Kartkówka z lektury opowieść wigilijna

Pobierz

Quiz w Poczekalni.. .Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej.. 1,3 MB; 30 paź 11 9:48; Opowieść wigilijna - sprawdz swoją wiedz ę.pdf .2.. (5-10 minut) Lektura Opowieści wigilijnej, której akcja dzieje się w XIX w.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Pytania do lektury " Opowieść wigilijna" ?. Nie było łatwe.Opowieść wigilijna Musze ułożyć krzyżówkę o hasle "OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" i odpowiedzi muszą być od tej książki pomożecie ułożyć i odrazu pytania ?. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. "Opowieść wigilijna" - streszczenie.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona - Sofokles 3Praca klasowa dotycząca lektury Ch..

Opowieść wigilijna.

DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaPlay this game to review World Languages.. Rozwiąż test!. 2011-01-28 20:13:02mam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubCharles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Zwłaszcza naZ nadzwyczajnem zdziwieniem, z niesłychanem przerażeniem ujrzał, że dzwonek, w chwili gdy nań spojrzał, zaczął się poruszać, zpoczątku bardzo wolno, łagodnie, wydając dźwięk cichy, stłumiony, potem coraz silniej, gwałtowniej, wreszcie wszystkie dzwonki w całem mieszkaniu zabrzęczały jak na alarm.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. ), jest dobrą okazją do wyjaśnienia lub przypomnienia uczniom, na czym polega podział powieści zeSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?.

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

test > Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. c) Wspólnikiem w interesach.. b) w Londynie.. Przekonaj się sam!. Udostępnij.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. POWODZENIA.. "Opowieść wigilijna" - kartkówka ze znajomości lektury.. Przetestuj swoją wiedzę.. c) w Nowym Jorku.. To nie ulegało wątpliwości.. Poznajemy także głównego bohatera, Scrooge'a.. Dowiadujemy się, że był on twardy w interesach, a także w kontaktach z ludźmi.. Skomentuj.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Noch mal spielen.. Szukaj.. Test składa się z 12 pytań.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Opowieść zaczyna się od informacji o śmierci wspólnika Scrooge'a, Marleya.. Dickensa Opowi eść wigilijna.pdf z chomika sylvia112.. #opowiescwigilijna #lektury #lekturyszkolne # .. leslie24; 14.01.2011 zmieniony Do kogo idzie Scrooge w Boże Narodzenie po raz pierwszy od lat - rOdziny (O)Wybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii..

Opowieść wigilijna jako powieść współczesna.

Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. 2011-12-12 16:27:19 Jakie mogą być pytania na kartkówce z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem'' ?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" Język polski, Lektury szkolne, Ogólny.. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Przekonaj się sam!. Edit "Opowieść wigilijna .Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Marceloli 4 lata temu.. Przerwij test.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. b) Sąsiadem z kamienicy.. 250'000Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. d) w miasteczku Szkocji.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka"..

Wrażenia uczniów z lektury.

— O kim mowa?Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Rozwiąż test.. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.. CZĘŚĆ I. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. zwaliłam na 5 pytaniu.. Gdzie rozgrywa się akcja "Opowieści wigilijnej" Preview this quiz on Quizizz.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. Pytanie 1 /10.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt