Napisz kilka zdań o swoich zainteresowaniach po angielsku

Pobierz

Proszę o pomoc!. zadanie dodane 29 września 2010 w Język rosyjski przez użytkownika RuDa14 .. Muzyka jest moją najlepszą przyjaciółką.. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. poleca 85 %.. Jestem miła, sympatyczna - jak uważają moi przyjaciele.. Trzeba poćwiczyć również pamięć wykonując kilka dodatkowych ćwiczeń.. Zgłoś nadużycie.. Cczy mogłby ktoś przetłumaczyć to : Moim hobby jest muzyka.. Hobby jak również umiejętności są szczególnie istotne w CV osób, które dopiero wchodzą na rynek pracy i nie mieli jeszcze szansy zdobyć doświadczenia zawodowego.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz o swoim talencie, zainteresowaniach pasji minimum 10 .Napisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc.. PS Najlepiej jakby to było o jeździe na rowerze, rolkach lub tańcu.. He teaches math.Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Kocham ją i wiem, że ona nigdy mnie nie .Treść zadania.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język angielski przez .Opis siebie po angielsku: Adam, lat 15.. I. Uzupełnij czasownik w zdaniu.napisz pięć zdań po angielsku o swojej szkole +0 pkt.. PYTANIA POMOCNICZE - jak spędzasz wolny czas - jakie są twoje zainteresowania , pasje - jakie filmy lubisz oglądać - jakiej muzy lubisz słuchać - jakie programy telewizyjne lubisz oglądać - czym kierujesz się w wyborze ciekawych zajęc - na co poświęcasz najwięcej czasu - czym chciałbyś zajmować w przyszłościPani zadała napisać PO ANGIELSKU o swoich zainteresowaniach - My hobby..

Opowiadanie o swoich zainteresowaniach - Ćwiczenia.

Mam wiele zalet, jak i zdolności.. Zdanie można zacząć od rzeczy, która na .Poniżej znajdują się pewne zwroty angielskie, które przydadzą się w kontekście rozmowy o twoich zainteresowaniach.. Podpisz memo jako XYZ.. Oczywiście ja tak, absolutnie nie myślę.. Słuchanie i czytanie nowych wyrażeń nie gwarantuje jeszcze sukcesu.. Uwielbiam jej słuchać ponieważ gdy zakładam słuchawki na uszy świat staje się inny.. Kiedy dojdzie do rozmowy na temat naszego konika, jesteśmy w stanie mówić o nim godzinami, jednak by czynić to w języku angielskim, musimy znać słownictwo i zwroty, bez których rozmowa o naszym hobby jest niemożliwa.Blog o hobby, pasji i super zainteresowaniach?. Niektórzy lubią się uczyć języków obcych, niektórzy lubią malować lub rysować, inni wolą obejrzeć film lub serial.Istnieje niezliczona liczba hobby, którymi możemy się zajmować; to one dodają frajdy i różnorodności naszym życiom.Zadanie: 20 zdan o sobie po angielsku np jak mam na imie ,ile mam Rozwiązanie:1 my name is 2 my surname is nazwisko wpisz 3 i am years old wpisz wiek 4 i live in wpisz miejscowość 5 i am only child jestem jedynakiem 6 i like listen to music uwielbiam słuchac muzyki 6 my favourite sport is football 7my favourite colour is blue 8 i like cook the dishes 9 i enjoy uwielbiam make the sandwiches .Przydatność 50% Napisz list do swojego niemieckiego kolegi na temat swoich ostatnich urodzin urzadzonych w restauracji.Uwzględnij:termin urodzin i miejsce przyjęcia; jadłospis przyjęcia i panująca atmosferę; wygląd lokalu i program imprezy; zakończenie przyjęcia..

Napisz kilka zdań o swojej ulubionej piosence.

Pomocy.. Z kolei tym, kto chce opowiedzieć o swoich zainteresowaniach bardziej szczegółowo, serwis Buki ma przyjemność zaproponować Wam przeczytać przykładowy tekst o zainteresowaniach sportowych oraz kolejny .Moje zainteresowania.. rozwiązane.. Mówienie o rzeczach, które lubisz .. Dla wszystkich angielskich zwrotów na tej stronie dostępny jest dźwięk — aby go odsłuchać, po prostu kliknij na dane wyrażenie.Napisz po angielsku o swoim hobby.. Hej , mam proźbę , potrzebuję , na jutro do szkoły kilka zdań po Angielsku o swojej rodzinie ,na dole podam przykład , jak mniej więcej maja wyglądać , będe bardzo wdzięczna ;) I daje naj ;) Przykład : I live with mum and dad , one sister , often visit grandparentsNie ubarwiaj swojego .Napisz e mail o swoich zainteresowaniach po angielsku.. Proficient .Z kolei tym, kto chce opowiedzieć o swoich zainteresowaniach bardziej szczegółowo, serwis Buki ma przyjemność zaproponować Wam przeczytać przykładowy tekst o zainteresowaniach sportowych oraz kolejny .Wypracowanie o twoich planach na wakacje.. Na początek warto umieć opowiedzieć o swoich wakacjach, właśnie po angielsku.Napisz o swoich zainteresowaniach po rosyjsku ( proszę obok tłumaczenie na polski ) daje naj.. Kazała rozpocząć opowiadanie słowami - "My hobby is .".

( moze byc o motor…Opis swojego zainteresowania po angielsku.

Napisać 15 zdań o sobie i o swojej szkole.. POWIEDZIAŁA, ŻE TO MA BYĆ MINIMUM 10 ZDAŃ, MAX 11 ZDAŃ.. report flag outlined.Jak po angielsku mówić o zainteresowaniach ostatnia aktualizacja: 16 cze 2020 Hobbyhorse, czyli co konie, to znaczy tygrysy, lubią najbardziej .. Nasz dziadek chętnie opowiada nam historie ze swojej przeszłości.. Moje zdolności to, (i tu wymieniasz swoje zdolności, np. śpiewanie, uprawianie sportów itp.) .. Zaproponuj wycieczkę po pasie nizin .napisz po angielsku krótkie hasło z przymiotnikiem wyższym.. Jeśli marzą Wam się języki obce, korepetytorzy z angielskiego firmy Buki zawsze wszystko wytłumaczą i pomogą znaleźć własny trop do wiedzy!. (Po angielsku) 1.. Typowe struktury gramatyczne, z jakich można skorzystać, przedstawiamy poniżej.Język angielski.. Question from @Fizyy22 - Gimnazjum - Język rosyjski Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz 5 zdań o swoich zainteresowaniach ( Lubie zwierzęta najbardziej psy, lubię grać w siatkówkę) Proszę daję naj ;-)napisz po angielsku kilka zdan o swoich feriach zimowych prosze o tekst po polsku i angielsku PILNE z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi .. podasz informacje o charakterze tych zadań.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 6 rozwiązań: autor: daniel35 15.4.2010 (18:13) Proszę o pilne napisanie wypracowania po angielsku na temat jedzenia które Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 4 rozwiązania: autor: agaracz9 26.4.2010 (17:56)Podcast "5 MINUTEN DEUTSCH" - Odcinek 2 - Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku..

Zadanie jest zamknięte.Szczegółowy opis hobby po angielsku.

Zobacz odpowiedź.. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Napisz 15 zdań o swoim hobby po angielsku.. !Szczegółowy opis hobby po angielsku.napisz kilka zdan o swoich zaletach i zdolnościach.. Szkoła podstawowa.. Każdy z nas ma jakieś hobby.. Zadanie jest zamknięte.. Przetłumaczyć z polskiego na angielski o swojej rodzinie.. Umiejętność opowiedzenia o swoich zainteresowaniach lub hobby może okazać się przydatna w różnych sytuacjach - jak choćby rozmowa z przyjaciółmi czy wypełnienie sekcji "zainteresowania" w CV po angielsku.. Autor: ~Craazyy Dodano: 19.1.2012 (21:55) napisz 10 zdań na temat twoich zainteresowań.. Dam N.O 2011-08-14 20:47:04; Napisz streszczenie swojej ulubionej książki minimum 8 zdań 2011-11-16 14:42:24; Napisz kilka zdań o swoim patronie 2013-10-16 18:46:04; Napisz" rozprawkę " ( obojętnie czego ) minimum 10 zdań 2012-10-15 17:50:01; Napisz minimum 10 zdań o tym jak wygląda mój .Napisz wypracowanie o swoich pasjach i zainteresowaniach.. Odpowiedz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt