Popatrz na ilustracje z ćwiczenia 4 napisz w zeszycie pełne pytania i dopisz krótkie odpowiedzi

Pobierz

Rejestracja.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wykonaj ćwiczenie 1/78; Wykonaj ćwiczenie 2/78There is some water in my glass.. 2012-03-06 19:07:29 Uzupełnij zdania , używając a, an lub the.4.. 4 str 91 z podręcznika.. Wysłuchaj nagrania jeszcze raz i uzupełnij przepis kulinarny, który wykorzystał Sidney.. Pozdrawiam Was, Mirella Miętkiewicz1.. 95 Napisz w zeszycie pytania, wykorzystując podane wyrazy oraz do, does i on, at lub in.. Logowanie.. Kochane dzieciaki bardzo proszę utrwalać słówka z tego działu.I m on my computer.. Przedmiot: Język angielski.. Daje najjjjj 2 Zobacz odpowiedzi .Wykonaj zadanie 3 ze strony 52 w podręczniku.. Popatrz na obrazki, jakie to sklepy?. Zrób ćwiczenia 3,4 ( zeszyt ćwiczeń strona 68) 6. mateusz9592 mateusz9592 25.01.2021 Język angielski Szkoła podstawowa rozwiązane Prosze o pomoc opisz ten obrazek po angielsku Na szybko.. Zapisz w zeszycie, z pamięci jedno zdanie z zadania 3 s. 15.. N Przypomnij sobie liczebniki główne, które są często sprawdzane w tego typu ćwiczeniach.. Wpisz odpowiedzi do zeszytu.. 6 Uzupełnij opisy.. Wykonaj zad 3 str 91 z podręcznika.. Przypomnij sobie zasady pisowni ó 2.. Popatrz na obrazki w zadaniu 6 i uzupełnij zdania.. 9.06 Temat: Przypomnienie zasad pisowni "ó" 1.. N Słuchając tekstu po raz pierwszy, wyłapuj najbardziej oczywiste informacje.Popatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05 Uzupełnij zdania , używając was lub were..

Popatrz na ilustracje z ćwiczenia (...) 1 Indywidualne.

Zrób ćwiczenie 4 ( zeszyt ćwiczeń strona 73) 8.Napisz o swoim stylu życia.brakującymi wyrazami z ramki powyżej.Do zeszytu zapisujemy jedynie odpowiedzi.. 4 Zadanie.. 30 - wysłuchaj rozmowy z podróżnikiem i uzupełnij luki 1-4 w poniższej notatce, ex.. 1 .5 Napisz w zeszycie krótki opis swojego przyjaciela, używając wyrazów z ćwiczeń 3 i 4.. Zeszyt ćwiczeń.. Wykonaj zadania interaktywne, aby utrwalić pytania: questions .Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Dla utrwalenia nazw sportów możesz zagrać w grę:Zad 4 - uzupełnij poniższe pytami formami Have got i Has got.. Dopisz krótkie odpowiedzi.. W zadaniu 2 posłuchaj 2 dialogów.. 3 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki, zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wykonaj zad.. Edukacja polonistyczna i społeczno- przyrodnicza - podręcznik s. 78-79 ćwiczenia s. 78-79.. Użyj słów podanych w ramce.. Podaj liczbę o 5 większą od 12,15,10.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Question from @Monikazahor04 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Zrób ćwiczenie 5 ( podręcznik strona 109).. I like shopping - rymowanka ; Przygotuj karty obrazkowe, które znajdują się w zeszycie ćwiczeń (Unit 5 lesson 2).Popatrz na ilustracje w zad.3/str.79.. Wybierz poprawną reakcję.. idols50 idols50 17.12.2020 Język angielski Szkoła podstawowa rozwiązane Proszę szybko!. Zrób w ćwiczeniówce ćw .Napisz w zeszycie: 9..

Ułóż pytania z każdym z tych słów i dopisz odpowiedzi.

(Znajduje się trochę powietrza w butelce) There's love in the world.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Dołącz do nas i ucz się w grupie.. (Istnieje miłość na świecie) There's some suger on the table.. Pytania i odpowiedzi.. Policz od 20 w dół czyli 19, 18, 17 itd.. Ułóż 5 zdań z wyrazami z poniższej tabeli i zapisz je w zeszycie.. Evo's q. Skreśl zbędne wyrazy .Napisz w zeszycie kilka zdań o papieżu Janie Pawle II, wykorzystaj słownictwo z ćw.3 ze s. 22 (Ćwiczenia edukacja polonistyczna).. Wykonaj ćwiczenia 1 i 2 str. 53 (karty polonistyczne).. 12 marca przeprowadzone zostanie w naszej klasie SZKOLNE DYKTANDO- ( przygotuj się!. (Jest trochę wody w mojej szklance).. Zapisz w zeszycie 3 zdania pojedyncze i 3 złożone.. 2 .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wykonaj ćwiczenia s.81.. Napisz pełne zdania w zeszycie.. Wklej lub przerysuj do zeszytu następującą tabelę i uzupełnij ją.. Pokaż obrazki (nazwy sklepów), które usłyszysz w nagraniu.. Popatrz na obrazek.Następnie wykonaj zadania od 2-4..

... Popatrz na ilustracje z ćwiczenia 4.

Wybrana książka: Brainy 4.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.Daje najjjjj Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Repetytorium.. Uzupełnij pytania i krótkie odpowiedzi formami do, does, don't i doesn't.. dam najj 1 Zobacz odpowiedź .Zad 2.. Zdjęcie zrobionych ćwiczeń z tematu 37 prześlij na adres do oceny do dnia 21 kwietnia.Zadanie 7/91 działanie i odpowiedź napisz w zeszycie.. 2 Posłuchaj nagrania i przeczytaj tekst.. Narysuj plan drogi (w bardzo prosty sposób) zaczynając od naszej szkoły do kościoła w Karnkowie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. - Ćwiczenie 8 str. 129)WSKA ZÓW KA Napisz w zeszycie wszystkie znane Ci słowa pytające zaczynające się na wh-.. Przeczytajcie pytania pod tekstem,str.247-248 i udzielcie odpowiedzi w zeszycie na pytania: 1, 2, 3, 6, 9 w ten sposób utrwalicie sobie zakres materiału z rozdziału nr 5.. Edukacja matematyczna - Rozwiązywanie zadań- obliczenia w zakresie 20.. N Nastaw się na wysłuchanie dialogu z określonego obszaru leksykalnego z .. Przeczytaj "Dobre rady na wakacje" -podręcznik s. 78 i odpowiedz na pytania 2,3,4.. Dopasuj miejsca od 1-4 z obrazkami a-d.. Prześlij tę tabelę do nauczyciela do 29.04.2020r.Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Dopasuj pytania do odpowiedzi.Zapisz pytania i odpowiedzi w zeszycie Answer.3..

Podpisz ilustarcje, odpowiedzi zapisz w zeszycie.

Zadania 1,2,3/55 ćwiczeniówka.. Popatrz na ilustracje z ćwiczenia 4 Dopasuj pytania do odpowiedzi zapisz pytania i odpowiedzi w zeszycie zadanie 5 ze strony 55 brainy klasa 4Odpowiedź na zadanie z Brainy 4.. Posłuchaj rymowanki "I like shopping".. Polecenia i objaśnienia są po polsku.. tub (Mamy na deser pudełko lodów.).. Obok atrakcji wpisz imię osoby, której się podobała (Agata, Marcus, Sophie).. Rysunek podobnie jak w zad.5/str.79.Testing spot W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B albo C), zgodną z treścią ilustracji.. Dla chętnych: Wykonaj zadania w zeszycie ćwiczeń na stronach 68 i 69.. Lesson 2Napisz pełne zdania w zeszycie.. Poćwicz czytanie tekstu na s. 10 w podręczniku.. 4 Przepisz całe mini dialogi do zeszytu.. Wykonaj zadanie 4/str 79.. Naucz się czytać tekstu ze str. 52 (podręcznik).. Przeczytaj tekst z podręcznika "Jak to dawniej bywało" (str. 340) 3.. Jak obliczyć działania 600:200 i 600:2 wyjaśni Wiktoria i Antek - w ćw.4 na s.44 (Podręcznik).NOGÓLNE Zapoznaj się z informacją w podanej notatce.. Zapisz do zeszytu wyrażenia z: do, go, play.. Zeszyt ćwiczeń (Zeszyt ćwiczeń, Macmillan) Klasa: 4 szkoły podstawowej.. Strona 36.. (Na stole znajduje sie cukier) Żeby pokazać, że czegoś nie ma, że nie istnieje, lub nie znajduje .Wykonaj zadania1,2,3 w ćwiczeniach na s 14 i 15.. 5 p.95 Z podanych wyrazów ułóż pytania w czasie present simple i zapisz je w zeszycie.. 5 Ułóż dialog z wyrażeniami z ramki jak w zadaniu 1.Odpowiedz na pytania z ćwiczenia 1 str. 125- zapisz to w formie książki- zaloguj się na stronę WriteReader- użyj hasła i loginu klasowego ( każdy uczeń otrzymał drogą emailową) i stwórz swoje opowiadanie.. Napisz w zeszycie pytania i krótki odpowiedzi twierdzące i przeczące.. Zrób w ćwiczeniówce ćw.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt