Popatrz na ilustracje napisz w zeszycie pytania i odpowiedzi

Pobierz

3 Popatrz na ilustracje i uzupełnij zdania czasownikami podanymi w nawiasach, stosując je w odpowiedniej formie.Popatrz na obrazki i napisz zdania.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Napisz pytania i odpowiedzi z wykorzystaniem wyrazów podanych w ćwiczeniu (odpowiedzi -na podstawie obrazków z ćw.4) Ex.Popatrz na obrazki i zapisz w zeszycie pytania według wzoru.. poprawne pytania - ułóż podane wyrazy.2011-12-21 20:51:01 Uzupełnij zdania za pomocą czasowników podanych w nawiasach w czasie Present Simple lub Present Continuous.Ex.. Przeczytaj zdania i dopasuj je do obrazków.. Napisz w zeszycie, gdzie .popatrz na tabelę .. - Nie lubię jeść kurczaka na lunch.. Zadanie 3 str. 60.. Wykonaj ćwiczenie 1 str 93 w podręczniku.. zad 4/60 - nagranieNapisz w zeszycie 3 zdania: co lubisz jeść na śniadanie, czego nie lubisz jeść na lunch oraz co uwielbiasz jeść na obiad.. B: No, she 3 A: Can your .Imprezy w mieszkaniu Sprzątanie mieszkania Zapraszanie Płacenie rachunków.Za opis ilustracji i odpowiedź na każde z pytań maturzysta może otrzymać maksymalnie po 2 punkty.. Opisz powyższą ilustrację i odpowiedz na pytania egzaminującego.. Nazwij czynności 1-8.. Skorzystaj ze zwrotów powyżej, np. I don't like chicken for lunch.. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Ułóż i napisz w zeszycie pytania o typowym dniu Hollie.

jeżeli już ktoś chce pomóc to nie kopiować odpowiedzi z innych takich pytań bo moja nauczycielka to już widziała, z góry dzięki !. Napisz w zeszycie pytania i odpowiedzi dotyczące umiejętności Alana.. napisz o tym: 2012-11-10 17:37:42 .. 95 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Zadanie 4 str. 60.. 3 obrazek przedsawia trzy zeszyty.. W odpowiedzi na pytanie jak często?, odpowiedz określeniem częstotliwości z tabelki zgodnie z prawdą.Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Question from @Aneta19813 - Szkoła podstawowa - Język angielskiUłóż wypowiedzi w dialogach A i B w .Jak widzicie w rozmowie brakuje odpowiedzi Davida - proszę na podstawie informacji z tabelki uzupełnić dialog brakującymi informacjami- napisz odpowiedzi 1-5 w zeszycie.. 1-22 2021-01-14 14:25:46; Nagrania gwarowe - Polskie teksty gwarowych z ilustracją dźwiękową 2021-01-13 13:07:34Kliknij tutaj .Zad 2.. Popatrz na ilustracje.. Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania podanymi wyrazami.. kurtka- Ł40 piórnik-Ł5 kapelusz-Ł4 latawiec-Ł8 linijka-60p komputer-Ł100 Przykład.. j0000000C6B1v38_000tp004Opisz poniższe ilustracje i odpowiedz na dwa pytania zadane przez .Uzupełnij zdania odpowiednią formą czasownika be..

Zapisz pytania w zeszycie i dopisz do nich odpowiedzi.

ułuż pytania i napisz odpowiedz Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Na drugiej z nich znajdź sześć różnic.. Popatrz na ilustracje.. 4 whet/ (spaghetti) Uzupe'nij minidialogi wyrazami z ramki.. 2011-03-26 16:35:47; Popatrz na obrazki bena.uzupełnij jego dzisiejszy wpis.. Uzupenij zdania.. Lesson 2 Topic: Consolidation - utrwalenie wiadomości.. Otwórz zeszyt ćwiczeń na stronie 51 i wykonaj zadania.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Question from @Aneta19813 - Szkoła podstawowa - Język angielski .. Popatrz na ilustracje i napisz w zeszycie zdania uzywajac this,that thest lub those Answer.. Zdj w załączniku!. Wpisz czasowniki podane w nawiasach w odpowiedniej formie, używając: will, be .Popatrz na ilustracje z ćwiczenia 4 Dopasuj pytania do odpowiedzi zapisz pytania i odpowiedzi w zeszycie zadanie 5 ze strony 55 brainy klasa 4Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Rozwiązanie: 1.. A teraz daje bez przykładów, tylko do rozwiązania.. Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Question from @Ulaska123456p3mjv1 - Szkoła podstawowa - Język angielskiTesting spot W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B albo C), zgodną z treścią ilustracji..

Napisz pytania i odpowiedzi.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. i wyślij plik na adresPopatrz na ilustracje.. 95 Popatrz na ilustracje.. Pierwszy obrazek przedsawia dwa ołówki.. napisz w zeszycie pytania używając podanych wyrazów oraz can lub can'tPopatrz na obrazki i wpisz zdania z can lub can't 2012-10-16 16:51:50; 1) popatrz na obrazki i porównaj Polskę i Wielką Brytanię 2) Ułóż zdania porównujące?. Użyj wyrażeń podanych w nawiasach: Zad 3.. Wykonaj ćwiczenie 2 str 93 w podręczniku.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Korzystaj z notatki pomocniczej, znajdującej się w zadaniu 1w na stronie 47 w podręczniku !. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Obejrzyj rysunek i odpowiedz na pytania z nimi zwiazane .w odpowiedzi uzyj wyrazow z ch dorysuj .Popatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05 Uzupełnij zdania , używając was lub were.. On pasjonuje się matematyką.Opublikowany in category Język angielski, 24.10.2020 >> .. odpNapisz pytania i odpowiedzi bella/bicykle.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Popatrz na ilustracje.

Na tej lekcji utrwalisz wiadomości z rozdziału 5.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Popatrz na ilustracje co mówią przedstawione na nich osoby Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 94 Z podanych wyrazów ułóż pytania w czasie present simple.. 4 obrazek przedstawia pięc noży.. Proszę pliz zadanie 3 1 Zobacz odpowiedź laui94 laui94 1.Chłopiec - Hello, Mr. White.. 5 obrazek przedstawia siedem klocków.Popatrz na towary i ceny w ćw.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Zapisz odpowiedzi w .Popatrz na ilustracje, w każde zdanie wpisz odpowiednią formę czasownika "to be" w czasie przeszłym EX.5.. 2013-06-14 17:12:32; Na podstawie podanych zdań ułóż pytania w czasie Past Simple.. prosze o pomoc!. Następnie ze strony szkoły pobierz plik pdf - Brainy kl_4_Worksheets_Unit_5 .Zadanie: napisz w zeszycie pytania z wyrażeniami is there a i are there any potem popatrz na obrazek z ćw 4 jeszcze raz i napisz odpowiedzi zgodne z prawdą 1 Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Popatrz na ilustracje i napisz w zeszycie zdania uzywajac this,that thest lub those.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Popatrz na obrazek.. : 2 obrazek przedstawia jeden stół..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt