Test sprawdzający lekturę król maciuś pierwszy

Pobierz

Część 1.. Uwaga!. test dodany 13 lat temu przez Syncstaz.. A fotografię taką dałem, bo ważne est,Całą książkę można zakupić na virtualo.plaudiobook mp3: "Król Maciuś I" na Virtualo.pl literatury dzi.Lektury, które możesz mieć zawsze przy sobie.. popularność: 122 .Sprawdź znajomość lektury "Król Maciuś Pierwszy" Pytanie 1 Jaką decyzję podjęli ministrowie, gdy odkryli zniknięcie króla Maciusia?. test dodany 9 lat temu przez patrica70.. popularność: 29 dodał: alicia123: Świat Dysku - Terry Pratchet popularność: 228 dodał: mortisrigor: Saga o Ludziach loduJęzyk polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian z lektury "Król Maciuś I" Otwórz PDF w nowym oknie.. Główny bohater, to kilkuletni chłopiec, który zasiada na tronie po śmierci swego ojca, króla.. Który pantofelek gubi Kopciuszek?. Zgłoś błąd Wyświetleń: 7100.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Książka zawiera pełen tekst lektury.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), .. "Bankructwo małego Dżeka" "Król Maciuś Pierwszy" "Kajtuś czarodziej" "Przygody Chłopca z Polnej Drogi" "Król Maciuś I na wyspie bezludnej" 3..

Krótki test sprawdzający ...Dział - król maciuś pierwszy test.

Rozpocznij quiz .. Test zawiera 14 pytań.Rozwiąż test, który zawiera 14 pytań związanych z lekturą.. Rozwiąż test wiedzy z nazywanej polskim "Harrym Potterem" książki i sprawdź swoją wiedzę!. Maciuś jest mądry, gdyż wie, że nie jest w stanie sam rządzić, musi więc słuchać swoich ministrów.Czytałeś w dzieciństwie powieść "Król Maciuś Pierwszy"?. Wybierz jedną: postanowili wydać oświadczenie, że król wyjechał na front i nie ma go w stolicy publicznie zamówili lalkę wyglądającą, jak żywy Maciuś postanowili znaleźć sobowtóra MaciusiaKról Maciuś Pierwszy historia Maciusia .. Zapraszamy!. Rozwiąż test!Test z lektury "Król Maciuś Pierwszy" Janusza Korczaka.. Jakiego gatunku byłaby pierwsza napisana przez Ciebie książka?Król Maciuś Pierwszy.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Jak dobrze znasz historię małego chłopca, który niespodziewanie musiał zostać królem?. Książka Janusza Korczaka "Król Maciuś Pierwszy" pokazuje jak kończą się decyzje dzieci w sprawowaniu władzy.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Inne testy z kategorii.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Młodzieży.. Quizowy Maniak.. Janusz Korczak, "Król Maciuś Pierwszy" - test z lektury..

Jakie pismo wydawał?król maciuś pierwszy.

I uż nie mam ani czasu, ani sił, żeby wo ny prowadzić i do ludożerców eździć.. Jakiego koloru była sukienka na bal Kopciuszka?SPRAWDZIAN z lektury KRÓL MACIUŚ PIERWSZY Sprawdź, czy dokładnie przeczytałeś książkę.. Więc kiedy byłem taki, jak na tej fotografii, sam chciałem zrobić to wszystko, co tu napisane.A potem zapomniałem, i teraz jestem stary.. 0%Zobacz quiz: Król Maciuś I. Kopiuj do moich zasobów Podgląd Udostępnij.. Rozwiąż test dotyczący lektury "Król Maciuś Pierwszy" J. Korczaka i sprawdź swoją wiedzę.. Korzystaj na komputerze, smartfonie, tablecie i czytniku.Pytania konkursowe do książki Janusza Korczaka "Król Maciuś Pierwszy", przeznaczonego dla klasy III szkoły podstawowej w Sobieszynie.. Sprawdź swoją wiedzę.. Aby umieścić tę prezentację na Twojej stronie internetowej, wystarczy skopiować ten kod HTML i wkleić go na stronie.. Ikigai • 11 miesięcy temu • #ksiazki #lektury #test .. Wiedza o serii ELITA.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Charakterystyka Króla Maciusia - wypracowanie, J. Korczak .. Władza ukazana jest jako ciężar, któremu nie może podołać dziecko bez pomocy dorosłego.Janusz Korczak, "Król Maciuś Pierwszy" - zestaw trudnych pytań na temat lektury.. Sprawdź sięKról Maciuś Pierwszy Więc kiedy byłem taki, ak na te fotografii¹, sam chciałem zrobić to wszystko, co tu napisane..

Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z... ... Tagi: Król Maciuś Pierwszy.Król Maciuś Pierwszy Jest to sprawdzian wiedzy z tej książki.

A potem zapomniałem, i teraz estem stary.. Inne testy z kategorii.. Jak sobie poradzisz?. szynszylka15.Wydanie Króla Maciusia Pierwszego kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Oceń ten zasób: Tweet.. Reforma sejmu dziecięcego, która spo- wodowała straszny bałagan, polegała na tym,że:Test z lektury!. Quizy o lekturach "Król Maciuś Pierwszy".. Czy to lektura wyłącznie dla.. 2 lata temu.. Harry Potter i kamień filozoficzny popularność: 78 dodał: mdudniczenko: Sekretny świat magi.. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.Król Maciuś Pierwszy na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian lub ściągę z języka polskiego.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury "Król Maciuś Pierwszy" Aktualna ocena: 5.0 / 5.. Zapraszamy!. Będziesz mógł także powiedzieć, co Cię najbardziej zainteresowało i wyrazić swoją opinię o głównym bohaterze.ODPOWIEDZI DO PYTAŃ KONKURSU CZYTELNICZEGO "FAJNIE BYĆ KRÓLEM" NA PODSTAWIE KSIĄŻKI JANUSZA KORCZAKA "KRÓL MACIUŚ PIERWSZY" 1.Stefan Rozumny 2.10 3.Tran 4.Felek 5.Plutonowego straży pałacowej 6.Pieca 7.3 8.Zastąpili Maciusia porcelanowa lalką 9.Maciuś 10.Wyrwidąb 11.W swoim pokoju 12.Wydanie każdemu dziecku czekolady 13 .Bohaterowie książki "Król Maciuś Pierwszy" Król Maciuś Pierwszy - był synem Stefana Rozumnego, który musi po jego śmierci objąć władzę (ma wtedy około 10 lat)..

Jak dobrze pamiętasz lekturę "Hobbit, czyli... Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych, popularyzowanie twórczości Janusza Korczaka, inspirowanie do czytelnictwa jako formy spędzania wolnego czasu oraz uczenie zasad uczciwej konkurencji.Q.

Henryk V #3.. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.Czy znasz dobrze książke ' Król Maciuś 1′ .. Kleopatra, ostatnia królowa Egiptu - test wiedz.. Rozpoznasz polskiego króla po portrecie?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt