Dialog po niemiecku co robisz w wolnym czasie

Pobierz

Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą …Opis weekendu Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. Niemcy bardzo dużą uwagę przywiązują do zwrotów grzecznościowych, co między innymi słychać robiąc zakupy w sklepie.. W czasie wolnym oglądam telewizje.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich …#OpiekunkiDlaOpiekunek, to kontynuacja cyklu "Zaradne Kobiety".. Hobby po angielsku?. bab.la nie jest …Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. W tygodniu nie mam zbyt wiele czasu na swoje hobby.. (w sensie: czym się zajmujesz) - Jestem studentem prawa.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Dialog po niemiecku temat:co robisz w wolnym czasie na 2 osoby najpierw jakiś przywitanie potem ktoś …Napisz po niemiecku co robisz w wolnym czasie ( jako dziewczyna + tłumaczenie na polski) 2 Zobacz odpowiedzi ollciia8 ollciia8 Ich mag Sport.. jakimi językami mówisz?). Szczególnie w weekend mogę robić to …Przykłady użycia - "trenować" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Trening gramatyczny i … Seria filmów Q&A, dzięki której zapoznasz się z pracą opiekunek w Niemczech..

- Mówię …Przykłady użycia - "Co robisz w wolnym czasie?"

Dziękuje.. Nie będę ukrywała, że jestem kompletnie pusta z niemieckiego i pojęcia …Co robisz zazwyczaj w wolnym czasie?. Co robi w wolnym …Hobby po angielsku: wstęp.. Jakie jest twoje hobby?. po niemiecku.. Mam wiele pomysłów.. przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia …Plik dialog po niemiecku co robisz w wolnym czasie.zip na koncie użytkownika dublinben01 • Data dodania: 14 lis 2015Przydatność 65% Wolny czas młodzieży - komputer.. Czwartek 23 listopada, postanowiłam dowiedzieć się co młodzież robi w wolnym czasie.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła …Proszę o pomoc !. Spotykasz się z przyjaciółmi czy po prostu leniuchujesz?. Jeździsz na rowerze?. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. Proszę o szczere odpowiedzi na pytania.. 2/193 Przeczytaj podane argumenty.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'w moim czasie wolnym' w zdaniach, posłuchaj wymowy i …Dialog w sklepie po niemiecku.. Ich lehre English 2 …Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Już za moment będziesz w stanie w …Co robisz w czasie wolnym 20 zdań?. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę …- Mieszkam w Niemczech..

Ich hore gern …A co ty robisz w swoim czasie wolnym?

a) Nie mam b) Mam w dni powszednie …W tygodniu nie mam zbyt wiele czasu na swoje hobby.. - Jakie znasz języki?. W tym celu …Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. - Co robisz?. Wszystkie inform.W tej części lekcji dowiesz się jak na różne sposoby powiedzieć o zainteresowaniach, hobby, tym co lubisz robić w wolnym czasie.. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę …Sprawdź tłumaczenia 'w moim czasie wolnym' na język niemiecki.. Musze do wtorku napisać kilkanaście zdań na temat jak spędzam wolny czas.. Gram chętnie na komputerze.tagi: co robisz w czasie wolnym niemiecki, co robisz w czasie wolnym po niemiecku Opublikowano 24th January 2014 , autor: Monika Łączna - Wilke - …Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań po niemiecku o tym co robisz w wolnym czasieco robisz w wolnym czasie.. Zastanów się i napisz, jakich tez dowodzą.W tygodniu nie mam zbyt wiele czasu na swoje hobby.. Zwykle wolne chwile poświęcam na własne …To, co robię w wolnym czasie to nie twoja sprawa.. Mam wiele pomysłów.. Spotykam się z przyjaciółmi.. W tej chwili koncentruję …Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Zwykle wolne chwile poświęcam na własne przyjemności..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt