Testy z tajemniczego ogrodu klasa 5 samequizy

Pobierz

Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Glownymi bohaterami sa: Maly Ksiaze, sprawozdawca - pilot, roza.4.. Przy pierwszym spotkaniu z wujkiem Mary poprosiła go a) o nowe książki i zabawki b) o przysłanie nauczycielkic) o kawałek ziemi do uprawy.. Za zasłoną w pokoju Colina ukryty był portret jego a) ojca b) babci c) matki.. Jakie kwiaty kochała pani Carven?. Zwierzątko, którego nie oswoił Dick, toTo test wiedzy z lektury ,,Tajemniczy Ogród" Powodzenia.. a) był siostrzeńcem pana Cravena b) kochał zwierzęta i naturę c) był bratem Marthy 15 .a.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Tajemniczy ogródTajemniczy ogród - test.. :krejwena) miał: a) sześćset lat i było w nim prawie sto .Tajemniczy ogród - Test.. test dodany 13 lat temu przez ewelinkal.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. 15 lat 33.Kogo spotkała Mary podczas pierwszego spaceru po ogrodach?. Które zdanie nie dotyczy Dicka?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. by luneczka1.. answer choices.Quiz z lektury "Tajemniczy ogród".. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Pan Craven zjatł ciastko.. Ile lat miał Dick?. Dołącz do nas!. Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett..

Tajemniczy ogród klasa 6 DRAFT.

Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Popularne tagi.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta ./samequizy samequizy @samequizy Popularne tagi opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlockNie no, quiz spoko, acz masz dwa błędy.. Z wróblem 35.Na co chorował ogrodnik Ben?. Rozpocznij quiz.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Test: Tajemniczy Ogród.. Dzieci płakały.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. 16 pytań Lektury szkolne palinka116.. Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. a. Lokaja b. Ogrodnika c. Wuja 34.Z jakim ptakiem zaprzyjaźniła się Mary?. 1) Nazwisko Mary to a) Lennox b) Craven c) Robinson 2) Mary urodziła się w a) Indiach b) Anglii c) Polsce 3) Rodzice Mary a) zginęli w katastrofie lotniczej b) zmarli podczas epidemii dżumy c) zmarli podczas epidemii cholery 4) Dom pana Cravena (czyt..

Inne testy z kategorii.

Zawiera 13 pytań.. Gdzie wychowywała się Mary?. Szkoła podstawowa "Tajemniczy ogród" - test z lektury .sprawdziany z lektury tajemniczy ogrod, sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 5 chomikuj, sprawdzian lektury tajemniczy ogrod, Publikacja ta jest wydana w stolicy polski, w 1991 r. Jest to przyklad przekazywania.. 12 32.Jak długo zamknięty był ogród pani Craven?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Tajemniczy ogród Test sprawdzający z lektury Tajemniczy Ogród Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. a) kredki b) narzędzia ogrodnicze c) hula hop d) lalkę e) skakankę f) nasiona kwiatów 5) Jaki był ulubiony kwiat mamy Colina?. Ojciec Colina nie odwiedzał syna, ponieważ on był podobny do jego matki, miał takie same oczy, jednak jego były pełne smutku.Mary Dick i Colin zostali przyjaciułmi a pan Craven już nigdy więcej nie zamkną ogrodu a sam wyszet z depresi i patrzy na świat z uąmśmiechem.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. 1) Jak miała na nazwisko główna bohaterka (Mary) ?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.This quiz is incomplete!. a) Żonkil b) Fiołek c) Słonecznik d) Roża e) Frezja f) Narcyz 6) Kto napisał książkę "Tajemniczy ogród"?Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaTajemniczy Ogród, test z lektury..

Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?

Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest.Najbardziej kompletny test z lektury Tajemniczy ogród jaki znajdziesz w sieci.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Nie mieli dzieci b. 3 c.. Na astmę b.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. a) z Anglii b) z Indii c) z Londynu d) z Chin e) z Indonezji f) z Afryki 3) Jak nazywały się wiewiórki Dicka?Tajemniczy ogród test - Quiz.. 1) Mary Lennox urodziła się w: a) Anglii b) Indiach c) Ameryce d) Chinach 2) Rodzice Mary a) zginęli w pożarze b) zginęli w wypadku kolejowym c) zmarli podczas epidemii cholery d) zostali uprowadzeni przez Hindusów 3) Pastor Craford a) zaopiekował się na pewien czas Mary b .4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. 1) Nazwisko Mary to a) Lennox b) Craven c) Robinson 2) Mary urodziła się w a) Indiach b) Anglii c) Polsce 3) Rodzice Mary a) zginęli w katastrofie lotniczej b) zmarli podczas epidemii dżumy c) zmarli podczas epidemii cholery 4) Dom pana Cravena (czyt..

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Kto pomógł Maty znaleźć furtkę i klucz do tajemniczego ogrodu?

:krejwena) miał: a) sześćset lat i było w nim prawie sto .ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę dodany: 2015-09-25 07:28:12, przez: Emanuel fajne to jest mam test z tego 2 pazdziernika i sie ucze po prostu supera) Medlock b) Weatherstaff c) Craven d) Lennox e) Sowerby f) Smith 4) Co dostała Mary od matki Dicka?. Rodzice Mary zmarli na chorobę, to była chyba cholera, o ile się nie mylę.. Martche zwolniono.Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w .. pomogło mi to przed sprawdzianem dzięki :)<3.Plik sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 5.pdf na koncie użytkownika sujithkgeorge606 • Data dodania: 29 wrz 2017Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród .Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 0% average accuracy.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Nic się nie zmieniło.. Zapraszamy!. Rozpocznij test.Tajemniczy ogród- test ze znajomości lektury - Teleturniej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt