Napisz email do koleżanki o wycieczce po angielsku

Pobierz

2012-03-27 21:40:22Zapraszamy do lektury artykułu, w którym dowiesz się, jak napisać dobry e-mail po angielsku.. Obie uwielbiamy się uczyć języków i chciałyśmy się przygotować do naszej wycieczki do Hiszpanii.Błagam o pomoc!. 100 słów, minimum 50 2013-05-06 19:18:39; napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. Najpierw zwiedziliśmy kościół i klasztor Franciszkanów.. Zapytasz o ostatnie przygotowania przed przyjazdem i upewnisz się czy pamięta o ważnej przesyłce.. Dlaczego nie pisałeś i opisz co i dlaczego ci się najbardziej podobało.BLAGAM WYPRACOWANIE O LONDYNIE LONDON IMPRESSIONS, opis wycieczki o Londynie.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. 2017-03-10 08:33:56 czy jeżeli napiszę do pisu e - maila to zrobią mi coś?Napisz po angielsku maila do koleżanki o wycieczce na której byłaś .. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.witam mam do napisania e-mail: Po powrocie z podróży piszesz do mieszkającej w Niemczech koleżanki e-mail w którym informujesz ją: -dokąd i jakim środkiem lokomocji pojechałeś, -jak przebiegała podróż i co się nieoczekiwanie wydarzyło, -jak próbowałeś rozwiązać problem i kto ci pomógł,Napisz e-mail po angielsku do koleżanki w Peru..

Zasady pisania pocztówek po angielsku.

30.10.2009 Jak chcesz moge ci to na jutro napisać dobrze bo też mam to zadanie ale na konkurs .. Kolejny miesiąc spędziłam na zajęciach hiszpańskiego razem z moją siostrą.. (na poziomie 2 gim) Jakieś wskazówki ?. Poproś o przywiezienie z USA pewnej książki i przeproś za dodatkowy kłopot.. 2012-11-25 17:03:04 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. 81% Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.Jeżeli twój e-mail po angielsku jest odpowiedzią na wiadomość od osoby, z którą korespondujesz, możesz odnieść się do jej maila i napisać: "I am writing in reference to your email .Napisz do swojej przyjaciółki z Anglii e-mail, w którym: - Opiszesz, w jakich okolicznościach poznałeś tę osobę, - Opiszesz, jak wyglądała, - Opiszesz, jak spędziliście wolny czas i uzasadnisz, dlaczego uważasz tę znajomość za obiecującą.. Opisz krótko plan pierwszego dnia jego pobytu w Polsce i podaj alternatywne wyjście spędzenia czasu.. E-mail z angielskiego max.. Do Krakowa jechaliśmy pociągiem o nazwie "Sawa".. Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.64% Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim..

Pisanie e-maila po angielsku.

Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. 2012-02-27 21:31:20 Napiszę mi ktoś,albo da e -mail po angielsku ?. pozdrawiam.. Napisz: - dokąd pojechałaś - z kim tam byłaś - co zwiedzaliście - jak spędzaliście czas wolny - jak oceniasz wycieczkę Chciałabym żeby to było o Krakowie lub Warszawie .. czekam na telefon z potwierdzeniem , bądz negatywnej odpowiedzi na moj list.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,List nieformalny po angielsku do przyjaciółki lub koleżanki; E mail po angielsku do przyjaciela lub kolegi; .. Byłem w Londynie na szkolnej wycieczce.. Potem poszliśmy na Stare Miasto.Jak napisać e-maila po angielsku?. Co robiłaś wczoraj.. 82% Wczuj się w postać syna marnotrawnego i napisz list do swoich rodziców, w którym przyznasz się do popełnionych błędów, opiszesz własne odczucia i poprosisz o wybaczenie..

4.List nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.

Na wstępie warto wspomnieć, że e-mail jest elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnego listu, dlatego też generalne zasady pisania e-maili są bardzo zbliżone do tych, jakie rządzą listami.List prywatny po angielsku - wzór.. Moi rodzice musieli wracać do pracy, ale to nie był koniec moich wakacji.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po .Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.. Wzór listu do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku z tłumaczeniem na polski.an unformal letter jak napisać list list do kolegi po angielsku list nieformalny po angielsku list po angielsku list wzór « Adam Mickiewicz - Bakczysaraj - Interpretacja i analiza An unformal letter - Napisz list do kolegi, w którym opowiesz mu o ostatnio przeczytanej książce - angielski »List nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31Po dwóch tygodniach nadszedł czas powrotu do domu.. Abyś lepiej zapoznała sie z planem wycieczki przesyłam Ci wydruk z internetu.. - rozwiązanie zadania .. Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: NinaK 17.10.2010 (18:29) napisz e-mail do koleżanki lub kolegi o swoich wakacjach (możesz sobie Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: pati55 29.10.2010 (19:45)Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli..

E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.

- Byłem tam przez 2 tygodnie.. Pocztówka po angielsku, wzór.E-mail do kolegi / koleżanki po angielsku 2012-01-11 20:52:37 Napisz e - mail do kolegi z Anglii.. Co będziesz robić jutro.Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym Ci opowiedzieć, co zobaczyła na wycieczce w Krakowie.. Przykład listu nieformalnego po angielsku - list do przyjaciela, kolegi, przyjaciółki, koleżanki.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Hi Paweł Tanks for your e-mail.. Wskazówki jak napisać list nieformalny po angielsku oraz przydatne zwroty - matura podstawowa z języka angielskiego.Napisz do niego e-mail..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt