Kim chciałbym zostać w przyszłości po niemiecku

Pobierz

Zawód ten bardzo jest interesujący bo polega na ratowaniu ludzkiego życia.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Trzeba mi napisać 4 zdań po niemiecku: Przykład Ich …Sama się zastanawiam kim bym chciała być w przyszłości nigdy na 100% nie będę pewna.. przetłumacz.. Zyskujesz sympatię wielu ludzi, gdyż jesteś wyjątkowy.. - Jestem (z zawodu) dziennikarzem.. - Nauczycielką, dziennikarką albo prawnikiem.. Przedstaw w prezentacji multimedialnej jaki zawód chcesz wykonywać w przyszłości.. Ale myślę że psychologiem lubię rozmawiać z ludźmi, doradzać im, dawać …Policzmy ile czasu spędzicie w przyszłości w pracy, przyjmując przeciętnie pracuje się 40 godzin tygodniowo) po odliczeniu.. Trzeba bardzo się dużo uczyć by nie popełnić …Przykłady użycia - "w przyszłości" po niemiecku.. Bardzo lubię zwietzęta.dostać {czasownik dokonany} bekommen {czas.}. Wybrałam ten zawód, ponieważ jest to moja pasja.. po niemiecku plisss przetłumaczcie mi to : W przyszłości chce zostać weterynarzem.. ~~~ (Śmiech) Nie mógł uwierzyć, ile rzeczy można tu dostać.. Język niemiecki.. - Kim jesteś z zawodu?. drukowanie.. Ten zawód wymaga cięzkiego trningu, ale jest …Musze zrobić zadania na niemiecki kim chciałbym być w przyszłości pomożecie?. Berufe der Zukunft - zawody …opis kim chciałabym zostać w przyszłości W przyszłości chciałabym zostać lekarzem ponieważ zawód ten bardzo mi się podoba dlatego że można pomagać ludziom którzy …kategoria: Nauka języka niemieckiego / forum: Brak wkładu własnego Brak wkładu własnego Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza …Kim chcę zostać i dlaczego 5 zdań..

Ja chciałbym być piłkarzem.

Pracowałabym w laboratoriach.. Jesteś miłą, dobrą osobą.. Bardzo lubię zwierzęta i chcę im …w tym tekście chciałem napisać, że: W przyszłości chce zostać piłkarzem.. Od dawna interesuję się robieniem zdjęć i dlatego chcę z tym …Kim chciałabyś zostać w przyszłości?. dodaj do moich zestawów.. ukryj.. Nie łam się, potem będzie …Kim chcę być?. expand_more (Gelächter) "Ich konnte es nicht fassen, wie …Zadanie: kim chciałbym zostać w przyszłości Rozwiązanie:w przyszłości chciałabym zostać ogrodnikiem planuję założyć własne gospodarstwo ogrodnicze i …Zadanie: kim chciałbym zostać w przyszłości i dlaczego Rozwiązanie: chciałabym zostać fryzjerką ponieważ bardzo lubię układać, balejażować, lakierowaćW przyszłości będziesz mieć trudności ze znalezieniem pracy.. Od zawsze interesuję się piłką nożną.. Albo …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz kim chcesz zostać w przyszłości i dlaczego podoba ci sie ten zawód po niemiecku.Ja w przyszłości chciałbym zostać piłkarzem , ponieważ jest to zawód który łączy przyjemne z pożytecznym , przyjemne jest to , że mogę na półtorej godziny skupić …Plik kim chciałbym być w przyszłości po niemiecku.pdf na koncie użytkownika breannathatsme • Data dodania: 14 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i …W przyszłości chciałbym być lekarzem ..

kim chciałbyś zostać w przyszłościautor: marcinnellouczy się (2) NAUKA.

ukryj.. Mniej więcej coś takiego proszę o przetłumaczenie: W przyszłości chcę …Jak jest po niemiecku:Kim chciałbym zostać w przyszłości?Nie bierzcie z translatora itp. itd.. Question from @michal1010522 - Liceum/Technikum - Język …Proszę napiszcie po niemiecku kim chcę być w przyszłości minimum 50 słów!. edycja.. ponieważ granie sprawia mi …(8-10 zdań w języku niemieckim) sandra307 sandra307 11.05.2018 Język niemiecki Liceum/Technikum rozwiązane Napisz kim chcesz zostać w przyszłości i …W przyszłości chciałabym zostać fotografem.. :D W przyszłości chcę być przedszkolanką, uwielbiam dzieci, chciałabym …Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz po niemiecku kim bym chciał być w przyszłości..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt