Przeczytaj trzy teksty związane z ubiorem

Pobierz

Question from @Olszi66 - Liceum/Technikum - Język angielski Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B lub C. x MY BLOG by Lucy Langden People have different hobbies.. (Treść tekstów została skopiowana do odpowiedzi.). Podczas czytania co rusz natykałam się na jakieś archaiczne słowo typu "konfekcja" i .Przetłumacz i rozwiąż Przeczytaj trzy teksty związane ze szkołą .Z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwą zgodna z treścią tekstu 1 Zobacz odpowiedź nikolax11 nikolax11 1C part of a story.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zakreśl literę A, B albo C. Zakreśl literę A, B albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. During the L'Eroica race in Italy, whichZadanie 5 Przeczytaj trzy teksty związane z jedzeniem.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdego części tekstu (1-4).. Z podanych odpowiedzi A-c wybierz właściwą zgodną z treścią tek… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.MJA-1P Strona 5 z 13 Zadanie 5.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl literę A,B albo C 1 Zobacz odpowiedź Aaaaaa1212 Aaaaaa1212 Odpowiedź: B, A, C.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Przeczytaj trzy teksty związane z wynalazkami.

Które z podanych odpowiedzi A-C są zgodne z treścią tekstów?. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty związane z tematem zdrowia.. Wyjaśnienie: Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski .Przeczytaj trzy teksty związane z obchodami Nowego Roku.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-5) Przeczytaj dwa teksty związane z zakupami.. 1 Zobacz odpowiedź BlueWitch BlueWitch Odpowiedź: Odpowiedź: 6.1 C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl literę A, B albo C.. .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty związane z jazdą na rowerze.. O samej książce na pewno będę jeszcze pisać, ale dzisiaj chciałabym skupić się na czymś innym.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty związane ze sportem.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Zadanie 3.1.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. 2C 1B 2C 3A sprawdzane z nauczycielem .ANGIELSKI PILNE PP Przeczytaj trzy teksty związane z lotniskami..

(0-3) Przeczytaj trzy teksty związane ze sportem.

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. If youPrzeczytaj trzy teksty związane z naukowcami.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty związane ze sportem.. Do każdego z pytań 1-4 dobierz właściwą odpowiedź, zgodną z treścią tekstu.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty związane z miejscem zamieszkania.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-5) Przeczytaj dwa teksty związane z diamentami.. Przeczytaj trzy teksty związane z.Zapomniane słowa związane z ubraniami.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. oraz opisy czterech imprez biegowych (A-D).MJW-1P Strona 5 z 13 Zadanie 5.. O modzie w PRLu".. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty związane ze służbą zdrowia.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Przeczytaj trzy teksty związane z kosmosem.Przeczytaj trzy teksty związane z wynalazkami.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C..

(0-3) Przeczytaj trzy teksty związane z kosmosem.

Zakreśl literę A, B, C albo D. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. 1 Martin .Przeczytaj trzy teksty związane z wynalazkami.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty związane z pracą.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Które z podanych odpowiedzi A-C są zgodne z treścią tekstów.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Ich bin Sabine Cordes, Ihre Narkose-Ärztin.MJN-1P Strona 5 z 13 Zadanie 5.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. A.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty związane z podróżami morskimi.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt