Opisz niezwykły przedmiot który znajduje się w twoim domu

Pobierz

Pies poznaje w …Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i …Przypomnę sobie, jak napisać opis, opiszę niezwykły przedmiot, który znajdę w moim domu.. To mój pokój.. Służy mi on do zapisywania różnorodnych informacji.Znajduje się w moim piórniku.. Opublikowano 14.05.2018 na ten temat Polski from Guest.. Pomóżcie .. Wskazane jest zapytać uczniów, co najbardziej …Opisz wybrany przedmiot ze swojego tornistra (może to być np. pudełko na drugie śniadanie, maskotka, zeszyt, piórnik) według instrukcji i zgromadzonego słownictwa.Opisz wybrany przedmiot ze swojego tornistra (może to być np. pudełko na drugie śniadanie, maskotka, zeszyt, piórnik) według instrukcji i zgromadzonego słownictwa.4.. Opisz jeden przedmiot który znajduje się w twoim domu daje naj i wogóle prosze o szybką odpowiedzOpisz dowolny przedmiot , który znajduje się w twoim pokoju .. W moim pokoju …Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opisz, opowiedz o przedmiocie, sprzęcie domowym który spełnił jakąś ważną lub niezwykłą funkcję w życiu twoim lub twojej …Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Wymyśl jakiś przedmiot (wynalazek), który by się przydał w życiu dzisiejszym.. Stos ciał brutalnie zamordowanych noworodków, zabitych …Najważniejszą osobą w Twoim życiu jest Twój najlepszy przyjaciel!.

Opisują swój przedmiot, a pozostali uczniowie odgadują.

Jakie miał właściwości?. Jest on dosyć wąski i podłóżny.Ma …Opisz jeden przedmiot który znajduje się w twoim domu daje naj i wogóle prosze o szybką odpowiedz.. Odpowiedź Guest.. misiaw2002 misiaw2002 06.09.2015Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz najładniejszą rzecz , jaka znajduje sie w twoim domu lub przedmiot o którym marzysz pat23 pat23 21.01.2013Opisz dowolny przedmiot znajdujący się w twoim domu .. Zaloguj się Zarejestruj się.. Ex libris.Który tekst bardziej Cię niepokoi?. Użyj przymiotników.IX.. Prawdopodobnie jest to jedyna osoba, która w pełni Cię rozumie.. Lekcja z e-podręcznika; Materiał dodatkowy ; Lekcja 26.. Opisz …Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Opisz przedmiot znajdujący się w domu który mógłby służyć za eksponat w muzeum ?Opisz najładniejszą rzecz , jaka znajduje sie w twoim domu lub przedmiot o którym marzysz Odpowiedź Guest Marzę aby posiadać pięknego ptaka, który …Przedmiot w moim domu, który jest mi szczególnie bliski to zdjęcie z moją daleką babcią ze 1989 roku.. by Taylor Davies; .. który byłby zarówno niski, jak i uroczysty - to byłby naturalny wianek z nietoperzami …Cieszę się że dzisiaj jest wigilia Mama już od rana przygotowuje potrawy na tą ważną kolację Atmosfera w domu jest bardzo świąteczna Każdy stara się być .Sprawdź jaka roślina powinna znaleźć się w Twoim domu!.

Z… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opisz ulubiony przedmiot,który znajduję się w Twoim domu.

Przekształć plan w tekst dbając o poprawność stylistyczną i ortograficzną 6.. Question from @Ambitek - Gimnazjum - Język angielskiOpisz wybrany przedmiot znajdujoncy sie w twoim domu .. Opisz wybrany przedmiot znajdujoncy sie w twoim domu.. Opisz jego funkcje.Jeśli w domu jest miejsce na zewnątrz, gry domowe, aby znaleźć przedmioty mogą stać się klasyczną grą w chowanego lub grami, w których to ludzie się chowają.Opisz najpiękniejszy według ciebie przedmiot znajdujący się w twoim domu.. Napisz co to za przedmiot, do czego służy, gdzie się znajduje, opisz jego …Jaki niezwykły przedmiot był w posiadaniu dzieci?. Basen wypełniony krwią nie był najgorszą rzeczą, jaką przyszło mi zobaczyć.. Wiele ludzi kocha rośliny.. Sporządź plan w punktach wg którego napiszesz opis.. Opisz swojego ulubionego bohatera książkowego lub filmowego.. Uczniowie losują z koperty nauczyciela kartoniki z rysunkami.. Co najmniej 15 zdań ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt