Sprawdzian szatan z siódmej klasy odpowiedzi

Pobierz

Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Szatan z siodmej: Plik Test sprawdzajacy znajomosc lektury Szatan z siodmej klasy II wersja.doc na koncie uzytkownika zielony_kot_ folder Testy z lektur SP Data dodania: 17 maj 2011 W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umozliwic Ci wygodne korzystanie zcytaty, Kornel Makuszynski,Scenariusz lekcji: Kornel Makuszyński "Szatan z siódmej klasy" na Uczę.pl.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Odpowiedzi: 1b, 2b, 3a, 4c, 5c, 7a, 8a, 9b, 10c, 11 a, 12bTest z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. poleca73% Język polski .. Kto uwolnił Adama Cisowskiego z piwnicy.. Sprawdziany oraz odpowiedzi do testów z serii Matematyka z plusem dla klas 4, 5, 6, 7, 8. .. Szatan z siódmej klasy .Matematyka z plusem.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!Witaj na stronie Quizz.pl.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Odpowiedzi: 1.. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy Podobne tematy..

Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.

Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Wywołał do odpowiedzi dwa nazwiska: Kaczanowskiego i Ostrowickiego, którzy nie potrafili ułożyć ani jednego poprawnego zdania nawet na temat kampanii napoleońskich - ulubionego tematu nauczyciela.. Adam Mickiewicz Boska komedia chemia Michaił Bułhakow Mistrz i Małgorzata mit motyw szatana nauka sprawdzian szatan.. 77 Obserwuj .. Stwórz rodzinę z postaci kreskówek i zobacz, gdzie będą mieszkać!. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza?Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Quiz w Poczekalni.. Szatan z siódmej .Szatan z siódmej klasy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. ODPOWIEDZI 1.d 2.a 3.d 4.c 5.a 6.a 7.a 8.c 9.b 10. b 11.b 12.a 13.b 14. b 15.a 16.d 17.d Publikacja dodana do Archiwum Internetowego Serwisu Oświatowego Awans.net 9 stycznia 2004 r. Title: TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI Author: MarianKORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?.

Szatan z siódmej klasy.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test składa się z 12 pytań.. Skorzystaj z nich, kiedy bdziesz pisa wypracowania na temat utworu, aby zbyt czsto nie powtarza tych samych s ów.. "Szatan z siódmej klasy" .. Z boskiej komedii Dantego 2.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. Napisz do nas.. Szukaj.. Gdzie mieszkają Anna i Elsa z bajki "Kraina Lodu": Co ulepiła Elsa z bajki "Kraina Lodu" młodszej siostrze Annie podczas.Plik szatan z siodmej klasy sprawdzian i odpowiedzi.pdf na koncie użytkownika hameerunnisha • Data dodania: 26 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Szatan z siódmej klasy 1. szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.. "Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2.. 118 .Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Dopisz jak najwicej okrele, którymi mona zastpi imiona bohaterów, tytu powieci wed ug wzoru.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu..

Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.

zapomniał z domu notesu c) zmienił metodę .Poniżej przedstawiamy krótki test ze znajomości książki Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego.. Test opracowała Bogumiła PIŃCZUK (Świdwin, Szkoła Podstawowa nr 4).. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Test składa się z 12 pytań.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Jedna przygoda Adama Cisowskiego ("Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego) .. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Wszystkie sprawdziany podzielone są na grupy A i B .Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. Wyślij zgłoszenie.. Quizy Os. .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Nikt nic nie ukradł.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!.

Szatan z 7 klasy.

Jest to powieść skierowana do młodzieży, jej główny bohater to młody człowiek uczeń siódmej klasy, z którym młodzi czytelnicy mogą się utożsamić.. Zawiera nieodpowiednie treści?. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Profesor był zawiedziony i oburzony postawą uczniów .. "Szatan z siódmej klasy" - gatunek powieści Powieść "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego została opublikowana drukiem w roku 1937.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Adaś spędza wakacje we wsi: a.Bejgoła b.Ejgoła c.Głodowce 6.Oczy Wandy miały kolor .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyTest ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Pyatnia: 1.. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Ja miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1.. Kornel Makuszyski pisarz, twórca, powieciopisarz, prozaik, literat, autor Szatana z siódmej klasy .Powtórzenie wiadomości z klasy 6 - wiedza na sprawdzian z historii na początek 7 klasy - Słówka z klasy 6 - Sprawdzian dla klasy IV z historii dział I. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy.Test sprawdzający znajomość lektury.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!. Peliji 5 lat temu.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Akcja utworu rozgrywa się w roku: A.. .Odpowiedz na pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt