Jak napisać przemówienie na koniec roku szkolnego

Pobierz

Często zastanawiam się też jak rozciągnąć czas, żeby zrealizować wszystkie pomysły:)Na Wasze ręce pragnę złożyć w imieniu wszystkich absolwentów, płynące z serca, podziękowania za trzyletnią współpracę.. Drodzy Nauczyciele i wychowawcy!. Latach bogatych w radości i smutki.Przemówienie może wyglądać tak : Serdecznie witam wszystkich zgromadzonych - Pana Dyrektora, szanowne Grono Pedagogiczne i Was, najmilsi uczniowie.. Może się z nim Zaprzyjaźnię?Przemówienie na zakończenie roku szkolnego dla maturzystów.. Dyrektor Jadwigi Szwed podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas I - IV: Witam serdecznie moją szkolna rodzinę: Was drodzy uczniowie, waszych rodziców i opiekunów oraz wszystkich pracowników szkoły.Zakończenie roku szkolnego 2019/2020- przemówienie Dyrektora Szkoły.. ten sposób wydaje mi się lepszy: dziękuje za.. dziękuje za.. dziękuje.. Odpoczywajmy, zbierajmy siły na następny rok.Potraktujmy nową sytuację jako wyzwanie, szansę na rozwój , na nowe doświadczenie.. Sądzę, że moja propozycja może być przydatna.. Za chwile odbierzemy świadectwa i powiemy: "witajcie wakacje".. Zebraliśmy się w celu uroczystego zakończenia tych trzech lat spędzonych w murach tego gimnazjum.Napisz przemówienie w oparciu o dziady ii ze utwor ten moze nas czegos nauczyc proszę o jak najszybszą odpowied .Na pewno zamieszkują w Markuszowie osoby, które w czasie wybuchu II wojny światowej były w wieku szkolnym i nie mogły tak jak wy dzisiaj uczestniczyć w rozpoczęci roku szkolnego.Na koniec roku szkolnego w podstawówce wygłaszane jednocześnie dla klas 1 - 3 i 4 - 6..

Jak napisać przemówienie?

którzy w okresie zawieszenia zajęć szkolnych wzięli na swoje barki ciężar nauczania zdalnego.. Jest to nasz ostatni dzień w murach tej szkoły.. Zupełnie nowi.. Dzisiaj po raz ostatni możemy o was powiedzieć klasa 3a, 4c, 4d, 4h.. Jeszcze przez miesiąc , może dwa będziecie wspólnie żyć tymi samymi problemami- egzaminami maturalnymi, egzaminami zawodowymi, wyborem uczelni, a my , wasi wychowawcy .Życzenia dla nauczyciela na koniec roku mogą być naprawdę piękne i wzruszające.. Na początku chciałabym podziękować Pani Dyrektor oraz nauczycielom za trud włożony w naszą tegoroczną edukację.na początek chcę podziękować nauczycielom za to że mnie aż tyle nauczyli.. Oto nadszedł dzień, w którym po raz ostatni gromadzimy się wspólnie na tym holu.. Tekst możesz też lekko zmienić do swoich .Zapraszamy na przemówienie P. Jerzego Kopańskiego Dyrektora ZSP nr 1 w Siedlcach na koniec roku szkolnego 2019/20 Dziękujemy władzom lokalnym, że sprzyjały naszej szkole w ciągu tego pierwszego roku.. Były dni lepsze i gorsze, jedynki, czy nieodrobione zadania domowe.Niebawem koniec roku szkolnego.. Panie Dyrektorze!. Jest to nasz ostatni dzień w szkole.Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli wiele sukcesów..

Dziś świętujemy zakończenie roku szkolnego.

Koledzy koleżanki!. Na szczęście zazwyczaj tych pierwszych wydarzeń jest więcej.. Rozstajemy się po trzech spędzonych wspólnie latach.. (i coś tam dalej wymyślisz )dziękuję.. Jesteśmy jeszcze w budynku szkoły, ale myślami znajdujemy się już daleko stad, przeżywając kolejne wakacyjne przygody.. Zebraliśmy się tu w celu uroczystego zakończenia tych 6 lat spędzonych w murach tej szkoły.. Jak wiecie, nazywam się .. Bez względu na wszystko jest to przypadek, gdy przemówienie wygłaszają osoby tak jak w punkcie 2.Przemówienia wysłuchamy w trakcie oficjalnej gali czy zakończenia roku szkolnego.. Drodzy nauczyciele, pracownicy szkoły i zaproszeni goście, kochani Rodzice, koleżanki i koledzy.. Drodzy Absolwenci, nasi wychowankowie.. Osoba 15 Ta także nowy.. i tak dalej.Szanowna Dyrekcjo, Drodzy nauczyciele i wychowawcy, zaproszeni goście: Kochani rodzice, koleżanki i koledzy.. Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy Niepedagogiczni, Sponsorzy, Przyjaciele naszej Szkoły.. Szkoły, która autentycznie była naszym drugim domem, w której czuliśmy się potrzebni, ważni, doceniani, a u Was - drodzy nauczyciele - znajdowaliśmy życzliwość i zrozumienie.Szanowna pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Wy, drodzy koledzy i koleżanki!.

Lecz zatrzymajmy się jeszcze na chwilę.Przemówienie na koniec roku szkolnego.

Mamy nadzieję, żeniezapomną o nas w latach następnych.. Gratuluję Wam tych osiągnięć.. Zwykle to zakończenie dzielone jest na dwie uroczystości dla dzieci młodszych i starszych.. Teraz możemy powtórzyć słowa Winstona Churchilla: "To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku".Dziękujemy przede wszystkim nauczycielom, którzy pomogli uchylić furtkę dorosłości.. Wszystkim serdecznie gratuluję i życzę sukcesów w przyszłym roku szkolnym.. Dla mnie każda uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego to niezwykle ważny moment.. Sprawdź, jakimi zasadami należy się kierować, aby przemówienie było dobre, a .Patrząc na Wasze uśmiechnięte twarze, cieszę się że spotykamy się w tak radosnych nastrojach.. Szanowna pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Wy, drodzy koledzy i koleżanki!. W imieniu klas 8 witam wszystkich zebranych na dzisiejszej uroczystości zakończenia roku (np.: 2013/2014).. Dzisiaj po raz kolejny pożegnaliśmy rok szkolny, który był czasem wytężonej pracy i nauki.Szanowna Pani Dyrektor!. Dziękuję także za wspaniałą atmosferę, wyjątkowy klimat i wiele radosnych chwil.Inspirujące przemówienie na zakończenie roku szkolnego - YouTube.. Zarówno Wy, uczniowie, jak i my, nauczyciele, przychodzimy tutaj z sercami pełnymi nadziei.Zawsze na koniec roku nachodzą mnie refleksje: co było dobre i fajne, a co się nie udało..

Sprawdź, jak napisać podziękowanie dla nauczyciela, wychowawcy.

Przed nami lato oby było gorące.. DRODZY NASI NAUCZYCIELE I WYCHOWAWCY!. Warto przemyśleć ich treść i zdecydować, czy interesują nas klasyczne podziękowania, czy dłuższa forma .• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI Prowadzący 1 Szczególnie serdecznie witamy dziś pierwszoklasistów i ich rodziców.. Niepewnie Wchodzi każdy z nas, Przygląda się sąsiadowi.. Jest to chwila smutna dla nas wszystkich.. Powód tej radości jest oczywisty - zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji.. Zakończenie roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym (ostatnia klasa)Wolny , swobodny czas.". Przemówienie p.. Podziękowania dla nauczyciela przekazane w tej formie będą stanowić pamiątkę na lata.. Moi Drodzy, bez Was my, nauczyciele, nie dalibyśmy rady.. Osoba 14 My tu przyszliśmy Pierwszy raz.. Drodzy nauczyciele i wychowawcy, pracownicy szkoły, zaproszeni goście, rodzice, koleżanki i koledzy.. Za chwile odbierzemy świadectwa i powiemy: "witajcie wakacje".. Tegoroczne wyniki nauczania cieszą szczególnie, bo wszyscy wiemy, ile trudu i czasu włożyliśmy w ich osiągnięcie.Wreszcie nadszedł czas na opuszczenie szkolnych murów.. Często myślę jakim jestem nauczycielem, co mogłabym zmienić, jak udoskonalić swoją pracę.. Przed tym jednak, chciałabym powiedzieć parę slow.Oto nadszedł dzień, w którym po raz ostatni gromadzimy się wspólnie na tej sali.. Pani Dyrektor!. Pierwszaki.. Drodzy Absolwenci - Uczniowie Klas Ósmych!. Już minął kolejny rok szkolny.. Przed tym jednak, chciałabym powiedzieć parę slow.. Przyszliśmy dzisiaj do szkoły po raz ostatni, tym razem po to, by Wam serdecznie podziękować za trud, opiekę i przekazaną wiedzę.PRZEMÓWIENIE DYREKTOR SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - 26..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt