnej często mierzy się strumień przepływającej cieczy, na wody zasilającej kotły parowe, wody chłodniczej, ilości paliwa ciekłego itp. przepływomierz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt