Sprawdzian lektury opowieści z narni lew czarownica i stara szafa

Pobierz

Lew, czarownica i stara szafa - opracowanie, problematyka, bohaterowie.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. a) z wilkiem, b) z tygrysem, c) z dzikiem.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.opowieści narni o czrownicy i czwórce rodzęństwa .. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.5) Łucja, żegnając się z panem Tumnusem, podarowała mu: a) chustkę, którą zdjęła z głowy.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 5.LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?. Rozwiąż test i sprawdź!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .. Elementy .dzięki tej stronie podóczylam się na sprawdzian polecam .. 10/10 uwielbiam opowieści z Narni.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 78% Recenzja ekranizacji powieści "Opowieści z Narni"C. dodany: 2015-01-18 15:06:14, przez: Wiktoria.. Stwórz rodzinę z postaci kreskówek i zobacz, gdzie będą mieszkać!Opowieści z Narni.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Z kim walczył Piotr?.

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

Sprawdź, ile pamiętasz!. Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafajak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Zachęcam i polecam, film i książke.. a) przy tamie, b) przy Kamiennym Stole, c) na brzegu morza.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. 2011-09-21 15:33:23 czesc potrzebóję streszczenie lektury lew czarownica i stara szafa .. Polecam tę stronkę!. .Lektury.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. 2017-02-19 11:04:07Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 4. anonim .

TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Gdy jedna z głównych bahaterek powieści, Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło latarni.. Kompletnie nie wiedziała co zrobić, gdzie iść.. a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę.. Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.. anuluj .. mam o tym lekturę, to bardzo fajna opowieść przygodowa.. .Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa to historia czworga rodzeństwa, które odnajduje tajemnicze państwo zamieszkałe przez mityczne stworzenia i mówiące ludzkim głosem zwierzęta.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Udostępnij.. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Nie będę spojlerował.. DO LUCY BARFIELD Moja Droga Lucy, Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. Przed zadaniem ciosu, wyznała, że ofiara Aslana nie powstrzyma jej przed zabiciem Edmunda..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 3. anonim .

Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Czy ułożysz poprawnie imiona postaci z gier, które są trudne w pisowni?. #opowiesci-z-narni #przygody #test .. 2010-02-10 16:17:37 Może mi ktoś napisać streszczenie książki ' Opowieści z Narni : Lew , Czarownica i Stara Szafa '?. Nagle zauważyła, że zbliża się do niej jakaś postać.. Stary i tajemniczy dom jest idealnym miejscem do zabawy, tym bardziej że zła pogoda nie sprzyja wycieczkom po okolicy.15.. S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las.Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Czy masz kocie oczy?. Miki 26 kwietnia 2016 Ciekawa toksiąszka lecz troche nubna na początku :-D. sabi lps 05 marca 2016 .. Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa; wszystkie jego TESTy » .Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Była pewna, że po śmierci Aslana będzie władać całą Narnią.. 6) Pan Tumnus: a) zobowiązał się porywać dzieci dla Białej Czarownicy.. Gratuluję!. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Gatunek literacki Lew, czarownica i stara szafa to przykład powieści fantasy dla młodzieży..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 1. anonim .

W rezultacie jesteś już za stara na bajki, aTest z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa .. wypadają z szafy.. ZapraszamyOpowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.. Niestety bajkową krainą od stu lat rządzi zła Czarownica, która spowiła Narnię wieczną zimą.Akcja pierwszej części sagi pt. "Lew, Czarownica i Stara Szafa" rozpoczyna się w wiejskim domu sędziwego Profesora, w którym znalazła schronienie czwórka dzieci z bombardowanego przez Niemców Londynu.. Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii" autorstwa C. b) na pewno nie bał się Białej Czarownicy.. Lew, czarownica i stara szafa"Test z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" .. Stwórz rodzinę z postaci kreskówek i zobacz, gdzie będą mieszkać!. Lew Czarownica i Stara Szafa.. - Among Us.74% Recenzja Opowieści z Narnii; 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. 2010-02-03 17:01:34Moją ulubioną przygodą z lektury "Opowieści z Narnii" jest ta, w której Łucja spotkała Fauna Tumnusa.. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005)Opowiesci z Narni Lew, czarownica i stara szafa zadanie z polaka wejdzcie prosze 2010-02-03 17:20:28 Gdzie moge obejzec opowiesci z Narni Lew , czarownica i stara szafa ?. c) chusteczkę do nosa.. Co potwory czarownicy zrobiły Aslanowi?Jakie pytanie można zadać panu TUMNUSOWI z lektury ,, Lew, Czarownica i stara szafa '' Opowieści z Narnii?. d) miękkie futro..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt