Swojego zwierzaka po angielsku

Pobierz

Bardzo go lubię, ma czarne łapki, biały brzuszek i szare ciapki.. Rozwiązane Opisz swojego psa po angielsku 1 Zobacz odpowiedź 1 odpowiedź .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: mam opisac swojego psa po angielsku to na jutro pomocy !Odpowiedź: Hello, my name is .. (Wpisujesz imie) It's my .. ( dog/cat) (na tłumaczu wpisz po polsku jak się wabi i przetłumacz na angielski).. Question from @kuba0907 - Gimnazjum - Język angielskimogę Ci pomóc tylko, opisz swojego psa po polsku, a ja to podobnie napiszę po angielsku.. Traktuję go jak członka rodziny bo nim jest:) Bardzo lubi gdy się go głaszcze, lubi gości i jest śliczny.Poniższa lista zawiera nazwy najbardziej popularnych zwierząt po angielsku.. Gady (reptiles) to grupa zwierząt lądowych, do których zaliczamy m.in. węże (snakes), żółwie (turtles), krokodyle (crocodiles) i jaszczurki (lizards).. : PZadanie: opisz mi swojego wymarzonego zwierzaka najlepsze za 30 Rozwiązanie: napisałam trzy wbierz sobie najfajniejsze 1 my favourite animals are tigers they live inZwierzęta po angielsku: gady.. W tym wpisie pojawi się opis pracy po angielsku jak również kilka pytań, które mogą przydać się w rozmowach na poziomie podstawowym.Jak po angielsku opisać charakter ostatnia aktualizacja: 24 .нєℓℓσ вαвє !;*.. Ktos ma pomysł jak to zrobic ?opisz swojego zwierzaka po angielsku w 60-80 słowach (obojętnie jaki zwierzak domowy, tylko dobrze i bez oszukiwania) pls bo na jutro 1 Zobacz odpowiedź ahaa i trzeba napisać co je gdzie śpi jak wygląda itp. He sleeps with me in my bad..

Te zwierzęta po angielsku nazywamy reptiles.

.Our bathroom is very modern.Opisz swoje ulunione zwierzę (pies) po angielsku 2012-04-13 19:26:23 Opisz jakieś zwierzę po angielsku 2011-05-22 14:02:12 Opisz swoje zwierzę , konkursik.. Żyrafa może .Opis jest formą pisemną, która służy przekazywaniu informacji na temat swojego przedmiotu.Język angielski Szkoła podstawowa +5 pts.. Mój pies wabi się Mika ma dwa latka .. odpowiedział (a) 09.06.2011 o 17:08: Mam w domu małego kota.. odpowiedział (a) 02.04.2012 o 20:01. po polsku: Moim ukochanym zwierzakiem jest mój piesek, który wabi się Misia.. Na przykład ryby muszą żyć w wodzie, dlatego na wolności (in the wild) żyją w morzu (in the sea) lub w .Opisz swojego zwierzaka po angielsku.Napisz czym lubi się bawić, jak wygląda itp ja proszę o opisanie małego pieska.. oczywiście daję naj :-) proszę o odpowiedzipozdrawiam :-).. W wolnym czasie wychodze z nią na spacery .. canary - kanarek chicken - kurczak cock - kogut crow - wrona duck - kaczka duckling - kaczątko eagle - orzeł flamingo - flaming goose - gęś hawk - jastrząb hen - kura hummingbird - koliber magpie - sroka owl - sowa parrot - papuga peacock - paw- Każdy ma swoje pięć minut.. Zwierzęta mogą żyć na lądzie (on land), w wodzie (in water), a nawet w powietrzu (in the air) - chociaż zwykle odpoczywają na lądzie..

Uwielbiam się z nią bawić .Opisz swojego psa angielski; Opisz swojego psa angielski.

When i am go whith kiity to the park she runing everytime.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Mam opisac swojego zwierzaka po angielsku .. Ma na imię Mruczek.. PTAKI.. dog's life - pieskie życie, czyli nieszczęśliwe, pełne problemów; be going to the dogs - schodzić na psy; dog's breakfast (dinner) - dziadostwo, syf; dog eat dog - bezwzględna walka; I od psa płynnie przechodzimy do kota i reszty zwierzaków It's raining cats and dogs..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt