Rozszerzona geografia czy trudna

Pobierz

Prawdziwa skarbnica wiedzy.. odpowiedział (a) 07.09.2013 o 18:39: Tak wiele osób uważa .. tylko że jak co do czego to z geografii oraz jeszcze fizyki zazwyczaj są najgorsze wyniki, w tym roku podstawa była średnio na 38% !. a rozszerzenie na 47%, więc nie należy kalkulować łatwy-trudny tylko po prostu się dobrze przygotować :)Jeśli geografia na poziome szkoły podstawowej jest dla ciebie trudna, to rozszerzona raczej też będzie.. Chemia to już częściej jest przydatna, a poza tym sama piszesz, że cię bardziej interesuje.. 2015-03-08 21:19:29Miałam rozszerzoną geografię przez całe liceum.. Zdobycie min 75% to też nie taki problem, jeśli lubisz naszą ukochaną geo.MATURA 2014 Z GEOGRAFII (rozszerzona) była bardzo trudna?. Zaprosiliśmy czwórkę naszych absolwentów, którzy zdawal.Do maja jeszcze sporo czasu (a nawet bardzo dużo), a geografia (przynajmiej ta licealna) nie jest taka trudna.. 2016-02-13 23:46:44; Czy informatyka rozszerzona jest trudna?. Wkrótce udostępnimy arkusz i odpowiedzi!Matma ci na pewno będzie potrzebna na wszelakich studiach inżynierskich, a geografia ma zdecydowanie mniejsze znacznie jeśli chodzi o wybór kierunku studiów, no chyba że masz sprecyzowane zainteresowania i chcesz pójść zdecydowanie w tym kierunku.Najlepszym źródłem wiedzy dla kandydatów do naszego liceum to absolwenci..

2014-07-29 14:07:32; rozszerzona geografia czy wos?

[ODPOWIEDZI, OPINIE, ARKUSZ CKE] AMN 14 maja 2014, 13:27Matura 2021 geografia rozszerzona CKE Zobacz galerię (28 zdjęć) Od Szymona Macnara z krakowskiego VI LO słyszymy, że matura z geografii była trudna, ale taka, że dało się ją dobrze napisać.Rozszerzona matura z geografii to drugi - po rozszerzonym języku angielskim - najczęściej wybierany przedmiot w tym roku.. Nawet przy założeniu, że się dostaniesz i skończysz to jaki będzie z tego pożytek?Geografia: zakres rozszerzony Jednym z częściej wybieranych egzaminów dodatkowych na maturze jest geografia.. To nie jest dobry wybór.. I dużo trudnych słów, coś w stylu "cumulonimbusy" (chmury)?. Chodzi mi o taką,jaka jest w liceum/technikum.Co trudniejsze, rozszerzona chemia czy rozszerzona geografia?. Dla mnie ten przedmiot był banalnie prosty.. A do geografii trzeba strasznie dużo kuć :/ 0zdawałam rozszerzoną gegre i wos (2009 roku) i jak dla mnie gegra była trudna (tutaj głównie zwróć uwagę na fizyczną, ja uczyłam się z reperytorium operonu, taka gruba, zielona .Matura z geografii 2020 już za zdającymi.. Na maturze jej nie zdawałam, ale moi znajomi, którzy mieli do tego przedmiotu bardzo luźne podejście, mieli minimum 70% z rozszerzenia.Nie jest trudna , wiem bo byłam na tym kierunku w liceum , nie masz się co martwić geografii tylko trzeba się nacuzyć nic więcej ,ale ogólnie ejst prosta i ja także ejstem humanistką.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Czy rozszerzona geografia jest trudna..

To zależy od osoby.Czy geografia rozszerzona jest trudna?

"Ta matura z geografii mnie zmiotła", "na maturze liczyłam, ile procent uzbieram", "CKE w tym roku przesadziła" - piszą maturzyści na Twitterze.. Rozszerzona matura z tego przedmiotu wymaga solidnej wiedzy, ale przy odpowiednim przygotowaniu jest możliwa do zdania na zadowalającym ucznia poziomie.Wybierz rozszerzoną chemię, po maturze z gegry bardzo mało jest kierunków na studia do wyboru, najważniejszy to geodezja i kartografia, ale nie wiem czy to cię interesuje.. Egzamin zakończył się o godz. 12.. Abiturienci narzekają, że w tym roku geografia rozszerzona była bardzo trudna.. Dużo obliczeń?. Trochę dobrej woli no i wytrwałości, a wszystko będzie ok. Dla jednych rozszerzone przedmioty są trudniejsze, dla innych łatwiejsze.. Warto ją wybrać.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Czy matura z geografii rozszerzonej jest trudna?Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Czy geografia na rozszerzeniu jest trudna?Odp: Czy warto pisać maturę z geografii rozszerzonej?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt