Doktor dolittle i jego zwierzęta test z odpowiedziami

Pobierz

HughTest sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta» Hugh Lofting Data dodania: 2011-12-18 23:21:00 Przedstawiam test sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta».Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. ?Katalog Anna Negacz-Kurkiewicz, 2010-05-25 Racibórz Zajęcia zintegrowane, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".Artykuł z edukacja.edux.pl Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" | tekst nr 33199 Krystyna Frąckowiak; miejscowość: Jarocin; dział: Szkoła podstawowa - kl.Zwierzęta!. Jakie zwierzę uczyło doktora mowy zwierząt i jak miało na imię?. 1.Jan Dolittle mieszkał w : a- Polsce b- Anglii c- Hiszpanii.. 1) Kto przekonał doktora do tego, aby zaczął leczyć zwierzęta?. Klasa 2 Klasa 3. doktor dolittle plan wydarzeń Połącz w pary.. To naprawdę dobry wynik .. fryzjerem.. Poradziłeś(łaś) sobie z większością zadań testowych.. 3.Doktor Dolittle leczył : a- dzikie zwierzęta z ZOO b- dzieci c- początkowo ludzi ,a potem tylko zwierzętaPreview this quiz on Quizizz.. Quiz wiedzy z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Doktor Dolittle jest sympatycznym człowiekiem, życzliwie nastawionym zarówno do ludzi, jak i do zwierząt.Jego dom, położony na przedmieściach, był niewielki, był za to otoczony dużym ogrodem z szerokim trawnikiem i kamiennymi ławami, nad którymi płaczące wierzby zwieszały swoje gałęzie..

Doktor Dolittle i jego zwierzęta - tekst z lukami Brakujące słowo.

Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Doktor Dolittle i jego zwierzęta to powieść, która w lekki i humorystyczny sposób przekazuje czytelnikom ważne prawdy o relacjach ludzi ze zwierzętami i o tym, jak powinniśmy odnosić się do wszystkich istot żywych wokół nas.. Test możecie pisać przez 30 minut (to jest dużo czasu):).. Kto przyniósł wiadomość od małp do doktora?Test ze znajomości lektury ,, Doktor Dolittle i jego zwierzęta''.. Cieszę się, że przeczytałeś(łaś) lekturę "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Get started for free!Doktor Dolittle i jego zwierzeta" H. Lofting, test Odslon: 53719 Ocen: 286 (67 %) Rozwiaz test, ktory pozwoli Ci usystematyzowac wiadomosci z przerobionej lektury Doktor Dolittle i jego zwierzeta" H. Loftinga zdobytych na lekcji jezyka polskiego Test zawiera 18 pytan.Doktor Dolittle i jego zwierzetaRozpocznij test.. Przeczytajcie uważnie treść pytań!. Parametry i specyfikacje: - popularny dostawca i producent - produkcja EAN 9788377918852Okładka miękka Rok wydania 2018 Przedział wiekowy dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) Tytuł Doktor Dolittle i jego zwierzętaOkładka twarda Rok wydania 2018 Przedział wiekowy dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) Tytuł Doktor Dolittle i jego zwierzętaEduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych..

Czy doktor Dolittle miał psa??

Zachęcam Cię do poznania dalszych losów doktora i jego przyjaciół przedstawionych w książce "Podróże doktora Dolittle" 17- 12 p.Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. 0%Plik Test sprawdzający znajomość lektury DOKTOR DOLITTLE.docx na koncie użytkownika kinga277 • folder Doktor Dolittle • Data dodania: 20 mar 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. Jak miał na imię Dr Dolittle.. a) z Anglii b) z Ameryki c) z Europy 3) Jak miała na imię papuga doktora?. a) Dab- Dab b) Polinezja c) Tu- Tu 4) Kim była Czi- Czi?Doktor leczył zwierzęta czy ludzi?. Doktor Dolittle- Ostrzeżenie szczurów Połącz w pary.. Edukacja polonistyczna Podręcznik s. 50-51, przeczytaj tekst i zapamiętaj w jaki sposób powinniśmy zachowywad się wobec zwierząt, przepisz do zeszytu dwa ostatnie punkty s. 50 Odpowiedzi z testu napisz w zeszycie tak: 1b, 2… (proszę przesład) Test sprawdzający znajomość lektury -"Doktor Dolittle i jego zwierzęta" 1.Doktor Dolittle i jego zwierzętaAutor: Hugh LoftingTłumaczenie: Wanda KragenCzyta: Tadeusz RossKategoria: Dla dzieciDługość: 2 godziny 35 minutObowiązkowa po.Doktor Dolittle i jego zwierzętaAutor: Hugh LoftingTłumaczenie: Wanda KragenCzyta: Tadeusz RossKategoria: Dla dzieciDługość: 2 godziny 35 minutObowiązkowa po.doktor dolittle i jego zwierzęta film: 15: 4: mapa polityczna europy: 15: 5: zaczarowana zagroda tekst: 14: 6: doktor dolittle i jego zwierzęta: 13: 7: stolice miast: 13: 8: testy szóstoklasisty: 13: 9: doktor dolittle i jego zwierzęta test: 12: 10: państwa i stolice europy: 12: Wyświetlono 1 — 10 z 20 związanych słów kluczowych Je .Doktor Dolittle i jego zwierzęta w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku!.

Co nosił na głowie doktor Dolittle?

Policjantem.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. wg Maxks.Plik Test znajomości lektury.doc na koncie użytkownika katakwas • folder DOKTOR DOLITTLE • Data dodania: 28 paź 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. Doktor Dolittle mieszkał w: Test z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" DRAFT.. Kim doktor był na początku?. a) Jan b) Hugo c) Jerzy 2) Skąd pochodzi doktor Dolittle?. 2.Doktor Dolittle miał : a- siostrę Sarę b- brata c- nie miał rodzeństwa.. Jak miał na imię doktor Dolittle?. ( cylinder, czyli kapelusz) 4.znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - Test.. Sprawdź się!. ( w Anglii, w małym miasteczku Puddleby, nad rzeką Marsh) 3.. Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka.Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.Wydanie zawiera pełny tekst utworu, bez skrótów i cięć w treści.Problematyka.. Gdzie mieszkał doktor?. Doktor bardzo lubił zwierzęta i miał ich dużą gromadkę.Funkcje Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Hugo Lofting Specyfikacje Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Hugo Lofting i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie inbook.pl , gdzie można od razu kupić ten produkt za 7 zł..

doktorem dla ludzi.

pytanie 1 z 15.Test z lektury - "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" (23 kwietnia) (fot. swiatksiazki.pl) Sierosławice, 23-04-2020 Powodzenia!. Doktorowi gospodarzyła jego siostra, Sara Dolittle, a on sam zajmował się ogrodem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt